BAHARA merhaba Kilolara VEDAAAAAA

Başlatan aydinays, 16 Nisan , 2012, 13:24:24

« önceki - sonraki »

aydinays

Sevgili diyet günlüğüm sonunda bende kilolarıma savaş açtım. Bir kaç haftadır kendimizi tutmaya çalışıyoruz. Ama sanırım başarılı olmaya başladım. Hadi bakalım kaç kilo ile başlıcaz diyete.
En son tartıldığımda 65 dim. Start verildi.  :love9: :love9: :love9:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

HADİ HAYIRLISI İNŞALLAH VERİRSİN KİLOLARINI CANIM.BENİM HİÇ REJİM YAPACAK HAVAM YOK AMA TİŞÖRTLERİ GİYİNCE PLÖF PLÖF SALLANAN GÖBEĞİMİ GÖRÜNCE MORALİM BOZULUYO.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

muhribe

canım günlüğün hayırlı olsun

bir bir veda etsin kilolar sana  :hello2: :hello2: :hello2:

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Nisan , 2012, 13:26:01
HADİ HAYIRLISI İNŞALLAH VERİRSİN KİLOLARINI CANIM.BENİM HİÇ REJİM YAPACAK HAVAM YOK AMA TİŞÖRTLERİ GİYİNCE PLÖF PLÖF SALLANAN GÖBEĞİMİ GÖRÜNCE MORALİM BOZULUYO.

bende çok şikayetçiyim canım  :BangHead: :BangHead: :BangHead:

Alıntı yapılan: muhribe - 16 Nisan , 2012, 13:35:06
canım günlüğün hayırlı olsun

bir bir veda etsin kilolar sana  :hello2: :hello2: :hello2:

saol betül artık kendim için bir şeyler yapma zamanı geldi diyorum.  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

bak sen yapınca bende gaza geldim bende rejim yapıcam birlikte zayıflayalım ayşem
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

canısı hayırlı olsun günlüğün

eminim kısa zamnda ulaşacaksın hedefine

aydinays

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 16 Nisan , 2012, 14:48:38
bak sen yapınca bende gaza geldim bende rejim yapıcam birlikte zayıflayalım ayşem

Zayıflayalım Nurum malum sıpalar bizi emmiyor. Löp löp yedik şimdi tereyağ gibi eritme zamanı.  :k06: :k06: :k06:

aydinays

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 16 Nisan , 2012, 15:02:54
canısı hayırlı olsun günlüğün

eminim kısa zamnda ulaşacaksın hedefine

Saol Ayşegülüm. Bakalım hızlı giriş yaptım. Bir iki ayda sanırım hamilelik öncesi kıyafetlerimin çoğuna girebileceğim. :) :)

aydinays

Sevgili günlüğüm dün işten gidince kayınvalidenin komşusunda çay içtik. Yanında birşeyler atıştırdık. Ondan sonra hiç birşey yemedik. Sabahda kahvaltımızı yapmadık.
Ölen yemeği yiyeceğiz.

muhribe

kahvaltıyı ihmal etme canım benim

bütün gün kahvaltıda alacağın enerji ile çalışacaksın  :opucuk:

HASRET!M S@N@

cnm inş verirsin kilolarını
günlğünün sayfaları fazla uzamaz
ha bu arada senin bana yasin okuma sözün vardı gecen sefer
bebeğimde okuduysan tamam ama yoksa bunda oku cnmmm
cünkü sen hamile kal okuyacagım  söz demiştin vebalde kalma diye dedim ha
yanlıs anlama

aydinays

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 17 Nisan , 2012, 11:59:59
cnm inş verirsin kilolarını
günlğünün sayfaları fazla uzamaz
ha bu arada senin bana yasin okuma sözün vardı gecen sefer
bebeğimde okuduysan tamam ama yoksa bunda oku cnmmm
cünkü sen hamile kal okuyacagım  söz demiştin vebalde kalma diye dedim ha
yanlıs anlama

yok canım sözümü unutmadım. Geçen hamileliğin lohusalığıma gelmişti. Aklımda okuyacağım canım. Sen konrole gitmeden önce okumuş olacağım  canım arkadaşım. Perşembe gününe kadar okurum kesinlikle.

rümeysaa

sende mi diyet'e katıldın canım sitede diyet yapmayan kalmıcak herhalde  :k06:
hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun inş. en yakın zaman da istediğin kiloyu görürsün ;)

aydinays

Alıntı yapılan: rümeysaa - 17 Nisan , 2012, 13:37:35
sende mi diyet'e katıldın canım sitede diyet yapmayan kalmıcak herhalde  :k06:
hadi bakalım hayırlı uğurlu olsun inş. en yakın zaman da istediğin kiloyu görürsün ;)

Evet canım doğum yapınca bebek için yedik diye kendimizi kandırdık. Oğlum nerdeyse benim fazlalıklarım kadar kilo aldı ama ben hala veremedim  :k06: :k06:
Saolasun canım. Diyette ne kadar muaffak olacağım göreceğiz.  :k06: :k06: :k06:

aydinays

Sevgili diyet günlüğüm öğlen yemeğinde yayla çorbası,taze fasülye, yoğurt iki dilim kepek ekmeği, 1 çorba kaşığı kadar pilav (canım çekti) vede kabak tatlısı günlük tatlı hakkımı kullandım. :BangHead: :BangHead: :BangHead: