28 Mart , 2024, 21:40:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İstanbul Anadolu Yakasında Kadın Doğum Uzmanı Tavsiyeleriniz

Başlatan elif eylul, 17 Haziran , 2008, 15:25:45

« önceki - sonraki »

tulaycihan

Merhaba ,benim  doktorum   Kartal  Umut  Hastanesinde  görevli  Dr.Fatih  Birol.'Süper  Doktor' tanımı  az  kalır  gibi  geliyor onun  için.Bence  tanımlanamayacak  kadar  zeki,saygılı,sevgi  dolu.Üstelik  genç  yaşına  rağmen  çok  profesyonel.Onun  yetişmesinde  emeği  geçen  tüm  hocalarına  saygı  duyuyor  ve  teşekkür ediyorum.Ben  sırf  mükemmel  sezaryen  ameliyatımdan  haberdar  olun  istedim.Eğer  normal  doğum  yapsaydım da  eminim  harika  bir  doğum  olacaktı.Fakat  en  ufak  riski  bile  göze  alamadığımdan  sezaryen  olmaya  karar  verdim.Doktorum  tüm  kararları  bana  bıraktı  tabi  kendi  denetiminde.Bence  idealist  ve  mesleğine  aşık  bir  doktor.Harika  bir  hamilelik geçirdim.Doktorumun benim  yağmur gibi  sorularıma  rağmen sabrı, çok  net  ve  açık  cevapları,anlayışı,bizimle  paylaştığı  heyecanı,bebeğimi  beklerken  en  az  bizim  kadar  sevindiğini  görmem  bana çok  güven  verdi.Sanki  hamilelik  sürecini  o  yaşamış  ben  sadece  onu  izlemişim    gibi  hissettirdi  bana.sanki  o  doğurmuş  bana  hediye  etmiş  gibi.Hatta  o  kadar  kendimi  inadırmışım ki  buna , doğumdan  sonra  uykusuz  kaldığım  bir  gecenin  sabahında  hastaneye  uğrayıp , çok  yoruldum   bunu  iade  etmeye  geldim  dedim.Espriyle  karışık  tabi.Ameliyatımın  tamamı  30  dakika  kadar  sürdü.Annemin  anlattığına  göre  beni  ameliyathaneye  aldıktan  10  dakika  sonra  bebeği  , 20  dakika  sonra  da  beni  çıkarmışlar.Annem  1  saat  sonra  ayağa  nasıl  kalktığıma  bebeğimi  nasıl  kucağımda  taşıdığıma  inanamadı.Pansuman  yapılırken  dikiş  izlerini  bulamadı.Gözle  görülen hiçbir  dikiş  izim yok.Doktorum ameliyattan  sonra  beni  hiç  yanlız  bırakmadı.20  dakika  da  bir  yanıma  uğradı.Beni  hastaneden kendisi  uğurladı.Öyle  güzel  bir  estetik  dikiş  yapmış  ki  bu  yüzden  bebeği  nereden  çıkardığına  akıl  sır  erdiremiyorum.Bu  saydığım  nedenlerden  dolayı  herkese  canım  doktorumu  tavsiye  ediyorum.Ben  bu  şekilde  iki  çocuk  daha yapabilirim  diyorum.Nasıl  olsa  bütün  angaryalarla doktorum  uğraşıyor..Allah  ona  sağlık  versin.Onun  doğum  günü  ulusal  tatil ilan  edilsin. 

Demet_dk

Alıntı yapılan: tulaycihan - 28 Ekim , 2010, 10:37:32
Merhaba ,benim  doktorum   Kartal  Umut  Hastanesinde  görevli  Dr.Fatih  Birol.'Süper  Doktor' tanımı  az  kalır  gibi  geliyor onun  için.Bence  tanımlanamayacak  kadar  zeki,saygılı,sevgi  dolu.Üstelik  genç  yaşına  rağmen  çok  profesyonel.Onun  yetişmesinde  emeği  geçen  tüm  hocalarına  saygı  duyuyor  ve  teşekkür ediyorum.Ben  sırf  mükemmel  sezaryen  ameliyatımdan  haberdar  olun  istedim.Eğer  normal  doğum  yapsaydım da  eminim  harika  bir  doğum  olacaktı.Fakat  en  ufak  riski  bile  göze  alamadığımdan  sezaryen  olmaya  karar  verdim.Doktorum  tüm  kararları  bana  bıraktı  tabi  kendi  denetiminde.Bence  idealist  ve  mesleğine  aşık  bir  doktor.Harika  bir  hamilelik geçirdim.Doktorumun benim  yağmur gibi  sorularıma  rağmen sabrı, çok  net  ve  açık  cevapları,anlayışı,bizimle  paylaştığı  heyecanı,bebeğimi  beklerken  en  az  bizim  kadar  sevindiğini  görmem  bana çok  güven  verdi.Sanki  hamilelik  sürecini  o  yaşamış  ben  sadece  onu  izlemişim    gibi  hissettirdi  bana.sanki  o  doğurmuş  bana  hediye  etmiş  gibi.Hatta  o  kadar  kendimi  inadırmışım ki  buna , doğumdan  sonra  uykusuz  kaldığım  bir  gecenin  sabahında  hastaneye  uğrayıp , çok  yoruldum   bunu  iade  etmeye  geldim  dedim.Espriyle  karışık  tabi.Ameliyatımın  tamamı  30  dakika  kadar  sürdü.Annemin  anlattığına  göre  beni  ameliyathaneye  aldıktan  10  dakika  sonra  bebeği  , 20  dakika  sonra  da  beni  çıkarmışlar.Annem  1  saat  sonra  ayağa  nasıl  kalktığıma  bebeğimi  nasıl  kucağımda  taşıdığıma  inanamadı.Pansuman  yapılırken  dikiş  izlerini  bulamadı.Gözle  görülen hiçbir  dikiş  izim yok.Doktorum ameliyattan  sonra  beni  hiç  yanlız  bırakmadı.20  dakika  da  bir  yanıma  uğradı.Beni  hastaneden kendisi  uğurladı.Öyle  güzel  bir  estetik  dikiş  yapmış  ki  bu  yüzden  bebeği  nereden  çıkardığına  akıl  sır  erdiremiyorum.Bu  saydığım  nedenlerden  dolayı  herkese  canım  doktorumu  tavsiye  ediyorum.Ben  bu  şekilde  iki  çocuk  daha yapabilirim  diyorum.Nasıl  olsa  bütün  angaryalarla doktorum  uğraşıyor..Allah  ona  sağlık  versin.Onun  doğum  günü  ulusal  tatil ilan  edilsin. 

VAY BE NE DOKTORLAR VARMIŞ ÇOK SEVİNDİM SENİN ADINA  :icon_thumright:

derbeder

bende saskinlikla ve hayranlikla okudum arkadasin yazdiklarini. Türkiye'de genelde doktorlar kendini bir halt zannettikleri icin cok sasirdim. Allah insaAllah boyle doktorlarin sayisini çogaltsin, Allah ondan razi olsun.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Demet_dk

BENİM DOKTORUMDA ÇOK İLGİLİYDİ ÇOK SEVGİ DOLU SAYGILI ANLAYIŞLI Bİ BAYANDI
HALADA GÖRÜŞÜM Bİ SIKINTIM OLDUĞUNDA ARARIM VS

AMA BU ZAMANDA BÖYLE DOKTORA DENK GELMEK BÜYÜK ŞANS

susanna

Arkadaslar kısa süreliğine istanbuldayım gelmişken doktor kontrollerimi tamamalayayım istiyorum.
istanbul avr. yakasında bana tavsiye edebileceginiz bayan bir kadın doğum doktoru varmı ???
özel hastane de olabilir yeterkı ilgili, bilgili bir doktor olsun. en kısa zamanda yardımlarınıza ihtiyacım var şimdiden sagolun

gülay t.

Canım yakında mısın bilmiyorum ama Gaziosmanpaşa'da Bahat Halk Hastanesi var orada bir bayan doktor var tavsiye edebileceğim.
Tedavi süresince, hamileliğimde ve doğumda doktorum hep o oldu. Ben çok memnunum.hep doğru teşhis koydu ve para için hiç beni olmadık şeylere yönlendirmedi. İsmi Birgül Koç umarım işine yarar.

^^MUCİZEMMM^^

merhaba canım...benim ilk aşılamamı yaotığım bi doktorum vardı.o zaman alman hast.şimdi bahçeci kliniğine geçmiş.gercekten çok iyi ve ilgili bi doktor.gidersen çok rahat edersin muayenede falan.şiddetle tavsiye ederim...ismi AYTUN AKTAN..... :icon_thumright: :icon_thumright:

bankacıı

canım merhaba benim doktorum da halkalı da batı bahat hastanesi adı gürkan ağralı çok ii doktor tavsiye ederim...

KONYALI

bayan olması şart değilse çapada sedat evlioğlu, şiddetle tavsiye ediyorum cnm

βαlκιz

kızlar pendik tarafında varmı bildiginiz doktor o tarafta biyerde görümcem için soruyorum  :-\
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Sır_Çiçegi

kızlar yardım edin hangi doktora gittim ise hiç begenmedim istanbulda anadolu yakasında güzel bi doktor war mı
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mehtap0753

slm kızlar ,ben istanbulda oturuyorum iyi uzman bir doktor öneriniz varmı acaba gittiğim bir doktor var aslında memnunum ama bir doktora daha gözükmek istiyorum:((

Sır_Çiçegi

sultanbeyliğinde war cnm saygı hastanesinde tülay günenc :) tavsiye ederim senin doktorun kim
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mehtap0753

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 01 Aralık , 2011, 13:39:15
sultanbeyliğinde war cnm saygı hastanesinde tülay günenc :) tavsiye ederim senin doktorun kim

benim maltepe dengede canım yeter hanım çok saol cnm ya araştırıcam u doktoruda hemen:)