Bebeğimin kafasında beze ? YARDIM...

Başlatan bnsroni, 01 Mayıs , 2012, 21:45:15

« önceki - sonraki »

bnsroni

Arkadaşlar bebeğimin kafasında,ensenin 2 3 parmak üzerinde ufak hareketli bir beze farkettim..
Doktorumuzu aradım "enfeksiyona bağlı olabilir takip et" dedi.büyüme veya çoğalma olursa getirmemi söyledi..
Çevremdekiler yağ bezesidir diyor fakat ben çok endişe ediyorum..
Başına gelen varsa yardımcı olabilir mi_?

ツgöçmen_54 ツ

geçmiş olsun bensu  :opucuk: korkma, telaşlanma önemli bişey deyildir allahın izniyle  :amin:

bnsroni

Düşünmemeye çalışıyorum ama çok korkuyorum ya :'(

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

geçmiş olsun canım ihmal etme dr götür sen telefonla olmaz bence muayene gerekli

bu arada sen daha önce üyeliğini sildinmi sanki eskiden hatırlıyorum seni motorcumuydun

bnsroni

Evet daha önceden üyeliğim vardı..
Motorda doğru.
Takip et büyüme çoğalma olursa getir dedi ayın 11 de kontrolümüz var..Beklicem mecbur :(

simurg01985

benim bebeğimdede var kastettiğin yerlerde doktorum insan vucüdunda olaabileceğini söyledi hatta yararlı bezelermiş  bu bezeler vucudtaki enfeksiyonları engelliyorlamış o yüzden telaş etme derim çoğu bebektede vardır zaten
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

bnsroni

Alıntı yapılan: simurg01985 - 02 Mayıs , 2012, 22:46:33
benim bebeğimdede var kastettiğin yerlerde doktorum insan vucüdunda olaabileceğini söyledi hatta yararlı bezelermiş  bu bezeler vucudtaki enfeksiyonları engelliyorlamış o yüzden telaş etme derim çoğu bebektede vardır zaten
Çok sağol içim rahatladı biraz..

nesssli

bizde de varr ben de panikledimm ablamın 2 oğlundada varr benim oğlumun boynundada var bağdemcik eneksiyonundan oldu

serserim

canım benim kuzenimin oğlunun boğazında vardı emar çektiler birşey değil dediler sende eğer rahat etmek istersen emar çekir canım ama çoğu bebekte olurmuş dr u öyle demiş rahat ol canım çok geçmiş olsun :flowers: :flowers:

°•.ℓανιηуα.•°

ben de yeni konu açacaktım ama konu varmış zaten.

kızlar sarper dünden beri ara ara ateşleniyor. calpol veriyoruz geçiyor. bu gün 1 mayıs,heryer kapalıydı burda özel bi hastanenin aciline gittik ama güvenemedim doktora,pratisyendi.

neyse..

sarperin kafasını okşuyodum. birden kulağının arkasında sağ tarafta saçların başladığı yere 2 cm falan uzaklıkta minik bi şişlik farkettim. gözle görülmüyo ama dokunuca ele geliyo. sol tarafında yok. telaş ettim. ama yazılanları okuyunca biraz rahatladım. başka sitelerde de okudum. ama yine de içim rahat değil. başka yaşayan var mı bunu?

°•.ℓανιηуα.•°

muhribe

şişliğin büyüklüğü nedir öznurum
eğer ufak bişeyse büyük ihtimalle zararsız bi yağ bezesidir
zamanla dağılıyor onlar
ama yine de doktora göster mutlaka
ateşi için de geçmiş olsun  :'(

@Melek Yüzlüm@

öznurum geçmiş olsun canımm

rabiş küçükken götürdüm ben arkasında böle küçük bişi farkettim ama dr bişi yok dedii :dontknow: :dontknow: ama tabi daha yeni yeni gelişiyo du o zamann :dontknow: :dontknow:

sarper büyüdü sen başka dr götür için ferah etmesi için istersennn :opucuk: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

saolun kızlar.

bezenin boyu çok küçük. kırmızı mercimeği düşünün,onun büyüklüğünde. daha önce yoktu,eminim. mutlaka göstericem doktora. aslında kan verdirip genel tetkikleri de yaptırmak istiyorum ama bizim kurtlu sarper durmaz ki. nasıl kan alıcaklar bilmiyorum.

muhribe

kan testi iyi fikir canım biz geçen aylarda yaptırdık içimiz rahatladı
ben telefondan pepee açmıştım onu izliyordu ben kucağıma oturttum babası da onu tuttu
biraz ağladı tabi ama mecburuz  :sad1: