hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
yaramaz minikler anneye rahat wermiyorlar  ;D
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

evet cnm bnm rahat vermiyorlar ama olsun razıyım bn

Sır_Çiçegi

saglıklı olsunlarda warsın biz huzursuz olalım
ama az yaramazlık yapmasalar fena olmaz hani  :suclu:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

aynen cnm büyüyorlar galiba ki iki gündür karnım cok sızlıyor geriliyor böyle sıgınamıyorum içerde olduklarını iyice hissetmeye basladım hiçbirseyim olmuyor cok zayıfım galiba ondan cıktı benm göbek erkenden

Sır_Çiçegi

ewt zayıflıktandır cnm benim normalde de göbek wardı 16. haftaya kadar pek bişe hissetmedim yeni yeni hissediyorum göbek gerilio :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

HASRET!M S@N@

beni gören diyo cnm simdiden göbek cıkmıs diye birde ikiz ya ondan diyorlar sükür bu günleride gördüm ya allah herkese yasatsın

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

oyy maşallah meleklere :love9: bencede enişte haklı sen ye bol bol  :k06: meleklerimizi aç bırakma  :opucuk:

HASRET!M S@N@

mucizelerim  :love9: :love9:
bugün canımız cok sıkkın değil mi babamıza atılan iftiraya üzülüyoruz
halbuki o arkadasının dostunun yuvasını kurtarmak için ugrastı
ama kötü olan biz oldukk bu yüzden moralimiz sıfır
ona bu iftirayı atıp geri cekilenleri allaha havale ediyoruz
aksamdan beri dua ediyoruz rabbim babamızı aydınlıga cıkar
ona iftira atanlar bin pişman olup özür dilesinler diye
cünkü babamız cok üzülüyor daha önce onu hiç böyle üzgün görmemiştik
gece kalkıp sabah namazını kıldı ne kadar üzgünse bol bol dua etti
tabi bizde cok dua ettik rabbim sen bilirsin benm kocamın üzerine atılan
camuru cıkar biran önce lütfenn cünkü cok agır bir iftira oldu
ve yuvasını kurtarmaya calıstıgı arkadasıda yüz cevirdi onlara inanıpp
kardesimle benide ayırdııı ne diyimki atan kişi utansın hepsini allaha havale ediyoruz
sizinle benim ahımı alıyorlar cok üzdüler  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:  babayı annecim cokkk
yine kötü babamız oldu dilerim en kısa sürede aydınlıga cıkar
yapanlar yaptıgından utanırrrrrrrr  :y25: :y25: :y25: :y25:

Aytii

ne iftirası atıyolar eşine ya  :-\

Allahım bu insanlar çok basitleştiler artık  :sad1:

mutluluk

HASRET!M S@N@

cok kötüyüm aytenim ya cok  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
ya esimin arkadası karısını aldatıyordu bunuda esim bana söyledi bende dogal olarak kıza söyledim
benm 20 senelik arkadasımdı neyse esim kızın görümcesiyle ortaklasa kızı bu cendereden kurtarmaya calıstı
ve sürekli görümcesiyle konustu ama mesajlarını falan hep ben okuyordum sırf kız için cabalıyorlardı
oda üzülüyordu bu duruma adam akıllanmıyordu o kızı bıraktı yenisiyle sevgili oldu
görümcenin kocası sen git esimin arkadasına herseyi bize gökhan dedi yuvanı yıkmaya calısıyor
bütün oyunları o yaptı bizim bişiden haberimiz yoktu de sonra babasına git gökhan kızınla konusuyor öyle
kızına sünüyor de baba da ara esime demediğini bırakma
lan serefsiz sen ne niyetle konustuklarını biliyorsun sende destek oldun bize yardım ettin yuvalarını kurtarmak için ne diye ortalıgı karıstırdın madem esimle konusmasını istemiyorsun deki ben rahatsız oluyorum görüsmeyin de sşmdş arkadasıma destek kimse kalmadı eside dahada cok gezicek kızlarla
herseyi yapacak tabi oda bunu duyunca arkadasıma ne cananla nede gökhanla birdaha görüşmeyeceksin demiş
işine gelmiyor tabi pisliğin  :cildir: :cildir: :cildir: :cildir: daha rahat aldatıcak karısını
ya yeminle esim yuvalarını kurtarmak için yaptı bütün bunları
ne serefsizliği kaldı ne adiliğiii o kadar mı kötü evli bir bayana hemde arkadasının kardesine bakıcak
hepsini allaha havale ediyorumm  gözyaslarımı döktükleri için  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ZéynéP.SimAy

ay bu nasıl bir insanlıktır canancım yaa Allah onları bildiği gibi yapsın sen merak etme doğrular er geç ortaya çıkcaktır ve hepsi sizden özür dileyecektir Maalesef insanlar Allahın varlığını unutuyolar bazen   :caca: :caca: sen sıkma güzel canını sen eşini biliyosun sonuçta Allah iftira atanların cezasını illaki verecektir  :amin: :amin:

Aytii

:-\

kendi paçasını başkasına çamur atarak kurtarmaya çalışmış aptal adam

Allaha havale et öylelerini zaten pislikler  :igrenc:

HASRET!M S@N@

esim eski hali olsa blki güvenmezdim ama
son 6 aydır bana hayatımın en güzel günlerini yasatıyor ve onu bu halde görmek beni cok üzüyor
zamanında belki beni cok üzdü ama hepsini telafi ediyor hamd olsunn
diyecek sözüm yok cok üzgünüm sadece  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
kızın kocası nasıl böyle birsey yapabilir ya anlamıyorum ki ortalıgı karıstırdı