23 Nisan , 2024, 17:56:56

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yyeliz( bebegini saglikli dogurmak icin) Salavat-ı Tefriciye Okuyoruz

Başlatan destina06, 03 Nisan , 2012, 13:18:22

« önceki - sonraki »

destina06

...ŞehzadEfe...

kızlarr benim içinde başlasak ben annem için baslamıştım sıraya girsem bende 1500 tane kendim okudum yardım etseniz
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

melek100lü

Alıntı yapılan: nagihannn - 31 Mayıs , 2012, 09:18:54
kızlarr benim içinde başlasak ben annem için baslamıştım sıraya girsem bende 1500 tane kendim okudum yardım etseniz
:amin: Allah izin verirse okuruz tabiki canım  :opucuk:

aydinays

tabi canım rabbim izin verirzse okuruz ne demek. Rabbim kabul etsin inşallah. :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

...ŞehzadEfe...

Alıntı yapılan: melek100lü - 31 Mayıs , 2012, 09:41:07
:amin: Allah izin verirse okuruz tabiki canım  :opucuk:

sagol canım

buarada eda için 100 tane okuyabildim şimdilik  :amin
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

aydinays

pırpır

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar bunu int buldum sizinlede paylaşmak istedim  :icon_thumright:
Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil'ükadü, ve tenfericü bihil'kürabü, ve tükdâ bihil'havâicü, ve tünâlü bihir'regâibü, ve hüsnül'havâtimi, ve yüsteskal'ğamâmü bivechihil' kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ'lûmin lek.

"Allâh'ım, kendisi hürmetine düğümler çözülen, gamlar-kederler açılan, ihtiyaçlar giderilen, isteklere, hüsn-ü hâtimelere güzel âkibetlere nâil olunan, kerem (cömertlik) sahibi yüzü-suyu hürmetine bulutların sulandığı, Efendimiz Muhammed Mustafa (s.a.v.)'e ve onun âl ve ashâbına; her bakış ve her nefeste ve zâtinca mâlum olanların sayısınca, kâmil bir rahmet ve tam bir selâmet ihsan eyle."

Bu fazilettendir ki, salavât okuyan kimsenin bütün işleri Allah tarafından kolaylaştırılır. İşleri düzgün yolunda gider. Gönül sıkıntısı olmaz. Gamı, kederi, sıkıntıları kendiliğinden kalkar. Geçim darlığı çekenlerin rızkı bollaşır, kazancına bereket gelir, geçim darlığı çekmez. Bütün duâları kabuldur. Her istek ve dileği yerine gelir. Ümid ve muradı hasıl olur.

Bu salavât, 3,5,7,11,21 veya 41 kere okunabilir. Herkes vaktine göre az veya çok okuyabilir. İsteyen 3 kere... isteyen 41 kere okur. Fazileti, sevabı buna göredir.

Çok önemli işlerin gerçekleşmesi için bu salavât (4444) defa okunur. Gelecek musibetlerden (belâ ve kazalardan) korunmak ve kurtulmak için de (4444) defa okunur. Altından kalkamadığın musibetlerin gitmesi için de aynı şekilde okunur.

pırpır

tabiki okuruz ne demek RABBİMİN izniyle ALLAH herkesin dualarını kabul etsin İNŞALLAH  :amin:  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım elimden geldiği kadar tabiki yardımcı olurum  :opucuk:

Lă_Tăhzen!