28 Mart , 2024, 21:19:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

bebeğim çok terliyor

Başlatan ♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥, 19 Nisan , 2012, 05:28:56

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

arkadaşlar bebeğim uyuduğu zamanlar çok terliyor neden annem terlediği zamanlar hemen üşür hastalanır allah korusun diyor çok korkuyorum ne yapmam gerek üst değiştirmede elim çok hızlı değil ne yapmalıyım neden terliyordur normalmidir  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

nehirmiray

canım benim bebeğim de 3 aylık oldu...bu aralar bizde çok terliyoruz,sanırım biraz havalardan birazda bu ara hareketlerimiz arttı ondan galiba..bende çok endişeliyim,terlediği için sık değiştiriyoruz ve çok kalın giydirmiyoruz..

Aytii

Nazlı doktor sana D3 vitamini verdimi

yani Yiğit için

muhribe

benim doktorum aşırı terlemenin demir eksikliğinden  kaynaklanabileceğini söyledi. kan sayımı yaptırırken demire de baktırdık. normal çıktı. sen de baktırabilirsin canım

Dilara Ebrar

aslında eksiklikten olabilir evet.aman canım dikkat et sırtı terliyken soğudumu malesef annenin dediği gibi hasta olur.allah korusun.mutlaka bence bi bez koy terleyince onu kuru bi bezle değiştir.sık sık değiştirmene gerek yok aslında.önemli olan sırtı.bide yattığı zemini serin tut.ben oğlumun altına saf pamuk koydum yinede üzerinde kat kat kalın çarşaf var böle biraz daha teri önledi.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 19 Nisan , 2012, 12:33:46
aslında eksiklikten olabilir evet.aman canım dikkat et sırtı terliyken soğudumu malesef annenin dediği gibi hasta olur.allah korusun.mutlaka bence bi bez koy terleyince onu kuru bi bezle değiştir.sık sık değiştirmene gerek yok aslında.önemli olan sırtı.bide yattığı zemini serin tut.ben oğlumun altına saf pamuk koydum yinede üzerinde kat kat kalın çarşaf var böle biraz daha teri önledi.

galiba yatağındanda kaynaklanıyor annemde kalıyorum köy beşiği kullanıyorum yatak elyafmış galiba annem değiştirecek bakalım üstünü sıcak tutmaya çalışıyorum üşür diye korkuyorum hastalanır diye psikolojim bozuldu ya

Alıntı yapılan: muhribe - 19 Nisan , 2012, 09:21:38
benim doktorum aşırı terlemenin demir eksikliğinden  kaynaklanabileceğini söyledi. kan sayımı yaptırırken demire de baktırdık. normal çıktı. sen de baktırabilirsin canım

cumartesi soktora kontrole gidecez söyleyecem bebek bakması ne kadar zormuş ya helede annelik

aydinays

Ahh canım nazlım ilk bir kaç ay çok zor. Ama sonra alışınca çok kolay gelecek. Dünyanın en güzel şeyi anne olmak.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Alıntı yapılan: aydinays - 19 Nisan , 2012, 13:01:06
Ahh canım nazlım ilk bir kaç ay çok zor. Ama sonra alışınca çok kolay gelecek. Dünyanın en güzel şeyi anne olmak.

çok güzel bir duygu cnm işte hastalık olunca insan çok üzülüyor ona birşey olmasın bana olsun diyorum ağlamasına dayanamıyorum ya cnm senin paşa nasıl büyüyormu ne kadarlık oldu