hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

canım bende anlamyrm rabbim sana ve tum isteyenlere de nasip etsin

mutluluk

aydinays

maşalah suphanallah canım. Minik mucilerin büyümüşler bayağı. Mide bulantıların ne durumda inşallah iyisindir canım. Kaç haftalık oldunuz cananım?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

canım doktorumda cok sasırdı ama bulantm hc olmadı sukur bebekler gelismedi sandı korktu bır canlandıkları sıra oldu oda az annelerine hıc sıkıntiları yok sukur dokuz haftalık olduk orda ıkısıde 8+2ler

aydinays

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 23 Mayıs , 2012, 12:34:54
canım doktorumda cok sasırdı ama bulantm hc olmadı sukur bebekler gelismedi sandı korktu bır canlandıkları sıra oldu oda az annelerine hıc sıkıntiları yok sukur dokuz haftalık olduk orda ıkısıde 8+2ler

maşallah suphanallah canım. Varya kıymetini bil. Bulantıların olmadıysa. Benim için 7-  haftadan 16. haftaya kadar çok zordu. Allahım şunlara bak ya nede çabuk büyorlar. Rabbim kucaklarına almayıda nasip etsin inşallah. İnşallah doğduklarında seni hiç üzmezler.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

ZéynéP.SimAy

ayy çok tatlılar bunlar maşallaahhh onlaraaa  :nazar: :nazar: :nazar:

beynâ

maşaallah cananımm.. darısı doğumdan sonrasına inş :amin: :amin: :opucuk:

nazo-58

MAŞALLAH canım :nazar: ..RABBİM korusun miniklerini..Saglıklı sıhhatli bi sekilde kucagına almayı nasip etsin inş,sana bana ve tüm hamişlere inş.. :amin: :amin: :amin:

melek100lü

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

cananım cinsiyetlerini çok merak ediyorum  :love9:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

bende ca nım bugün rüyamda iki erkek gördüm gecende kız görmüştüm kısmet artık saglıklı olsunlarda

HASRET!M S@N@

mucizelerim
anneniz kaç gündür evdeydi dinlendi bir güzel sizede cok iyi baktı hep içim içimi yiyordu bakamadıgım için
ama üç gün evde durmak bize iyi geliyor herseyi yiyoruz aslındqa birkaç gündür moralim cok bozuktu aglıyordum öyle cünkü sizi hissedemiyordum bir sıkıntımızda yok hamile değil gibiyim sükür allahıma ama o duyguyuda tatmak istiyordum ve sürekli ben nasıl bakıcam size kesin bakamıcam gibi düşünceler almıstı beni dün rabbim rüyamda gösterdi bana iki tane erkek cocugu cok tatlıydılar tertemizdiler üzerlerini değiştiriyordum ve uyandıgımda o duyguyu artık hissediyordum ve ben bakabilirim demiştim hatta biran önce dogun istedim o kadar simdi daha da varlıgınızı hissettim sükürler olsun rabbime
meleklerim hep benmle kalın lüftennn sizi cok seviyorum  :love9: :love9: :love9:

_inci_tanem_

Kuzucuklar büyüyo  :love9: ALLAHA şükret bak ne güzel sorunsuz sıkıntısız gebelik geçiriyosun hemde ikiz  :nazar: :nazar:RABBİM sizlere bağışlasın canancım ALLAH sağlıkla hayırlısıyla ikisinide kucağına almayı nasip etsin :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

HASRET!M S@N@

cok sükür cnm sıkıntımız yok
inş sende en kısa sürede günlük ac buralarda  :amin: :amin: :amin: