yyeliz( bebegini saglikli dogurmak icin) Salavat-ı Tefriciye Okuyoruz

Başlatan destina06, 03 Nisan , 2012, 13:18:22

« önceki - sonraki »

suzannn

pırpır canancım rabbim niyetinizi kabul etsin fazlası bile okunmuş allah kabul etsin inşallah

suzannn

Aydinays ( Ayşe ) (Eşi ve kendisinin işi için)    okunmaya başlansın

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: βαhαƦıʍ - 01 Ekim , 2012, 13:42:51
pırpır canancım rabbim niyetinizi kabul etsin fazlası bile okunmuş allah kabul etsin inşallah
:amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

pırpır

AMİN CANIM BENİM RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN BU KONUYLA İLGİLİ SABAH SÜPER Bİ HABER ALDIM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ÇOK MUTLUYUM BİTER BİTMEZ DUALARIM KABUL OLDU İNANAMIYORUMMMMM  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: SENDE BEBEĞİNİ HAYIRLISIYLA SAĞLIKLI SIHATLİ KUCAĞINA ALIRSIN CANIM DUALARIMIZ SENİNLE ÇOK MUTLUUUU OLDUMMMMM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2:

suzannn

Alıntı yapılan: pırpır - 01 Ekim , 2012, 13:47:11
AMİN CANIM BENİM RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN BU KONUYLA İLGİLİ SABAH SÜPER Bİ HABER ALDIM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: ÇOK MUTLUYUM BİTER BİTMEZ DUALARIM KABUL OLDU İNANAMIYORUMMMMM  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: SENDE BEBEĞİNİ HAYIRLISIYLA SAĞLIKLI SIHATLİ KUCAĞINA ALIRSIN CANIM DUALARIMIZ SENİNLE ÇOK MUTLUUUU OLDUMMMMM  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :nazar: :nazar: :hello2: :hello2: :hello2:
çok mutlu oldum inan allaha daima şükür

xxcansuxx

canan çok şükür güzel bir haber hakkınızda hayırlısı olsun

evet ayşe için mi başlıyoruz Allah onunda muradını versin inş.  :amin: :amin: :amin:

destina06

xxcansuxx

bende aydınays ayşe için 30 okudum bugün  :amin: :amin:

suzannn

suzannn

33 TANE OKUDUM

113 tane okundu

4331 tane kaldı

suzannn

1- Mutluluk (Saadet )   --> Okundu... Allah kabul etsin       
2- Gözde ( Tuba )( Meleklerine sağlıklı sıhhatli kavuşması için   )--> Okundu     
3- Destina06 ( Şule )  ---> Okundu... Allah kabul etsin     
4- Moonlight ( Aynur )  ---> Okundu... Allah kabul etsin     
5- Papatyam ( Suzan )  ---> Okundu...Allah kabul etsin     
6- Ayy ( Ayşe ) ---> Okundu...Allah kabul etsin     
7- xxcansuxx (Canan )---> Okundu...Allah kabul etsin   
8- ozlemdkrn ( Özlem )---> Okundu...Allah kabul etsin     
9- Balböceği ( Eda ) ---> Okundu Allah kabul etsin
10- Aşkımcım ( Kevser ) (Neslihan ablasının şifası için)--> Okundu Allah kabul etsin
11- sultan 43 ( Sultan ) ( Babasının şifası için )---> Okundu...allah kabul etsin
12- Melek100lü (Melek)  (Annesi için)---> Okundu...allah kabul etsin
13- Yağmur Nisa ( Nazlı ) ( Bebeğinin şifası için )----> Okundu Allah kabul etsin
14- Pırpır ( Canan ) ( Borçlarında kolaylık için )----> Okundu Allah kabul etsin
15- Aydinays ( Ayşe ) (Eşi ve kendisinin işi için)---->  okunuyor
16- Aşkımcım ( Kevser ) ( Eşinin kardeşinin hayırlı iş kapısı için )
17- Hasretim sana ( Canan ) ( Bebeklerini sağlıklı sıhhatli kucağına almak için ) 
18-yyeeliz (YELİZ) (bebeğini saglıklı sıhatlı kucagına alması için )   
19-SABIRTAŞI(oğlu Burak'ın şifası için)
20-nağihannn(Annesinin sağlığı için)
21-Sır_Çiçeği (Duygu) (Bebeğine sağlıkla kavuşmak için )     
22-güzgüneşim  (Ayşe ) 
23-sewgii
24-suzan(Bebeğine sağlıkla kavuşmak için)

Kızlar katılmak isteyen ismini yazdırabilir...

Arkadaşlar okuduğumuz sayıları sayfaya girdikten sonra bağışlarsak fazladan okunmamış olur artık daha hızlı ilerliyoruz, biz başkasının niyetine okurken onunki bitmişte olabilir o yüzden niyetlemeden okuyup sonradan buraya girince bağışlayalım..

sırada çok kişi var ama artık okuyan yok inşallah sıradakileride bitiririz

aydinays

Canancım rabbim dualarını kabulş etsin. Çok sevindim konuyla ilgili güzel haberler aldığına.

Bende 40 tane okumuştum.  Bu arada eşim ve benim işimin niyeti için başlamışsınız. Çok duygulandım. Rabbim hepimizin dualarını kabul eder inşallah.  11 daha okudum.
164 okundu
4161 kaldı
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

pırpır

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ekim , 2012, 14:17:00
canan çok şükür güzel bir haber hakkınızda hayırlısı olsun

evet ayşe için mi başlıyoruz Allah onunda muradını versin inş.  :amin: :amin: :amin:
sağol canım ALLAH razı olsun ALLAH herkesin muradını versin İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin:

pırpır