hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

mutluluk

SALAK ŞEY İŞİNE GELMEMİŞTİR ONDAN ÖYLE YAPMIŞTIR.SIKMAYIN CANINIZI ŞİMDİ ÜZÜLÜRSÜNÜZ AMA SONUNDA GÜLEN SİZ OLURSUNUZ YAZIK ARKADAŞINA O ŞİMDİ TEK BAŞINA NPCAK YAZIK O KIIZA.

HASRET!M S@N@

evet cnm kıza üzüldüm ben sende biliyorsun olayı cok konustuk seninlede ama esimin üzülmesine dayanamıyorum simdi kızda ne durumda olayıda bilmiyor üzülüyordur esim adına yardım etti kötü oldu diye cok üzülüyorum esime  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
inan cok kötüyüm dün hiçbirsey dememiş bana garibim kızın kayınbabası arayıp agzına geleni demişte ben üzülmeyim diye dememiş sonradan söylediii
ne diyim rabbm kocamı aydınlıga cıkar hepsi anlasın diye dua ediyorum

Aytii

üzülme Canan

herkes kendi yaptığını buluyor bir şekilde  :icon_thumright:

melek100lü

canancım üzülme bitanem  :opucuk:

herkesin ettiği oyun ayağına dolanır  :icon_thumright:

RABBİM DOĞRUNUN YANINDADIR ONA HAVALE ET  :'(

HİÇBİRŞEY SENİN BEBEKLERİNDEN DAHA DEĞERLİ DEĞİL  :love9: :binkybaby: :binkybaby: :love9:

ONLARA BİŞEY OLMASIN ELİN İNSANI İÇİN ÜZME BEBEKLERİNİ  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

evet aytim buluyor benm tüm kızgınlıgım görümcesinin kocasına herseyi mahvetti kıza destek olup yardım ediyorduk alıp cıkıyorduk dısarıya ikisinide ailece gezsinler diye adam öküz cünkü kızın kıymetini bilmiyor allah cirkin kaderi versin derler ya kızıda görsen bir güzell manken gibi hiç haketmiyor bunları ne diyim ki allahım bizi aydınlıga cıkar demekten baska
parayı bulunca kocası azdı ama alah iyi demicek kocasına da kızmıyorum ne dedi eniştesi ne koyduysa kötü kocam oldu keske kızı kurtardıktan sonra böyle olsaydı diyorummm kız benm kardesimden öte benm için
allahım hepimizi aydınlıga cevirsin ama hamile hamile ahımı alıyorlar
zaten bu ara ne hissetsem cıkıyor birgün önce esime fazla görüşmeyelim sonra babası bizim üstümüze atar kötü biz oluruz dedim bişi olmaz dedi dün dedim ne dedim sana ben diye evet dün demiştin daha dedi
ama kocamdan hepsi özür dilicek bende o günü görücem inşşşşşşşş

mutluluk

CANANCIM İNSANLAR ÇOK GARİP ARTIK İNSANLIK DENEN BİŞEY KALMAMIŞ İNAN BAK.RABBİM ONUN İÇİN BAŞIMIZA YIKIYOR HERŞEYİ AMA ANLIYAN NEREDE.VAN RESMEN VİRANEYE DÖNDÜ GEL BAK SANKİ O DEPREMİ BİZ HİÇ YAŞAMAMIŞIZ.HERKES AYNI PİSLİKTE DEDİKODUDA ÇIKARCILIKTA.RABBİM KİMSEYİ ŞAŞIRTMASIN CANIM.DEDİĞİN GİBİ SİZDEN ÖZÜR DİLİYECEKLER ER YADA GEÇ AMA KIZ NAPICAK ŞİMDİ CANIM BENİM SALAK KOCASININ ALDATMASIYLAMI YAŞIYCAK.MADEM ALDATIYORSUN BOŞANIN O ZAMAN NEDEN KADININ GÖZÜNE BAKA BAKA PİSLİĞİNİ YAPION :cildir:

HASRET!M S@N@

böyle gidersede biter galiba
biz elimiz cektik sırf bitmemesi içinnn cabaladık ama biz kötü olduk

mutluluk

canancım duadan başka çare gelmiyor insanın elinden.işte yardım edincede böyle oluyor.insanlar hemen iftiraya başvuruyor

HASRET!M S@N@

malesefki cok kolay iftira atmak kimseye  birsey demiyorum

elfo

cananım yaa keşke anne olacağız bölümüne yazsaydın ordan biz de katılırdık şimdi daha yeni gördüm. üstelik günlüğünü böyle sıkıntılı olaylarla doldurmamış olurdun  :-\
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

NE BİLEYİM CNM İÇİMDEN GELDİ YAZDIM SABAH SABAH
SONUCTA ONLAR BENİ DÜŞÜNÜYOR MU HAMİLE BU KIZ ÜZÜLMESİN BEBEKLERİNE BİRSEY OLUR DİYE

burcum

cananım hep hayalini kurduğun mucizelerinin günlüğüne güzel şeyler paylaş canım doğduklarında okuduğunda veya çocukların okuduğunda aman be anne nelere üzülmüşsün biz karnındayken demesinler :icon_thumright: kimseye takılma takma kafana bebişlerinden başka birşey tadını çıkar onlardan başkası boş :icon_thumright: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby: ikizanası cananım benim :opucuk:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: burcum - 05 Haziran , 2012, 13:18:17
cananım hep hayalini kurduğun mucizelerinin günlüğüne güzel şeyler paylaş canım doğduklarında okuduğunda veya çocukların okuduğunda aman be anne nelere üzülmüşsün biz karnındayken demesinler :icon_thumright: kimseye takılma takma kafana bebişlerinden başka birşey tadını çıkar onlardan başkası boş :icon_thumright: :nazar: :nazar: :binkybaby: :binkybaby: ikizanası cananım benim :opucuk:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: elfo - 05 Haziran , 2012, 12:59:31
cananım yaa keşke anne olacağız bölümüne yazsaydın ordan biz de katılırdık şimdi daha yeni gördüm. üstelik günlüğünü böyle sıkıntılı olaylarla doldurmamış olurdun  :-\
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

elfo

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 05 Haziran , 2012, 13:13:32
NE BİLEYİM CNM İÇİMDEN GELDİ YAZDIM SABAH SABAH
SONUCTA ONLAR BENİ DÜŞÜNÜYOR MU HAMİLE BU KIZ ÜZÜLMESİN BEBEKLERİNE BİRSEY OLUR DİYE

canancım hiiiiiçççç bişeye kafanı takma. Rabbim çevrendekilere sana ve bebeklerine sağlık sıhhat versin. üstelik sen bu günleri tam 3 yıl ne sıkıntılarla bekledin. işte bu yüzden her anın tadını çıkar. her zaman yaşanmıyor bu anlar.  :opucuk:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.