bebeğime anne sütünü bıraktırıyorum ama:(

Başlatan Dilek&Yusuf, 17 Nisan , 2012, 03:41:17

« önceki - sonraki »

Dilek&Yusuf

Arkadaşlar bebeğim 20 aylık sütten kesiyorum dün başladım gündüz çok skntı çekmedim ama gece kalktı ne yaptıysam uyumadı ağladı durdu o ağlayınca öyle çok üzüldüm. Biberon da almadı.Neler önerirsnz teşekkür ederim şimdiden

Dilara Ebrar

ablam memikine saç yapıştırmıştı bizimki saçtan çok tiksinirde :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: gece biberonu yanında bulundur.uyanmaya yeltenince hemen ver  :dontknow: :dontknow: :dontknow:
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

meleğin annesi

cnm bnım kızımda 23 aylık 2-3 hafta sonra bende kesıcem emzırmeyı gunduzlerı vermıyorum alıstı ama gece bnımkıde ne emzık ne bıberon hıcbırsey almıyor  cıglık atyor  :cildir: :k06:butun gece emıyor emmeden uyumuyorda ALLAH yardımcımız olsun ben lımon surmeyı dusunuyorum yada parabandı taksan ıse yararmı ?bn bunları denıcem bırde sutu kesen ılaclar varmıs ondan kullanıcam gogsum agrımasın dıye belkı sut olmayınca bırakır  :dontknow:sende tamamen bıraktırınca deneyımlerını paylasırsan sevınıırım arkadasım  :hello2:

Dilek&Yusuf

bu konuyu açtığmda başarısız oldum dayanamadm emzirdim:)5 GÜN oldu tekrar başladm eltime gitmştm onun çocuklarıyla oynar klına gelmez dedim öylede oldu çikolata sürdm isteynce acıdı uf oldu dedm gündzleri hç istemiyor geceleri uyanınca skntı oluyor ve uyuturken hep emerek uyuduğu için biberona da alıştırmk istemiyorum o çok ağlıyor bn sallamaya çalşyorum gecelerimiz perişan bakalm ne olacak