29 Mart , 2024, 02:15:16

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

yyeliz( bebegini saglikli dogurmak icin) Salavat-ı Tefriciye Okuyoruz

Başlatan destina06, 03 Nisan , 2012, 13:18:22

« önceki - sonraki »

aydinays

Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 29 Mayıs , 2012, 09:14:58
YÜCE RABBİM SENİN KAPINA SIGIINIRIM SANA GÜVENİRİM.SEN OL DEMENLE BENİM HERİŞİMİN OLACAGINI BİLİRİM.FERYADIMI DUYDUGUNU BENİ GÖRDÜĞÜNÜDE BİLİRİM.EN KISA ZAMANDA MELEĞİMİ YOLLA YÜCE RABBİM..AGZIMDAN CIKAN KÖTÜ KELAMLARI AF EYLE.BENİ EVLAT HASRETİYLE SINAMA RABBİM.HAYIRLISIYLA ELİ AYAĞI DÜZGÜN BİR EVLAT NASİP EYLE ALLAHIM...HERGUN KANAYAN SU YARAMI ANCA SEN DURDURABİLİRSİN....HERSEYİİMLE SANA SIGINIRIM.SENDEN BASKASININ BANA YARDIMCI OLMAYACAGINI BİLİRİM.BANA VE DİĞER TÜM BEBEK İSTEYEN BUTUN ARKADASLARIMI ANA SIFATINI NASİP EYLE.BENİ YAPRAĞI DALI KOLU OLMAYAN KULL OLARAK BIRAKMA YÜCE RABBİM.İÇİM HERGECEN GUN CAYIR CAYIR YANARKEN SENİN UGRANA AKITTIGIM GÖZ YASLARIMI BANA SEVİNC GÖZ YASLARI OLARAK NASİP EĞLE..RABBİM SEN KULUNU ÜZMEZSİN BU MERTEBEYE BİZİDE CIKAR..GELDİM KAPINA YALVARIYORUM.COCUK ÖZLEMEMİ BİRTEK SENN  BİLİRSİN SEN GİDERİRSİN..BU OKUDUGUMUZ 4444 SALAT-I TEFRİCİYE DUAMI KABUL EYLE YÜCE RABBİM...
Selam ve Dua ile...
Allahumme Salli Ala Seyyidina Muhammedin Ve Ala Ali Seyyidina Muhammed.

:amin: :amin: :amin: :amin:

HASRET!M S@N@

kızlar ben hiç okuyamadım sizlere yardımcı olamadım cünkü zamanım hiç olmadı aslında banada okunsun istiyorum bebeklerimi saglıcakla zamanında kucagıma almak için ama okunsun demeyede yüzüm yok aslında faydam olmadıgı için ama bu listedekilere her actıgımda dua ediyorum dileklerinizle beraber rabbim kabul etsin inşallah

aydinays

Özlemcim rabbim dularımızı kabul eylesin. En hayırlı zamanda sende bebeğini kucağına alırsın inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

aydinays

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Mayıs , 2012, 09:34:12
kızlar ben hiç okuyamadım sizlere yardımcı olamadım cünkü zamanım hiç olmadı aslında banada okunsun istiyorum bebeklerimi saglıcakla zamanında kucagıma almak için ama okunsun demeyede yüzüm yok aslında faydam olmadıgı için ama bu listedekilere her actıgımda dua ediyorum dileklerinizle beraber rabbim kabul etsin inşallah

Cananım ne demek canım. Öyle deme kimin kime duasının kabul olacağı belli olmaz. İnşallah hayırlısı ile minik mucizelerini kucağına hayırlısı ile alacaksın.

SABIRTAŞI

HASRET!M S@N@

sağol aysecim allah razı olsunnn
bugün rüyamda kanamam oldugunu falan gördüm doktora gidiyorduk aklım cıktı
bira onun yorgunlugu var üzerimde bende ismimi yazdırayım dedim
allahım birdaha o acıyla sınamasın beni helede bu saatten sonra onları içimde hissetmişken
inan aglıyorum suan rüyamdan cok etkilendimmm bu yüzden banada okunsun istedim

SABIRTAŞI

4 TANEDAHA OKUVERDİM ŞİMDİ TAM DÜZ HESAP İNSİN RAKAM...... TOPLAM 64 OKUNDU KALAN      4380   

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Mayıs , 2012, 09:39:33
allahım birdaha o acıyla sınamasın beni helede bu saatten sonra onları içimde hissetmişken

