28 Mart , 2024, 14:48:06

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çapaklanan Gözler

Başlatan yasmintoygar, 08 Mayıs , 2012, 20:33:45

« önceki - sonraki »

yasmintoygar

İkizlerim sabah uyandığında bazen gözleri kapalı oluyor. Kirpikleri yapışıyor. Göz çapaklarını temizlemek için serum fizyolojik kullanılabilir mi?

nehirmiray

canım bebeklerin genelde gözleri çapaklanır...ılık suyla beyaz tülbent mendillerle silebilirsin...damlayı dr a danışmadan kullanma bence...ayrıca göz masajı var internetten araştırıp bakabilirsin masajda iyi geliyor...ama çapaklanma fazlaysa bence bi çocuk dr na götür...geçmiş olsun...

Dilara Ebrar

YAAAAAAAAAAAAAA BENİMDE OĞLUMUN SAĞ GÖZÜ ÇAPAKLIYDI SABAH.İLK DEFA OLDU BÖLE BİŞİ.ÇOK ÜZÜLDÜM CANIM YAVRUM YAA.ILIK SU VE TEMZİ BEZ BIRAKTIM YANINA ANANE TEMİZLESİN DİYE.İNŞALLAH AĞLAMAMIŞTIR YAVRUM YAAA.GALİBA HAVALAR SICAK DİYE ASCIK SERİNDE BIRAKTIK OĞLUMU SANKİ ONDAN OLDU  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

salihdemirci

Arkadaşlar özellikle yaz ayında oğlıumun da gözleri çapaklanıyor. Doktora götürdük serumfizyolojik önerdi, bruno solüsyonu. sıcak su ile gözü açmaya çalıınca hırcınlaşıyordu ve daha cok ağlıyordu oğlum. biz de bu yontemı bulduk.

Dilara Ebrar

kızlar doktora götürün .enfeksiyon olyları çok artmış bu ara.benim oğlumun sadece sol gözüydü ama doktora geç gittiğimiz için sağa da bulaşmış.aslında sağda hiç bişi yoktu ama doktor tabi muayenede anladı.damla ve krem verdi 2 günde geçti çok şükür  :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Yaşamsebebim

canim benim yigenimde hep öluyordu annem caydanlikta kaln cayi dökmezdi ona bi bez batirip inunla silerdi hic kalmadi bidaha da yasamadik