28 Mart , 2024, 19:29:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İstanbul Anadolu Yakasında Kadın Doğum Uzmanı Tavsiyeleriniz

Başlatan elif eylul, 17 Haziran , 2008, 15:25:45

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

eltim cok memnun o doktordan bende bi kaç defa gittim begendim ama başka doktora görünmek istiyorum bende
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mehtap0753

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 01 Aralık , 2011, 13:39:15
sultanbeyliğinde war cnm saygı hastanesinde tülay günenc :) tavsiye ederim senin doktorun kim

bu arada cnm muayene üvreti nedir sen bu doktoramı gittin sigorta geçerlimi ve son olarak hafta sonu varmı doktor.ne olur kusura bakma çok soru sordum cnm ya ama kafam çok karışşık:(

Sır_Çiçegi

estg. cnm olur mu öle şey yardım edebilirsem ne mutlu bana :)
üçreti 25 tl cnm hafta sonları wardiyalı oluyor cnm inş. memnun kalırsın :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

banu_fth

maltepe küçükyalı da xxxxx hastahanesinde xxxxxxxxx var canım ..
hem merhametli bir insan .. hem çok iyi bir doktor ..
güler yüzlü ilgili .. ne gerekiyorsa onu yapan bir bayan doktor ..
paracı da değil . git tahlil verirse nerde yaptırırsan yaptır tepki koymuyor zaten hastahane ucuz tahlillerde .
dikkatle takip ediyor hastasını ..
ben kesinlikle tavsiye ediyorum ..
cumartesi 12 ye kadar çalışıyor .
muayene ücreti 20 tl ssk lıya ..
ben çok memnunum dr umdan .
yakında doğurcam zaten :)

bir gece gripten gittim hastahaneye saat 11 gibi düşün aciline gittik . hamileyim diyince dr unuz burdan mı dediler evet dedm xxxxxx dr um .. hemen cepten aradılar tahlil yaptılar bana sonuçlarını sölediler .
hangi hapı yazalım ne yapalım acildeki dahiliyeci ile telde 15 dk konuştular benim için ..
sona ona göre ilaç iğne yazıldı . hastahane de çok iyi .. ordaki hamile dr lar bile orda doğuruyo  :k06:

kelebekkk

Üsküdar Yunus Emre Hastanesinin doktorları da çok iyi, ben nihan hanıma gidiyordum ama diğerlerine giden arkadaşlarımda çok memnundu, selma hanımdı sanırım diğeri de... :sunny:

mehtap0753

CANIM YA ASLINDA BU SÜPER OLDU DAHA İYİ GİBİ BANA YAKINLIĞI AÇISINDAN ÇOK SAOL CNM YA HEMEN RANDEVU ALACAĞIM HEPİNİZE AYRI AYRI TEŞEKKÜLER ARKADAŞLAR ALLAH RAZI OLSUN

banu_fth

rica ederim sendende Allah razı olsun ..
git çalışanlarda çok iyi .. bi tanıdığımızda orda doğum yaptı o gün daha da emin oldum burda doğum yapmalıyım diye herkes çok yardımcı oluyo doğum katında olan bayanlarda iyi ..
umarım ebelerde iyidir bakalım ben tecrübe etcem  :k06:

mehtap0753

Alıntı yapılan: eylül_üm - 01 Aralık , 2011, 15:16:26
git çalışanlarda çok iyi .. bi tanıdığımızda orda doğum yaptı o gün daha da emin oldum burda doğum yapmalıyım diye herkes çok yardımcı oluyo doğum katında olan bayanlarda iyi ..

inş cnm seninde inş ALLAH bir avazda kurtarsın benim yumurtalıklarımda sorun var hamile kalmam zorlaşıyor bakalım ne diyecek doktor 3 aydır tedavi görüyorum olmadı 1 ay biraz kendimi dinliycem yılbaşından sonra hemen bu doktora gidicem cnm bakalım.

banu_fth

Alıntı yapılan: mehtap0753 - 01 Aralık , 2011, 17:26:44

inş cnm seninde inş ALLAH bir avazda kurtarsın benim yumurtalıklarımda sorun var hamile kalmam zorlaşıyor bakalım ne diyecek doktor 3 aydır tedavi görüyorum olmadı 1 ay biraz kendimi dinliycem yılbaşından sonra hemen bu doktora gidicem cnm bakalım.

amin Allah razı olsun .  :flowers:

geçmiş olsun cnm bende hamilesin sanmıştım ..  :flowers:
ne gerekiyorsa onu söler sana .. gereksiz yormaz seni bu dr .
dediklerini aynen ve zamanında yap pes etme .. Allah nasip etsin en yakın zamanda inşallah sağlıkla  :amin: :amin: :nazar:

mehtap0753

Alıntı yapılan: eylül_üm - 01 Aralık , 2011, 19:53:34
Alıntı yapılan: mehtap0753 - 01 Aralık , 2011, 17:26:44

amin Allah razı olsun .  :flowers:

geçmiş olsun cnm bende hamilesin sanmıştım ..  :flowers:
ne gerekiyorsa onu söler sana .. gereksiz yormaz seni bu dr .
dediklerini aynen ve zamanında yap pes etme .. Allah nasip etsin en yakın zamanda inşallah sağlıkla  :amin: :amin: :nazar:

inş cnm su serptin yüreğime valla:)ben yılbaşını beklemiycem eşimlede konuştum haftaya gidiyim diyorum bakalım hayırlısı senin kızmı erkekmi bebişin:)

asya81

canım ben göztepe özel şafak hastanesi jale dal adlı doktoru tavsiye ederim hastane okadar iyi olmasada doktorum süperdi genç bir doktor doğumumuda orda yaptım memnun kaldım.

mehtap0753

Alıntı yapılan: asya81 - 02 Aralık , 2011, 09:20:30
canım ben göztepe özel şafak hastanesi jale dal adlı doktoru tavsiye ederim hastane okadar iyi olmasada doktorum süperdi genç bir doktor doğumumuda orda yaptım memnun kaldım.

cnm çok teşekkür ederim dikkate alacağım bu doktoruda ama bana daha yakın olduğu için çalıştığımdan dolayı küçükyalıdakine bir gidiyim diyorum.umarım bende hamile kalırımda böyle güzel haberler ve tavsiyeler veririm herkese.hepinize çok teşekkürler.

mehtap0753

Merhaba,anadolu yakasaındamaltepede oturuyorum ilgilenen iyi bir kadın doğum uzmanı arıyorum hamile kalamıyorum doktorumu değiştirmek istiyorum ne olur bildiğiniz bir doktor varsa yardımcı olurmusunuz :((((

Sır_Çiçegi

cnm böle bidaha konu açmıştın galiba :)

suntanbeyliğinde saygı hastanesinde tülay günenç hanım war tavsiye ederim ben cok memnunum  :icon_thumright:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mehtap0753

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 13 Şubat , 2012, 00:20:27
cnm böle bidaha konu açmıştın galiba :)

suntanbeyliğinde saygı hastanesinde tülay günenç hanım war tavsiye ederim ben cok memnunum  :icon_thumright:

evet cnm ya:(ama o konuyu bulamadım ondan tekrar yazıyım dedim çok geride kelmiş ne zamandır girmiyordum tedaviye bir süre ara verdim ama böyle olmuycak :crybaby2: başka bişeymi var anlmadım artık cnm tavsiyen için teşekkürler bu doktoru araştırıcam şimdi sitesine girdim saygı hastanesi diye ama bu doktorun adı yazmıyo hastane adı tam olarak saygı hastanesi dimi cnm