29 Mart , 2024, 02:41:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yyeliz( bebegini saglikli dogurmak icin) Salavat-ı Tefriciye Okuyoruz

Başlatan destina06, 03 Nisan , 2012, 13:18:22

« önceki - sonraki »

destina06

xxcansuxx

xxcansuxx

ayy

kızlar ben bayadır ugramadım buraya :BangHead: :BangHead: :BangHead:
reglim bitsin geleceğim hemen ...bende gelcek ay tüp bebeğe başlayacağım ya inşallah benide sıraya koyarmısınız  :love9: :love9:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ayy - 13 Ekim , 2012, 22:43:33
kızlar ben bayadır ugramadım buraya :BangHead: :BangHead: :BangHead:
reglim bitsin geleceğim hemen ...bende gelcek ay tüp bebeğe başlayacağım ya inşallah benide sıraya koyarmısınız  :love9: :love9:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:
yanılmıyorsan ismin ayşe arkadaşım dimi regl olduğun günlerdede okunabilir tefriciye... hemen alalım listeye senide Allah gönlünün muradını versin  :amin: :amin: :amin:

ayy

gercektenmi okunabilirmi ay ben bunu kaçırmışım unuttum mu ki yoksa bilemdim şimdi.tamam canım başlayım  öyleyse okudukca yazarım bende.evet canım benm ismimde ayşe kuzularım gelsin diye okuyalım banada sıram geldiğinde :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
şimdi ayşe ve eşi için okuyoruz değilmi :opucuk:

xxcansuxx

1- Mutluluk (Saadet )   --> Okundu... Allah kabul etsin       
2- Gözde ( Tuba )( Meleklerine sağlıklı sıhhatli kavuşması için   )--> Okundu     
3- Destina06 ( Şule )  ---> Okundu... Allah kabul etsin     
4- Moonlight ( Aynur )  ---> Okundu... Allah kabul etsin     
5- Papatyam ( Suzan )  ---> Okundu...Allah kabul etsin     
6- Ayy ( Ayşe ) ---> Okundu...Allah kabul etsin     
7- xxcansuxx (Canan )---> Okundu...Allah kabul etsin   
8- ozlemdkrn ( Özlem )---> Okundu...Allah kabul etsin     
9- Balböceği ( Eda ) ---> Okundu Allah kabul etsin
10- Aşkımcım ( Kevser ) (Neslihan ablasının şifası için)--> Okundu Allah kabul etsin
11- sultan 43 ( Sultan ) ( Babasının şifası için )---> Okundu...allah kabul etsin
12- Melek100lü (Melek)  (Annesi için)---> Okundu...allah kabul etsin
13- Yağmur Nisa ( Nazlı ) ( Bebeğinin şifası için )----> Okundu Allah kabul etsin
14- Pırpır ( Canan ) ( Borçlarında kolaylık için )----> Okundu Allah kabul etsin
15- Aydinays ( Ayşe ) (Eşi ve kendisinin işi için)---->  okunuyor
16- Aşkımcım ( Kevser ) ( Eşinin kardeşinin hayırlı iş kapısı için )
17- Hasretim sana ( Canan ) ( Bebeklerini sağlıklı sıhhatli kucağına almak için ) 
18-yyeeliz (YELİZ) (bebeğini saglıklı sıhatlı kucagına alması için )   
19-SABIRTAŞI(oğlu Burak'ın şifası için)
20-nağihannn(Annesinin sağlığı için)
21-Sır_Çiçeği (Duygu) (Bebeğine sağlıkla kavuşmak için )     
22-güzgüneşim  (Ayşe ) 
23-sewgii
24-ayy (Ayşe) (bebeğinin olması niyetiyle )

Kızlar katılmak isteyen ismini yazdırabilir...

Arkadaşlar okuduğumuz sayıları sayfaya girdikten sonra bağışlarsak fazladan okunmamış olur artık daha hızlı ilerliyoruz, biz başkasının niyetine okurken onunki bitmişte olabilir o yüzden niyetlemeden okuyup sonradan buraya girince bağışlayalım..

sırada çok kişi var ama artık okuyan yok inşallah sıradakileride bitiririz

ayy

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ayy - 13 Ekim , 2012, 23:05:02
gercektenmi okunabilirmi ay ben bunu kaçırmışım unuttum mu ki yoksa bilemdim şimdi.tamam canım başlayım  öyleyse okudukca yazarım bende.evet canım benm ismimde ayşe kuzularım gelsin diye okuyalım banada sıram geldiğinde :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
şimdi ayşe ve eşi için okuyoruz değilmi :opucuk:
ekledim canım senide  okunabilir  :icon_thumright: eskiden liste çabuk ilerliyordu inş. bundan sonrada hemen hemen bitiririz... evet aydınays ayşe için okuyoruz şimdi Allah kabul etsin  :amin: :amin: :amin:

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

xxcansuxx

pırpır

:hello2:  :hello2: merhaba kızlar kaç gündür giremedim internetle ilgili sorunlar vardı. :dontknow: :dontknow:

pırpır