yyeliz( bebegini saglikli dogurmak icin) Salavat-ı Tefriciye Okuyoruz

Başlatan destina06, 03 Nisan , 2012, 13:18:22

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

xxcansuxx

Alıntı yapılan: pırpır - 15 Ekim , 2012, 22:30:15
:hello2:  :hello2: merhaba kızlar kaç gündür giremedim internetle ilgili sorunlar vardı. :dontknow: :dontknow:
hgeldin adaşım :opucuk: ecrenin doğumgünü telaşıyla giremediğini düşünmüştüm bende  :flowers:

pırpır

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 16 Ekim , 2012, 10:06:03
Alıntı yapılan: pırpır - 15 Ekim , 2012, 22:30:15
:hello2:  :hello2: merhaba kızlar kaç gündür giremedim internetle ilgili sorunlar vardı. :dontknow: :dontknow:
hgeldin adaşım :opucuk: ecrenin doğumgünü telaşıyla giremediğini düşünmüştüm bende  :flowers:
hoşbulduk canancım  :opucuk: :opucuk: tabi oda var  :flowers: :flowers:

pırpır

pırpır

kızlar sırada daha çok kişi var :dontknow: listedeki her arkadaş 100 tane okusa herkesinkini  sırayla bitiririz İNŞALLAH  :amin: :amin:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

xxcansuxx

pırpır

nönü-2626

bende yeni katıldım aranıza 200 tane okumuştum allah kabul etsin inşallah  :amin:  :amin:

nönü-2626

arkadaşlar benide salatı tefriciye listenize eklermisiniz ( bebeğimin olması için )  :amin: bende herkes için okuyabilirim

xxcansuxx

xxcansuxx

1- Mutluluk (Saadet )   --> Okundu... Allah kabul etsin       
2- Gözde ( Tuba )( Meleklerine sağlıklı sıhhatli kavuşması için   )--> Okundu     
3- Destina06 ( Şule )  ---> Okundu... Allah kabul etsin     
4- Moonlight ( Aynur )  ---> Okundu... Allah kabul etsin     
5- Papatyam ( Suzan )  ---> Okundu...Allah kabul etsin     
6- Ayy ( Ayşe ) ---> Okundu...Allah kabul etsin     
7- xxcansuxx (Canan )---> Okundu...Allah kabul etsin   
8- ozlemdkrn ( Özlem )---> Okundu...Allah kabul etsin     
9- Balböceği ( Eda ) ---> Okundu Allah kabul etsin
10- Aşkımcım ( Kevser ) (Neslihan ablasının şifası için)--> Okundu Allah kabul etsin
11- sultan 43 ( Sultan ) ( Babasının şifası için )---> Okundu...allah kabul etsin
12- Melek100lü (Melek)  (Annesi için)---> Okundu...allah kabul etsin
13- Yağmur Nisa ( Nazlı ) ( Bebeğinin şifası için )----> Okundu Allah kabul etsin
14- Pırpır ( Canan ) ( Borçlarında kolaylık için )----> Okundu Allah kabul etsin
15- Aydinays ( Ayşe ) (Eşi ve kendisinin işi için)---->  okunuyor
16- Aşkımcım ( Kevser ) ( Eşinin kardeşinin hayırlı iş kapısı için )
17- Hasretim sana ( Canan ) ( Bebeklerini sağlıklı sıhhatli kucağına almak için ) 
18-yyeeliz (YELİZ) (bebeğini saglıklı sıhatlı kucagına alması için )   
19-SABIRTAŞI(oğlu Burak'ın şifası için)
20-nağihannn(Annesinin sağlığı için)
21-Sır_Çiçeği (Duygu) (Bebeğine sağlıkla kavuşmak için )     
22-güzgüneşim  (Ayşe ) 
23-sewgii
24-ayy (Ayşe) (bebeğinin olması niyetiyle )
25-nönü-2626(bebeğinin olması niyetiyle)

Kızlar katılmak isteyen ismini yazdırabilir...

Arkadaşlar okuduğumuz sayıları sayfaya girdikten sonra bağışlarsak fazladan okunmamış olur artık daha hızlı ilerliyoruz, biz başkasının niyetine okurken onunki bitmişte olabilir o yüzden niyetlemeden okuyup sonradan buraya girince bağışlayalım..

sırada çok kişi var ama artık okuyan yok inşallah sıradakileride bitiririz