hep hayalini kurdugum minik mucizelerimmm

Başlatan HASRET!M S@N@, 09 Mayıs , 2012, 08:05:01

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

09 Mayıs , 2012, 08:05:01 Son düzenlenme: 09 Mayıs , 2012, 08:16:09 HASRET!M S@N@
hep burda günlük yazmak istemişimdir 3 yıldır meleklerim
siz geldiniz simdi kısmet oldu inş bu günlükte sonuna kadar paylasırım herseyiii meleklerim
nisan 13 te çatlatma iğnesinin 14. günü gece sabaha kadar uyuyamadım heyecanda içimden bir ses hep test yap diyordu babanız yok dedi duralım dedi ama ben duramıyordum en sonunda aksam aldık testi yaptım anında iki cizgi cıktı sok olmustummm babanızı cagırdımmm baktı oda gördü heyecandan elim ayagım titriyordu istediğim olmustu kuzucuklarım hep bu anı hayal etmiştim sabah hemen hastaneye gittik kan verdik  ve pozitif iki gün sonra testi tekrarladıgımızda değerim fazla katlamıstı doktor teyzemiz ikiz olabilir dediğinde ne kadar sasırdıysam 3 kere tekrar etti kuzucuklarımmm hep bu anı hep bu yasadıklarımı hayal ettim 3 yıl boyunca her gece ama her gece yılmadan bıkmadan ve anneniz suan tüm hayal ettiklerini yasıyor  :love9: :love9: :love9:onca seye sabrettimmm neler gecti neler kuzucuklarımmm ama rabbim mükafat olarak sizler gönderdi bana 19 nisanda kontrolde iki kese göründü iki meleğim olacaktı allahım bu nedir dedim ne hayal ettiysem yasıyorum sana sükürler olsunnnn dedimm allah nasip etmeyeceği seyin hayalini kurdurmazmıs bu söz beni teselli eden tek sey di yoklugunuzda ve gercekmiş rabbim nasip edecekmişte bana hep ikiz hayal etmişim hep istemisim biliyormusunuz anneniz hep nette ikiz annelerinin konularına bakar okur aglardı simdi siz benimlesiniz  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: allahıma sükürler olsun 2 mayıstada o minik kalplerinizin attıgını gördümm rabbime sükürler olsunnn kuzucuklarımmm
etraftaki herkes o kadar mutluki özelliklede babanız geli gelip sizi seviyor simdi uzaklara gitti giderken sizi cok özleyeceğim bebeklerime iyi bak dedii   :love9: :love9: :love9:
o kadar yardımcı oluyorki babanız daha önce kardesinizi kaybettiğimiz için cok üstümüze titriyor hafta sonları evimizi temizliyor birseye elimizi sürdürmüyorr siz cok sanslı olacaksınız cünkü babanız sizi cok sevecek bunu herkeste söylüyor cok sanslısın yarın birine sen birine gökhan bakar diyorlar
sonunda hasretimiz bitti kavustum sizlere bebklerimmm suan 7 haftalıksınız babanız gelmeye 2 aylık olacaksınız
rabbim isteyen dileyen herkese nasip etsinnn simdi sizlerle isteyen teyzelere dua ediyoruz meleklerim allahım onlarada versin diye hep benimle kalın hiç beni bırakmayın

HASRET!M S@N@

7 hafta yaşına girdim biliyor musun? Artık ben öteki dünyadakilere daha çok benziyorum, başım biraz daha büyüdü, yüzüm oluştu, gözlerim hala kapalı ama kollarım ve bacaklarım var, yakında parmaklarım çıkacak, kemiklerimi oluşturacak hücreler gelişmeye başladı, ve ben küçük bir üzüm kadarım artık, ne kadar büyüdüm değil mi, siz şimdi benim bu kadar şeyi nasıl bilebildiğime şaşırıyor olmalısınız ama bunların hepsini bana anlattılar, büyürken korkmamam için bunu yapmaları gerekiyormuş. Yoksa ben de eskiden diğer ceninler gibi kalbin, beynin ne olduğunu bilmiyordum. Burun deliklerim, bağırsaklarım, pankreasım, bronşlarımda belirginleşmeye başladı. Küçük ressamlar bu hızla çalışırsa yakında kocaman olacağım. Bu arada anne hala kusuyor, ben kilo alıyorum, o zayıflıyor. Doktorumuz ona sabah yataktan kalkmadan önce "kraker" denen bir şeyden yemesini söyledi, bende tadını merak ediyorum, hadi yesene ondan. Yemeklerde çok su içtiği için midesi suyla dolmuş, hatta ara sıra o kadar çok su içiyor ki buraya kadar geliyor, boğulacağım, korkuyorum...
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: lütfen allahım son ayıma kadar birsey olmasın bebeklerime
hep benimle kalsınlar sağlıklı sıhhatli hayırlı evlatlar olsunlar istediğim gibi yetiştirmeyi nasip eyle

elfo

canım benim günlüğün hayırlı olsun hep yaz emi hatta 5 yaşına 10 yaşına girdiklerinde bile yaz. Rabbim bu kadar sıkıntının ardından sana miniklerini, mucizelerini gönderdi. sen bizler için çok büyük umut örneğinisin. hiç bir zaman yılmadın, isyan etmedin ve sonunda hediyeni alıyorsun. hep dediğin bişey var inş. siz benim kadar beklemezsiniz. evet inş. biz senin kadar beklemeyiz, beklemeyiz de senle beraber yaşarız hamileliğimizi de doğumumuzu da  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

sağol cnm benm hep dilimdesiniz duamdasınız
inş en kısa sürede sana ve istyenlerede burda günlü yazmak nasip olur  :amin:

melek100lü

:love9: :love9: :love9: :love9: Canan cım günlüğünüz hayırlı uğurlu olsun  :love9: :love9: :love9: :love9:
:wav: :wav: :wav:
:love9: :love9: :love9: :love9: Duygularını çok iyi ifade etmişsin canım çok duygulandım :love9: :love9: :love9: :love9:
:love9: :love9: :love9: :love9:  rabbim sizi hiç ayırmasın melek lerinizden inşallah  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: melek100lü - 09 Mayıs , 2012, 08:45:18
:love9: :love9: :love9: :love9: Canan cım günlüğünüz hayırlı uğurlu olsun  :love9: :love9: :love9: :love9:
:love9: :love9: :love9: :love9: Duygularını çok iyi ifade etmişsin canım çok duygulandım :love9: :love9: :love9: :love9:
:love9: :love9: :love9: :love9:  rabbim sizi hiç ayırmasın melek lerinizden inşallah  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

amin cnm inş aslında acmayacaktımda daha
sabah erken geldim işe sıkıldım yazayım dedim inş hep yazarım

melek100lü

:nazar: :nazar: :nazar: inşallah canım rabbim güzel yazılar yazdırsın bundansonra :nazar: :nazar: :nazar:
:love9: :love9: :love8: :love9: :love8:  mutluluk göz yaşların olsun hayatında inşallah  :love8: :love9: :love8: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

inş meleğim inş
allahım dileyen isteyen herkese nasip etsin

insu

cananım günlüğün hayırlı olsun :opucuk: çok duygulandım  :crybaby2: :crybaby2: şükürler olsun Rabbime  :amin: :amin:
Rabbim sağlıklı,sıhhatli kucağına almayıda nasib etsin  ve annelerini hiç bırakmasınlar
Herşeyin en güzelini hak ediyorsun  :flowers:  :flowers:
Herşeyin hayırlısı...

Aytii

Canımmm çok güzel yazmışsın  :opucuk:

hayırlı olsun günlüğün

inan bende senin kadar olsun istiyordum burda bu günlük

çok şükür oldu  :amin:

inşallah hep güzel şeyler paylaş  :love9:

gökçe58

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: insu - 09 Mayıs , 2012, 09:05:50
cananım günlüğün hayırlı olsun :opucuk: çok duygulandım  :crybaby2: :crybaby2: şükürler olsun Rabbime  :amin: :amin:
Rabbim sağlıklı,sıhhatli kucağına almayıda nasib etsin  ve annelerini hiç bırakmasınlar
Herşeyin en güzelini hak ediyorsun  :flowers:  :flowers:
cok tesekkür ederim cnm allahım en kısa sürede sanada nasip etsin inş

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 09 Mayıs , 2012, 09:06:23
Canımmm çok güzel yazmışsın  :opucuk:

hayırlı olsun günlüğün

inan bende senin kadar olsun istiyordum burda bu günlük

çok şükür oldu  :amin:

inşallah hep güzel şeyler paylaş  :love9:

cok sağol cnm allah razı olsun
sizlerin duasıyla oldu sükür allahıma hep baskalarınınkini okur iç çeker ağlardım
sükür banada nasip oldu

HASRET!M S@N@

_inci_tanem_

Canımm günlüğün hayırlı olsun RABBİM hep güzel şeyler yazmayı nasip etsin :amin: :amin: :amin:
Gözlerim doldu günlüğünü okurken...RABBİM sabrının meyvelerini en güzel şekilde verdi..GÜZEL ALLAHIM sağlıkla hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin yavrularını :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin: