2 aylık bebekle gezmeye gidilirmi

Başlatan ab126370, 16 Nisan , 2012, 01:19:13

« önceki - sonraki »

ab126370

bebeğim 2 aylıkken  şehir dışına çıkmamız gerekiyor mecburen. kendi aracımızla gidicez ama ben yine de tedirgin oluyorum. hasta olcak diye çok korkuyorum.  5-6 mayıs da çıkıcaz bakalım dışarı
sizler ne yapıyorsunuz.

susanna

Alıntı yapılan: ab126370 - 16 Nisan , 2012, 01:19:13
bebeğim 2 aylıkken  şehir dışına çıkmamız gerekiyor mecburen. kendi aracımızla gidicez ama ben yine de tedirgin oluyorum. hasta olcak diye çok korkuyorum.  5-6 mayıs da çıkıcaz bakalım dışarı
sizler ne yapıyorsunuz.
sen dikkatli olursan hic biseycik olmaz merak etme
kizim 5 gunlukten itibaren haftada enaz 1-2 disari cikiyo 20 gunluktu istanbuldan misira geldik geri
annem ilk defa geliyodu maaile onu gezdirdik falan massallah biseycik olmadi kizima

sende korursun kuucugu annesi hic bisey olmaz meraklanma  :nazar:

seda87

canm aynı sorun bendede var ya 2.5 aylık olduk taa ankaradan mardine gitmemiz lazım eşimin ailesi orda nasıl gidecez kafayı yiyecem kendi arabamız ama hasta olur die korkuyorum  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Dilara Ebrar

artık her bebek ilk haftasında dışarıya çıkıyor bunda bişi yok.zaten çıkmalıda.adaptasyon hızlı olur.bizde ilk 17 günlükken şehir dışına çıktık.bayram sebebiyle yatılı olarak memlekete gitmiştik.allaha şükür hiçte bişi olmadı.
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

seda87

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 16 Nisan , 2012, 17:27:25
artık her bebek ilk haftasında dışarıya çıkıyor bunda bişi yok.zaten çıkmalıda.adaptasyon hızlı olur.bizde ilk 17 günlükken şehir dışına çıktık.bayram sebebiyle yatılı olarak memlekete gitmiştik.allaha şükür hiçte bişi olmadı.
AYY İNŞ BİZİMKİNEDE BİŞE OLMAZ YAA ERLER DİORUM SONRA ÜŞÜTÜR OFF BİLMİYORUM YAA BU GİDİŞTE KAFAMI ÇIKARAMIYACAM DİŞARI
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

Dilara Ebrar

yok tatlım ya rtık havalar ısındı bence cok sıkıntı olmaz.sadece hava değişikliği fazlaysa yani nem cok farklıysa biraz etkilenir.ama oda olsun bence öle öle alışır bebeler.ben ekimde doğum yaptım ve nisan ayına kadar neredeyse her ay memlekete gittim.8-9 gün kaldım.düşün o soğuklarda şubat aralık falan... ;D ;D ;D allaha şükür doğduğundan beri sadece 2 kez hasta oldu.onlarda benden geçti yavruma.o kadar .soğuk algınlığıydı sadece  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

seda87

Alıntı yapılan: Dilara Ebrar - 16 Nisan , 2012, 17:33:19
yok tatlım ya rtık havalar ısındı bence cok sıkıntı olmaz.sadece hava değişikliği fazlaysa yani nem cok farklıysa biraz etkilenir.ama oda olsun bence öle öle alışır bebeler.ben ekimde doğum yaptım ve nisan ayına kadar neredeyse her ay memlekete gittim.8-9 gün kaldım.düşün o soğuklarda şubat aralık falan... ;D ;D ;D allaha şükür doğduğundan beri sadece 2 kez hasta oldu.onlarda benden geçti yavruma.o kadar .soğuk algınlığıydı sadece  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
HAKLSIN CANM YAA İNŞ HASTALANMAZ KUZUM.İNSAN ÇOK KORKUYOR YAA 2 KERE HAPŞURSA AKLIM ÇIKIYOR BENİM ÇOK MU PİMPİRİKLİ BİR ANNEYİM NE :icon_scratch: :icon_scratch:

muhribe

oğlum 2 aylıktı istanbuldan manisaya gittik kendi arabamızla. maşallah bir şey olmadı  :nazar:
arabada terlerse terini üstünde kurutmamaya dikkat et. başka da bir şeyden korkmana gerek yok.
benim oğlum çok terler. terledikçe üstünü değiştirdim Allah da korudu burnu bile akmadı gelip giderken  :nazar: :nazar: :nazar:
bu hafta sonu 2 haftalık bir tatile çıkıcaz. istanbuldan antalyaya kadar her yeri dolanıcaz. önce Allah sonra ben korurum diyorum  :amin:

nehirmiray

Alıntı yapılan: ab126370 - 16 Nisan , 2012, 01:19:13
sizler ne yapıyorsunuz.

canım ben kızım 2,5 aylıkken ist dan zong a gittim otobüsle..sorun yaşamadık.kızım kendi arabamızla da dışarı çıktığımızda ağlamıyor.sadece otbs durduğu zamanlarda mızmızlanıyordu.sen klimayı fazla kullanma canım.bebekler etkileniyor.ben otbsn klimasını kapattırmıştım.soğuk gelmesin diye.terlemezse eğer sorun olmaz.ama hava değişikliğinden etkilenebilir..o kadar korkacak bişey yok canım için rahat olsun.