28 Mart , 2024, 22:07:36

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

İzmir de tavsiye edebileceğiniz kadın doğum uzmanı varmi?

Başlatan vanilla, 29 Mart , 2012, 17:43:38

« önceki - sonraki »

melek100lü

NİL SAĞOL CANIM  :opucuk: İYİ OLDU Bİ ARAŞTIRAYIM BU DOKTORU  :D

melek100lü

canım sada hastenesinde gökhan önal varmış iki arkadaşda aynı doktora gitmişler kesinlikle ona git dediler çok memnun kalmışlar fuul dolu adam 3 hafta doluymuş araya tanıdık sokcaz öne alabilirsem alıcam alamazsam bekliycem 3 hafta

vanilla

canım sada hastanesindeki doktoru bende duymuştum acaba çocuk tedavisindede iyimidir hamile olup gidenleri duymuştum ilgili ve çok iyi oldugnu ama çocuk tedavisinde nasil acaba?

melek100lü

CANIM ARKADAŞIMIN BİTANESİ 11 YILDAN SONRA TÜP BEBEĞİ YAPTIRMIŞ MAAŞALLAH ŞİMDİ 3 YAŞINDA

vanilla

melekcim nasilsin nasil gidiyor meleğin umarim iyidir :amin:sada hastanesini bir araştiraym gökhan beyden randevu almaya çalişirim

mavişim80

kızlar benimde bir iki bildiğim bir yer var.suanda manisadayım tam bilgi yok elimde ama oldugunda hemen yazıcam size...en basta konak doğum hatanesinde biri vardı.bayadır uzak kaldım oralardan unuttum isimlerini ...sizin için arastırırım olursa haber veririm..bende bi izmirli olarak orda doğum yapmak isterim ama eşimmmm bilmiş manisadan cıkarmıyacak beni  :k06:    :icon_scratch:     ???   

vanilla

özlemcm canm saollasn bizim için arştrcksn hemşerim benm:D benmde bildgm doktorlar var ama ben tavsiye üzüerine gitmek istiyorum bebek tedavsi konusunda iyi olmasi lazm karşiyakada zehra mete var ona çok iyi diyorlar bilmyrm tabiki

filizkaya12

Merhabalar :) Ben kendi doktorumu önermek istiyorum Ahmet seçkin önoğlu.
gebelik sürecinde enerjisiyle hep yanımızda oldu. Arkadaşımın tavsiyesiyle gittim ve gerçekten çok iyi bi doktor kendisi bende size tavsiye edebilirim :) :love7:

iremuzun

Benim doktorumda ahmet seçkin önoğlu sizede tavsiye ederim :) çok memnun kaldım şuan kızım 2 yaşında hamilelik sürecini çok rahat atlamıştım  :) :love9: