19 Mart , 2024, 05:45:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Doğum Sonrası Korse Kullanımı

Başlatan Almiş'inAnniş'i, 31 Ocak , 2007, 20:48:06

« önceki - sonraki »

office

ben sezeryanla dogum yaptim. 1 ay dikislerin kaynamasi icin gecmesi gecen birr sure sanirim. ama iyikide kullanmisim. ilk baslarda cok zorlandim ama simdi coook rahatim :)
Hadsize haddini bildirmek, fukaraya don giydirmek gibidir!!

Almiş'inAnniş'i

kısmetse ben normal doğum yapıcam. o halde hemen kullanmamda bir mahsur olmaz sanırım :D

artık kıyafetlerimi özledim, kot giymeyi özledim :(

berilce

ben de kullanmadm,doktorumda oyle bisey demedi zaten,annemde taktirmadi olur mu oyle sey diye... ama keske taksaymisim.yarin alacambi korse insallah ise yarar bu vakitten sonra :crybaby2:   sporu falan korseyle yapacam hani terletir eritir felan...bakalim nolcek...

mumkule

Arkadaşlar şu reklemlarda çıkan termal korseyi kullanan var mı? Hani 10cm inceltiyo denilen korse?

pearl1453

merhaba
doktorum bana doğumdan 2 gün sonra hemen korse takmamı söylemişti.sezeryanla doğum yapmama rağmen.hatta ilk 30 gün için geceleri bile çıkarmamamı önermişti.çok faydasını gördüm. şimdi ilk ay kullandığım korsenin  bir beden küçüğünü kullanıyorum ama artık geceleri çıkarabiliyorum.tavsiye ederim karnın toplanmasında çok faydası oluyor.

mirayım

benim göbekim hala çatlamadı çatlamazsa daha kolay toplanır göbeğin doğumdan hemen sonra diyorlar inşallal allahım normal doğum olur ya bende hemen korsemi takıcam gece bile çıkartmam nasılsa şimdi kış yaz olsa sıcakta takılmaz sezeryan olsada takıcam ama acımazsa

office

zaten bir süre sonra onsuz gezemez hale geliyosunuz. sıcak falan etkilemiyo yani :) hayırlı doğumlar hepinize kızlar, hadi bakalım yakında başlicak sizinde uykusuz geceleriniz ;) :nazar:

mirayım

birde bana dedilerki sezeryan olursan korse kullanamazsın çarşaf falan dolarız güzelce diye aynı işlemi görürürmü acaba yoksa korsemi alıp koyayımmı valizime ???

nagihan

kızlar ben hala korse kullanıyorum. ama yakıcı sıcaklarda ne yapacam bilmiyorum.  ??? :icon_scratch:

office

ben çıkardım dayanamadım bu sıcaklara çünkü. ama senin daha çok yeni allah kolaylık versin canım :dontknow:

nagihan

Alıntı yapılan: office(rana) - 10 Haziran , 2007, 11:36:00
ben çıkardım dayanamadım bu sıcaklara çünkü. ama senin daha çok yeni allah kolaylık versin canım :dontknow:
sağol canım çok zor bişi bu sıcaklarda takmak ama mecburum  :amin:

mavili

ben normal dogum yaptıgım için dogumdan sonraki gün taktım ve kırkım çıkana dek çıkarmadım
göbek felan yok hiç bende
zaten dogum yaptıgım gün anneannem arayıp karnını sardınmı diye sordu bişey biliyor bu eski kadınlar canım

ama sıcakta çok zorlanmıştım terden agustosta dogum yaptım çünkü
benim korsem ilk on gün sadece karın bölümünü saran bir korseydi
daha sonra kısa tayt gibi olanlardan giydim
öyle özelligi olupda 10 cm incelten felan degil normal korse
ama çok faydası oldu

handan

13 Aralık , 2008, 00:28:27 #27 Son düzenlenme: 13 Aralık , 2008, 07:17:43 handan
ben korseyle çok terledim dikişlerim yandı
o yüzden 1-2 gün taktım sonra da takamadım.
çarşaf sarmayı denedim, öykünün küçük çarşafını. beceremedim rahat değildi koca bi düğüm olmadı yani
göbek mi?
var, yumuşacık  :k06:

Angel

Alıntı yapılan: handan - 13 Aralık , 2008, 00:28:27
ben korseyle çok terledim dikişlerim yandı
o yüzden 1-2 gün taktım sonra da takamadım.
çarşaf sarmayı denedim, öykünün küçük çarşafını. beceremedim rahat değildi koca bi süğüm olmadı yani
göbek mi?
var, yumuşacık  :k06:

dogumdan sonra korsenin takilmasini bilmiyordum    :dontknow:    haberim olsaydi hemen takardim   :sad1:   

insallah ikincisinde  takarim insallah

mavili

handan pamuk gibi hatunsun yaffffffffff
tülincim anneannem sagolsun hamileyken başlamıştı unutmamam için ısrara