19 Mart , 2024, 13:06:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Sonrası Korse Kullanımı

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 31 Ocak , 2007, 20:48:06

« önceki - sonraki »

handan

Alıntı yapılan: mavili - 13 Aralık , 2008, 22:14:06
handan pamuk gibi hatunsun yaffffffffff
tülincim anneannem sagolsun hamileyken başlamıştı unutmamam için ısrara

ewet pamuk gibiyim  :hello2:  :hello2:  :hello2:
yumuşacık pamuk gibi bi göbek   :k06:

gamzela

ben sezeryan  ile doğum yaptım.kırkım çıkana kadar taktım korse ama yoksa devam etmeli miyim korse takmaya.göbek kaldı ve gitmiyor
gmz

unicornn

nasıl taktın korseyyi dikierine zarar vermedimi?
doktor bişi demedimi nasıl bir korseydi o??  :caca:
faydasını gördunmu ?

Demet_dk

bende 40 ım çıktıktan sonra taktım atlet şeklinde alttan çıt çıtlı olanlarından
ama yaz ayı olduğu fazla dayanmadım
gerçi benim vardı zaten göbeğim hamilelik öncesinden
şimdi spora gidiyorum  :muzz:

esma.aysimanaz

sezeryan oldum diye takmamıştım şimdiki aklım olsa gece gündüz çıkarmazdımmm  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

gamzela

benimki lastik korseydi doktorum da tak dedi.sezeryan olduktan 3 gün sonra başladı takmaya.ve daha iyi geldi bana korsesiz halime göre daha az canım acıdı.ben memnun kaldım.ama bazı doktorlar izin vermiyorlarmış dikişlere zarar gelir diye.çok şükür dikişlerimde de hiçbir problem yok.ağrım sızım olmuyor.
gmz

MELODI

Bende burda doktoruma sormustum kesinlikle korse önermedi cünkü dogumdan sonra ordaki kaslarin olusmasini engelliyor ve göbegin hep dogum sonrasi gibi kalip sarkmasina neden oluyormus dogru cözüm spor yapmak demisti

unicornn

Alıntı yapılan: MELODI - 19 Ocak , 2010, 15:24:19

Bende burda doktoruma sormustum kesinlikle korse önermedi cünkü dogumdan sonra ordaki kaslarin olusmasini engelliyor ve göbegin hep dogum sonrasi gibi kalip sarkmasina neden oluyormus dogru cözüm spor yapmak demisti

bana da doktorum aynı şeyyleri söyledi tatlum ama pişman olmaktan korkuyrum keşke taksaydım demiyim yani ...
tecrübelerinisi paylaşın lutfennn

juclea

βαlκιz

ben sezeryan oldum ilk 1 ya atkıyla eşarpla falan ice sardımm sonra ara sıra korse taktım bişey olmadı göbegim sarkmadıı allaha şükür göbek var ama sarkık degil  :k06: :k06: :k06:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ırmak184

benim bir arkadasım sezeryanla dogum yapmıştı daha hastaneden cıkmadan hemşireler korse takmış 3 ay kadarda kullandı cok memnundu ve hiç göbek diye bişey kalmamış  ::)  ::)

juclea

aaaaaa bana bişi olur die kullandırmadılar..kaldı göbişşş :icon_scratch: :'( :'(

ayşegül0116

canımın acısından korse morse takmadımm doktorda takma kendini zorlama dedi emzirirsen verirsin dedi emiziriom ama daha 1 gram vermedim  :caca:
bu göbeği eritmemnin ve sarkıklığın  gitmesi için tek yol spor yapmak mekik çekmek mesela plates

unicornn

bu yorumlara göre kullnmak gerekiyo sanki :(  :BangHead: ben daha hiç tamadım
bu cuma ontrolum var sorcam doktora yine ...

gamzela

benn sezeryanla doğum yaptım akşamına doktorum yanıma geldiğinde aa niye kum torbası koymamışlar karnına dedi.ertesi gün de hastaneden çıktım.1 gece yattım hastanede.o gün atkı sardım karnıma.ertesi gün de korse taktım.demekki doktordan doktora fark gösteriyor.
gmz