Hastane Çantaları Hazır mı?

Başlatan ღ°cerenay.♥., 30 Ocak , 2007, 01:44:25

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

BEN ÖZEL HASTANEDE DOĞUM YAPACAĞIM İÇİN ÇOĞU ŞEYLERE GEREK YOK HAVLUYA SABUNA KAĞIT PEÇETEYE FELAN HATTA HASTA BEZİNİ BİLE ORDAN KARŞILIYORLAR ÇOCUK BEZİNİ FELAN AMA BEN HER İHTİMALE KARŞI KOYACAĞIM....BAŞINA KIRMIZI KURDELAYI BİLE ONLAR TAKIYOR......

karapnr

Alıntı yapılan: SABIRTAŞI - 13 Ekim , 2011, 16:39:03
BEN ÖZEL HASTANEDE DOĞUM YAPACAĞIM İÇİN ÇOĞU ŞEYLERE GEREK YOK HAVLUYA SABUNA KAĞIT PEÇETEYE FELAN HATTA HASTA BEZİNİ BİLE ORDAN KARŞILIYORLAR ÇOCUK BEZİNİ FELAN AMA BEN HER İHTİMALE KARŞI KOYACAĞIM....BAŞINA KIRMIZI KURDELAYI BİLE ONLAR TAKIYOR......

ben de özelde yapıcam hem de tam teşekküllü bir hastanede ama ayrıntıları düşünmüşler midir bilmiyorum sormak lazım  :icon_scratch:

SABIRTAŞI

BEN SORDUM CANIM SENDE SOR ÇOĞU ŞEYLERİ ORDAN KARŞILIYORLARMIŞ......

ponçik

Ben de yıkayıp ütüleyip kıyafetleri hazırladım, bezler hazır, benim 2 geceliğim ve sabahlığım hazır
sadece bebek için pamuk ve su olan ıslak mendillerden ve pişik kremi alacağım. Sonra hepsini çantaya koyacağım.
En son doğum yapan arkadaşlar kaç takım götürdünüz bebek için  :dontknow:

şerife Berat

SENİN SEZERYAN MI OLCAKTI CANIM?KALACAĞIN GÜN SAYISINA GÖRE TAKIM ADEDİNİ FAZLA TUTMAKTA YARAR VAR.
DİĞER 2 BEBEĞİMDE SONBAHAR DA DOĞMUŞTU HAVA SERİN OLUR DİYE ŞU HASTANE ÇIKIŞI ZIBIN TAKIMLAR VARYA BEYAZ OLAN ONLARI İÇ İÇE GEÇİRİP 2 ADET OLARAK GİYDİRMİŞTİK . BENİM DOĞUMLARIM NORMAL OLDUĞU İÇİN GECE HASTANEDE KALMADIK. YANIMIZDA DA 2 -3 TAKIM FAZLADAN ALMIŞTIM.
ELDİVEN VE ŞAPKAYI UNUTMA.
BİR DE BEZ OLARAK HUGGİES İN YENİ DOĞAN EN KÜÇÜK NUMARALI BEZİ VAR. İLK BİR KAÇ HAFTA İYİ OLUYOR KULLANMASI TAVSİYE EDERİM.BİZ SONRADAN PRİMA YA GEÇMİŞTİK.

ponçik

Şerifecim 3.çocuğun da sonbahar bebeği olacak canım ne güzel  :opucuk:
Benim ilk doğumum normaldi, inşallah 2.de normal olacak, bir aksilik olmazsa bakalım  :amin:

Pişik kremi olarak bepanthol aldım, bebek bezi olarak primanın yenidoğanını almıştım daha önce , arkadaşıma bez pastası yapmak için almıştım ama yapamadım ve öyle paketli duruyordu. onları kullanabilrim sanırım
Birde benim doğum yapacağım hastane evime çok yakın , yürüyerek 10 dk.  :occasion5: o yüzden eksik bir şey de olsa eşim yada annesi ya da yanımda kim varsa hemen evden getirebilir  :icon_thumright: inşallah herşey yolunda gider de eksik gedik bir şey gerekmez  :hieyt:

makaron

Çok heycanlı kızlar allah hayırlı kolay doğumlar nasip etsin. Ben de doğum için gecelik takımı bakıyorum ama nasıl bişey almalıyım. Hem pijaması hem geceliği olsun diyolar unutuğum başka bişey var mı?

GELSQMİNQ

Alıntı yapılan: makaron - 04 Mart , 2014, 18:48:36
Çok heycanlı kızlar allah hayırlı kolay doğumlar nasip etsin. Ben de doğum için gecelik takımı bakıyorum ama nasıl bişey almalıyım. Hem pijaması hem geceliği olsun diyolar unutuğum başka bişey var mı?

cnm pijama daha rahat oluyo gecelikle rahat edemiyorsun pek

KasrıCinan

benimde çantam hazır çok şükür..sadece bebeğimin ıslak mendili yok..oğlumda iken unibaby kullanmıstım çok memnun kalmıstım.yine ondan alırım.gecelikte pijama takımı olarak aldım..3 takım koydum bebeğe.birini giydirmeye 2 si yedek.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