28 Mart , 2024, 19:49:32

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

2.doğumdan sonra regl ?

Başlatan ceyber, 30 Temmuz , 2008, 18:24:12

« önceki - sonraki »

HANGİ BEBEK BEZİ GÜZEL

prima
4 (57.1%)
molfix
2 (28.6%)
can bebe
0 (0%)
haggis
1 (14.3%)
evy baby
0 (0%)

Toplam Oy Verenler: 7

ceyber

30 Temmuz , 2008, 18:24:12 Son düzenlenme: 30 Temmuz , 2008, 22:06:23 Emine
BEN SİTEYE YENİ KATILDIM SORMAK İSTEDİĞİM BEN 03062008 TARİHİNDE DOĞUM YAPTIM İKİNCİ DOGUMUM AMA BUGUN REGLE OLAYA BASLADIM VE BEBEYİMİ GUNDE EN AZ BEŞ DEFA EMZİRİYORUM BU DURUM NORMALMI BANA BILGI VEREBİLİRMİSİNİZ :dontknow:

oozge

30 Temmuz , 2008, 20:07:48 #1 Son düzenlenme: 30 Temmuz , 2008, 22:07:17 Emine
canım merhaba hosgeldın oncelıkle
adım özge memnun oldumm :flowers:

dıcegım şu Allah bebıslerını bagıslasın  o melek yuzlerı hep gulsun ınsallah.2.ci dogumunu yenıı olmuş yapalı.
regl olmuşsun ama bnce ıçın rahat olsun  bnm bıldıgım kadarıyla herhangı bı sorun olmaz emzırsende emzırmesende.
cunku bunyeden bunyeye farklılıklar gosterebılıyo bu. bu konuyla ılgılı bı sayfa vardı  arkadaslar yazıolardı dogumdan sonra regl donemlerını sanırm oyle hatırlıyorum.
bazıları 1-2 yıl hıc olmuyolar bazıları 1bucuk  2ayda olablıolar.ama bnce erken olması dha ıyı.
cunku ınsan regl olmadgı zaman metabolızması bozuluyo.bı sure sonra olsamda kurtulsam dıo.
tek dıkkat etmen blıosun  yedıklerın.ztn yenı dogum yaptın sayılır hem sut ıcın hem dırencın ıcın regl dönemı dogumdan sonra normlınden dha fzla halsiz bırakabılır seni.cevremde cok karsılastım bole.
kendımden bılmıyorum cunku henuz bekarım :-[ :-[ :-[

kendıne ıyı bak sıkma canını ama doktoruna sorabılırsın eger cok suphe duyarsan cnm.
opuyorumm bebıslerının gozlerındenn :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:wave:

ceyber

REGLE OLDUKTAN SONRA EMZİRME DEVAM EDERMİ  DUYDUĞUMA GORE REGLİ OLDUTAN SONRA EMZİRME OLAYI DA BİTİYORMUS BEN İLK ÇOÇUMU EMZİREMEDİM BUNU EMZİRMEK İSTİYORUM BU KONU HAKKINDA KİMDEN BİLGİ ALABİLİRİM :dontknow:

mavili

canım öncelikle hoşgeldin aramıza ben selma 37 haftalık hamileyim kızım olacak inşallah

hiç regl olmayla emzirmenin böyle bir alakası olabilirmi yanlış bu canım bir çok anne 1 yaşına hatta 2 yaşına kadar emziriyor onlar o tarihlere kadar regl olmuyorlarmı hayır oluyorlar ama emzirme devam ediyor

hem ösgenin dedigi gibi olman çok iyi rahatlatır seni  bence bu durumu çok kafana takma psikolojikmen sütün azalacak yoksa

oozge

mavıs dgru soluo canımmm
dusunmemeye calıs stres yapma hemen kesılır sutun dha yenı dogum yapmıssınn bebısın ıcn kotu olur bu  :-\ :-\ :-\ :-\ :-\ :-\

duru boncuk

meraba bersuz hoşgeldin aramıza öncelikle söylemek istiyorumki gerçekten erken adet olmuşsun ama gayat nomal bişey bu bazıları çok geçde olabiliyo ama erken olanlarda çok fazla yani herhangi bir terslik olduğunu sanmıyorum vee adetliyken emzirilmiyo demişsin öyle bişey yok canım senin adetinle sütünün hiç bir alaksı yok sen bol bol sağlıklı şeyler ye stün bol olsun yeter verebildiğin kadar emzirebilirsin yanii kusura bakmazsan ilk bebeğini neden emziremedin yoksa bu tarz bir nedenden dolayımı  ;) ;)

duru boncuk

selmacım aslında doğumdan sonra ne kadar geç adet olursan o kadar iyidir çünkü o zaman daha geç menepoza giriyosun rahatlama açısından evet olunca insan çok rahatlıyo ama uzun vadede geç olmak daha faydalı canım  aklında bulunsun  ;) ;)

ceyber

çok tesekur ederim verdiğiniz bılgilerden dolayı benı çok rahatlatınız ve gerçekten emzirmeye devam ediyorum :flowers:  :muzz: :muzz: :muzz: :-*

ceyber

özgul-duru canım bana sormuşsun ılkını neden emzıremedığımı doğum yapınca kayın valdem sutum yok dıye bıberon verdı sonra gosumu almak istemedı tam zorla alışmışttı babam kalp krızı gecırdı onun üzüntusunden olmalı sütün tadı bozuldinşallah emea :u acı oldu :'(ondan sonra mama ve sımdı bu bebeyımı çok istedım emzirmeyi  :amin: :nazar://

(¯`•._.• ( zuzzuu ) •._.•´¯) ,

KIZLAR BENİM DOĞUMDAN 8 AY SONRA OLDU  .... YANİ DAHA BU AY ODA NE OLDUĞU DA MALUM .2 GÜN SÜRDÜ .BİTTİ .VARMIDIR BÖLE OLOAN MERAK ETTİMM..

ceyber

kızlar ilk ayda regle olduğum ama bu ay yok neden olabılır haberı olan varmı
??? ??? :-\