yyeliz( bebegini saglikli dogurmak icin) Salavat-ı Tefriciye Okuyoruz

Başlatan destina06, 03 Nisan , 2012, 13:18:22

« önceki - sonraki »

ayy

yok daha bir ayı var sanki öle hatırlıyom  :icon_scratch: :icon_scratch: :icon_scratch:
dogursa duyarız kızzz :dontknow: :dontknow: :dontknow:
başlıgı degiştirdim güya değişmemiş..neyse bi bilen gelirse yaplır :dontknow: :dontknow: :dontknow:

destina06

ayy

ayy

:amin: :amin: :amin:YENİDEN BAŞLAYIM :amin: :amin: :amin:

1- Mutluluk (Saadet )   --> Okundu... Allah kabul etsin       
2- Gözde ( Tuba )( Meleklerine sağlıklı sıhhatli kavuşması için   )--> Okundu     
3- Destina06 ( Şule )  ---> Okundu... Allah kabul etsin     
4- Moonlight ( Aynur )  ---> Okundu... Allah kabul etsin     
5- Papatyam ( Suzan )  ---> Okundu...Allah kabul etsin     
6- xxcansuxx (Canan )---> Okundu...Allah kabul etsin   
7- ozlemdkrn ( Özlem )---> Okundu...Allah kabul etsin     
8- Balböceği ( Eda ) ---> Okundu Allah kabul etsin
9- Aşkımcım ( Kevser ) (Neslihan ablasının şifası için)--> Okundu Allah kabul etsin
10- sultan 43 ( Sultan ) ( Babasının şifası için )---> Okundu...allah kabul etsin
11- Melek100lü (Melek)  (Annesi için)---> Okundu...allah kabul etsin
12- Yağmur Nisa ( Nazlı ) ( Bebeğinin şifası için )----> Okundu Allah kabul etsin
13- Pırpır ( Canan ) ( Borçlarında kolaylık için )----> Okundu Allah kabul etsin
14- Aydinays ( Ayşe ) (Eşi ve kendisinin işi için)---->  Okundu Allah kabul etsin
15- Aşkımcım ( Kevser ) ( Eşinin kardeşinin hayırlı iş kapısı için )--->  Okundu Allah kabul etsin
16-yyeeliz (YELİZ) (bebeğini saglıklı sıhatlı kucagına alması için ) okunuyor 
17-HASRET!M S@N@ (canan)ın bebişlerinizn sağlıgına kavuşması için :amin: :amin:
18-SABIRTAŞI(oğlu Burak'ın şifası için)
19-nağihannn(Annesinin sağlığı için)
20-- sewgii
21-ayy (Ayşe) (bebeğinin olması niyetiyle )
22-nönü-2626 (gönül ) (bebeğinin olması niyetiyle[/b][/color])

destina06

SABIRTAŞI

HASRET!M S@N@

ya eski listeye göre kevserden sonra bendim sırada sanki öyle hatırlıyordum arkadaslar bebekleirmin sağlığına kavusması için okunsa cünkü o zaman saglıkla kucagıma almak için listeye ismimi yazdırmıstım

*ℂ⋆ ece su ℂ⋆*

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 04 Şubat , 2013, 18:31:54
ya eski listeye göre kevserden sonra bendim sırada sanki öyle hatırlıyordum arkadaslar bebekleirmin sağlığına kavusması için okunsa cünkü o zaman saglıkla kucagıma almak için listeye ismimi yazdırmıstım

bebeklerin nasıl oldu??

ayy

canancım sen yelizden önceydin kuzum bebişler dogunca listeyi deiştirdik.ozaman bebeklerin sağlıgı için yeniden ekleyim yelizden sonraya olurmu :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:
bebişlr hep dualrımda daha iyidirler inşallah :amin: :amin: :amin: :amin: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

SABIRTAŞI

ALLAHIM HEPIMIZIN EVLATLARINA ACIL  ŞIFA LAR VERSIN INŞALLAH

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

kızlar hepinizden ALLAH RAZI OLSUN BİTMİŞ EŞİMİN KARDESİ İÇİN SELAVAT BEN PEK GİREMİYORM ARTIK ECRE İYİCE SIMARIK OLDU AMA BUNDAN SONRA YARDIM ETMEYE CALIŞACAM HAKKINIZI HELAL EDİN SAGOLUN  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

mehtap0753

kızlar bende okumak istiyorum çok vaktim olmuyor ama şimdi kime okunuyor ne okuyoruz iletileri okumaya vaktim olmadığı için soruyum size zahmet ne okumam gerekiyor kime okuyoıruz söylerseniz destek oluyum bende :amin:

nönü-2626