28 Mart , 2024, 16:46:08

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Sonrası Korse Kullanımı

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 31 Ocak , 2007, 20:48:06

« önceki - sonraki »

unicornn

ben yusek belli hamile kilodu giyiyorum hala dikişlerim acımasın die ...
o da biraz belden lastikli fydası olurmussizce sarmadım hiç karnımı :(

Demet_dk

Alıntı yapılan: unicornn - 20 Ocak , 2010, 14:48:54
ben yusek belli hamile kilodu giyiyorum hala dikişlerim acımasın die ...
o da biraz belden lastikli fydası olurmussizce sarmadım hiç karnımı :(

sen ne zaman doğum yapmıştın

MELODI

Alıntı yapılan: unicornn - 19 Ocak , 2010, 18:05:07
Alıntı yapılan: MELODI - 19 Ocak , 2010, 15:24:19

Bende burda doktoruma sormustum kesinlikle korse önermedi cünkü dogumdan sonra ordaki kaslarin olusmasini engelliyor ve göbegin hep dogum sonrasi gibi kalip sarkmasina neden oluyormus dogru cözüm spor yapmak demisti

bana da doktorum aynı şeyyleri söyledi tatlum ama pişman olmaktan korkuyrum keşke taksaydım demiyim yani ...
tecrübelerinisi paylaşın lutfennn
Merhaba unicornn ben almanyada yasiyorum sana söyle aciklayim hastahanede dogumdan sonra hem doktoruma hemde ebe kadina sordugumda bana ayni cevabi verdiler korse kullandiginda evet belki göbegin ilk incelmis gibi oluyor ama hep sarkik kaliyormus önce kaslarin tekrar olusmasi gerektigini söyledi hem sagligin icinde önemli bide sanirim sen sezeryan dagum yaptin, tabikide secim senin ama bence korse ise yaramiyor simdi hamilelik sonrasi kurslari var burda kaslari ve vucudu tekrar eski haline getirmek icin ordaki kadinda ayni seyi söyledi bu arada keske size yardimci olabilsem kurs baya ise yaradi hem karin kaslarini  hem popo kaslarini birde rahimi daha cabuk eski haline getirmek icin bircok sey gösterdiler ama burdan anlatmak biraz zor göstermek lazim dedigim gibi burda kac cocuk dogurupta hala incecik vücudu düzgün kadinlar var ve hic biri korse kullanmiyor

unicornn

çok gusel bilgiler için teşekkürler benim doktorum da o şekilde konuştu zaten
peki bize hareketleri biraz anlatmaya çalışsan nasl olur ?
birçok insan faydalanmış olur bu sayede

MELODI

benim icin bir zevk unicornn yardimci olabildisem ne mutlu bana  ::) bir kac tanesini anlatmayi deneyim bakalim bu hem karin kasi hem popo kasi icin poponuzu kasabildiginiz kadar kasiyorsunuz 32 beden mine etek giymis gibi (kurstaki kadin hep böyle diyor bende kurs bitince etege giremezsem bozusuruz diyorum  :laughing7: )ve kücük kücük adimlarla ilerlerken uzanabildiginiz kadar yukariya uzanip cicek topluyor gibi yürüyüs yapiyorsunuz  

-belli bir ritimde biz müzikle yapiyoruz önce sag bacak dizi kirarak düz sekilde kaldiriyoruz indirmeden sag yana acip tekrar kapatip indiriyoruz ayni sey sol bacak icin gecerli sol tarafa dogru acarak ayni islemi gerceklestiriyoruz
-mesela hamile kadinlarin dogumdan sonra cis kacirma olaylari olmasin diye oradaki kaslari olusturmak icin hareket yaptirmisti anlatmak gercekten cok zor göstermek lazim önce normal oturuyoruz sonra derin nefes alarak poponun kemikleri birazcik aciycak sekilde oturuyoruz nefes alirken yükseliyoruz dik outuyoruz ve agirlik dizlerin üst kismina verilmeli ve orayi kasabildiginiz kadar kasiyorsunuz nefesinizi verirken yine normal halinize oturma seklinize yavas yavas dönüyorsunuz  daha bir ton hareket var basit ama etkili bende evde kendim yapmiyorum cok gittigimde yapiyorum biraz yapmak icin sebeplenmek lazim yoksa yanlizken yapmiyor insan   :suclu:

unicornn

teşekkürler gayet anlaşılır anlatmışsın başka bahsedecdeğin hareket vrsa tavsiyelerşini bekliyorummm  :basardim:

MELODI

Eger hicbirsey yapamiyorsak unicornncum gün icinde aklimiza geldigince karni kasip tekrar serbest birakmak ebe kadin bana öyle demisti bide oryantel dansi önermisti burda bazi kadinlar dogumdan sonra oryantel dans kurslarina gidiyormus türk olarak bi almandan böyle tavsiye alacagimi hic düsünmezdim  hic aklima gelmemisti dorusu  ::)

unicornn

oryantal ha!
kızımla karşılıklı oynarıs  :love9:
:hieyt:

mavibalon

Kızlar sezeryanımın 3. günü doktor bana korse takabilirsin artık dedi.
Ama ben ağrılardan takamadım.8.gün yani dün başladım takmaya.
Kendi bedeninizden çok ufağını almayın.
40 bedebseniz 40 beden alın. Çok güzel toparlıyor.
Uyurken sağa sola dönerken rahat ediyor insan.

мiŁenα.

karın kalıyor anacım kolay kolay gıtmıyor çççbırde plastık gıbı akrın yumus yumus :ehi: :ehi:

:love9: :love7: :love9:

arzuderelli

arkadaşlar,
Sezaryanla doğum yapalı neredeyse 5 ay oldu. Hiç korse takmadım.Şimdi kullanmaya başlasam faysasını görürmüyüm yoksa çok mu geç kaldım. Bu göbekle yaşamaya alışmam mı lazım...

~AnneCiik~

Alıntı yapılan: arzuderelli - 09 Nisan , 2010, 17:14:07
arkadaşlar,
Sezaryanla doğum yapalı neredeyse 5 ay oldu. Hiç korse takmadım.Şimdi kullanmaya başlasam faysasını görürmüyüm yoksa çok mu geç kaldım. Bu göbekle yaşamaya alışmam mı lazım...

canim gec kalmis sayilmazsin.. korseyi tak sen.. faydasini goreceksin eminim... sabahlari takmadan once 20 karin cimlastigi yap ve gece yatmadan ..korseyi hic cikarma.. sabah aksam tak.. faydasini gorursun..:)..  :)

arzuderelli

Alıntı yapılan: ~AnneCiik~ - 09 Nisan , 2010, 17:54:10
Alıntı yapılan: arzuderelli - 09 Nisan , 2010, 17:14:07
arkadaşlar,

canim gec kalmis sayilmazsin.. korseyi tak sen.. faydasini goreceksin eminim... sabahlari takmadan once 20 karin cimlastigi yap ve gece yatmadan ..korseyi hic cikarma.. sabah aksam tak.. faydasini gorursun..:)..  :)

teşekkür ederim verdiğin bilgi için içimi rahatlattın...

arzuderelli

arkadaşlar, araştımalarımın sonucunda parafinli korsenin işe yardığını duydum. Aranızda kullanan var mı? 2 ayda 2 beden incelme sağladığı söyleniyor.

✿sweet_sweet✿

ben basladim korse kullanmaya.. (kilotlu olanlardan beli 360 derece kavriyor :k06: :k06:) gecede yatsam mi olurmuki.. :icon_scratch: :icon_scratch: cokk rahatt bir korse  ;D ;D