KORKMA CANIM HAYRA ÇIKSIN RÜYAN İNŞALLAH....HAMİLE İKEN BÖYLE RÜYALAR GÖRMEN ÇOK NORMAL ÇÜNKÜ KAFAN HEP BEBEKLERİNDE OLDUĞU İÇİN....RABBİM İNŞALLAH SAĞ SALİM DOĞMALARINI NASİP EDER.... BURDA BİRSÜRÜ TEYZELERİ VAR OKURUZ CANIM ONLAR İÇİNDE SEVE SEVE SEN YAZDIR İSMİNİ.....

HASRET!M S@N@

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 29 Mayıs , 2012, 09:42:59

KORKMA CANIM HAYRA ÇIKSIN RÜYAN İNŞALLAH....HAMİLE İKEN BÖYLE RÜYALAR GÖRMEN ÇOK NORMAL ÇÜNKÜ KAFAN HEP BEBEKLERİNDE OLDUĞU İÇİN....RABBİM İNŞALLAH SAĞ SALİM DOĞMALARINI NASİP EDER.... BURDA BİRSÜRÜ TEYZELERİ VAR OKURUZ CANIM ONLAR İÇİNDE SEVE SEVE SEN YAZDIR İSMİNİ.....
allah razı olsun cnm bnm valla okuyan herkese cok dua ederim ben calısıyorum dükkanda okuyamıyorum eve gidincede hatim basladım meleklerime onu ve cevseni okumaya fırsat bulabiliyorum onada erken gidersem eve burdada bu okunursa cok iyi olacak allahın izniyle cünkü benm hamileliğimin her anı riskli heran korkuyla gececek allahım sag salim ikisinide zamanında kucagıma almayı nasip eder inş

aydinays

canancım sen hiç korkma canım. Sen hamilesin öyle görmen normal. Biz miniklerimiz için seve seve okuruz canım. Dualarını eksik etme cnm. hamilelerin duası kabul olur.

HASRET!M S@N@

dualarım sizinle aysecim listeyi acıp hergün tek tek adınıza dua edicemmm bundan sonra hergünnn yapıcam kesin

mavişim80

canancım hiç öyle düşünme yüce rabbim biliyor bizim içimizi.elimizden geldiği kadar yardımcı olmaya calısırız.sen bebişlerine dikkat et.korkma rüyanı tersine yor...birde böyle kötü rüyalar görürsen kimseye anlatmadan suya anlatki akıp gitsin....
Alıntı yapılan: aydinays - 29 Mayıs , 2012, 09:34:45
Özlemcim rabbim dularımızı kabul eylesin. En hayırlı zamanda sende bebeğini kucağına alırsın inşallah.
canım allah razıolsun.inş.hayırlı olurrr hakkımda
okuyan okuyamayan niyetlenen tüm sayfa dostlarımdan allah razıolsun.benimle birlikte yüce rabbim onlarada versin inş.

aydinays

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 29 Mayıs , 2012, 09:48:23
dualarım sizinle aysecim listeyi acıp hergün tek tek adınıza dua edicemmm bundan sonra hergünnn yapıcam kesin

canım seni ne kadar sevdiğimi bilirsin. ne kadar zorlu yollardan geçtiğini az çok biliyorum. Rabbim hayırlı güzel doğumlar vericek sana. Ve bebeklerine kavuşacaksın. Allahım herşeyin düzenini bilir. Her yağmurun ardından nasıl gökkuşağı çıkıp toprak kokusu ile ışıl parlıyorsa seninde bu miniklerin hayatını öyle parlatacak. Bu mubarek günlerin yüzü suyu hürmetine okuruz canım elimizden geldiği kadar. Birde meryem süresi oku. Yusuf süresi oku. Ben hamileyken kayraya okumaya çalıştım. Çok şükür eli ayağı düzgün nur yüzlü oğlum oldu.

HASRET!M S@N@

canım hatme basladım sükür günlük 2 sayfada olsa okuyorum dahada cok okuyacagım işyerindede acıyorum kuran dinliyorum demin yusuf suresini dinledik
bende snei cok seviyorum emin ol buna bitanem allahım sağlıcakla kucagıma almayı nasip etsin
hepinizinde gönlü muradını versin yüce rabbim