28 Mart , 2024, 17:07:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hastane Çantaları Hazır mı?

Başlatan ღ°cerenay.♥., 30 Ocak , 2007, 01:44:25

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

YOK CANLAR GITMIYOR  YANI BEN GOTURMEDIM GEREK YOK ZATEN ORDA YENIDOGAN BEGI MI YAGLAYACAKSINIZ  :k06:

CHICCO TURKIYEDE NEKADAR BILMIYORUM AMA BIZIM BURDA COK PAHALI YANI HERZAMAN CHICCODAN SAMPUAN ALMAK AGIR GELMEZMİ  :k06: İLK ÖZNİLİYOR ALINIYOR EN GUZELLERI AMA BU BAKIM URUNU OLDUGU İÇİN MERAK ETTİM  :icon_scratch:

Balböceği

iyi bari ya ben burdakilere soracaktim

vazgectimm merak etmistim  :suclu: :suclu: Nur cok pahali bacim Burda chicco ben kartini aldim hani

alisveris yaparsam sey veriyorler ne diyorlardi turkiyede kafayo yedim puan aliyorsun
puana gore iste hediye  :k06:

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 06 Ekim , 2010, 23:26:15
YOK CANLAR GITMIYOR  YANI BEN GOTURMEDIM GEREK YOK ZATEN ORDA YENIDOGAN BEGI MI YAGLAYACAKSINIZ  :k06:

CHICCO TURKIYEDE NEKADAR BILMIYORUM AMA BIZIM BURDA COK PAHALI YANI HERZAMAN CHICCODAN SAMPUAN ALMAK AGIR GELMEZMİ  :k06: İLK ÖZNİLİYOR ALINIYOR EN GUZELLERI AMA BU BAKIM URUNU OLDUGU İÇİN MERAK ETTİM  :icon_scratch:

Evet biraz öyle...Ama dediğin gibi ilk özeniliyor...Ben tüm ürünlerini çok beğendim...Şimdilik bir sorun olmazsa değiştirmeyide düşünmüyorum...

Benim cildim çok hassas her ürünü kullanmıyorum...Oğlumda annesi gibi olursa babamızın işi var...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Mine'l Aşk

Şey soracaktım birde  ???

Şimdi biz bez aldıkta bu bezlerin yenidoğan olanlarının bir 1 numarası var birde 2 numarası var...Hangisini alacağız ki...

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Lă_Tăhzen!

aynen canım burdada pahalı bı sordugumda hatırlamıyorum fıyat olarak ama pahalıydı  kapagı ayıcıklı falan oluyor ben bısuru sampuan alırım o parayla  ;D

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: **Mavera** - 06 Ekim , 2010, 23:34:44
Şey soracaktım birde  ???

Şimdi biz bez aldıkta bu bezlerin yenidoğan olanlarının bir 1 numarası var birde 2 numarası var...Hangisini alacağız ki...

ben bugun aldim bezlerini mavera'cim,
Pampers'sin 2-5 kg'ligini aldim, 1 numara oluyor, anacim minnacik elim kadar bisey  :k06: :ehi: :ehi:

Balböceği

Benimde aklim karisti bez icin kac numarayla kac kiloyla basliyordu bezler

unutmusum valla pampers alcam bende  :k06: :k06:

Balböceği

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 06 Ekim , 2010, 23:36:47
aynen canım burdada pahalı bı sordugumda hatırlamıyorum fıyat olarak ama pahalıydı  kapagı ayıcıklı falan oluyor ben bısuru sampuan alırım o parayla  ;D
evt aynen ya  :k06:

Lă_Tăhzen!

tecrube sahıbı olarak onuda ben yanıtlıyım  :k06: ben pampersin 3-6 kg olanını almıstım kızım 3 kılo 200 gr dogdu yanı 2 numaralı olanını alın 1 numara genelde premature dogan bebkler için kullanılıyor ben hastaneye goturmustum ama hastanede onlar vermıstı saolsunlar

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 06 Ekim , 2010, 23:36:57
Alıntı yapılan: **Mavera** - 06 Ekim , 2010, 23:34:44
Şey soracaktım birde  ???

ben bugun aldim bezlerini mavera'cim,
Pampers'sin 2-5 kg'ligini aldim, 1 numara oluyor, anacim minnacik elim kadar bisey  :k06: :ehi: :ehi:

Benimkinde de Pampers 3-6 kg 2 yazıyor ama bu da çok küçük geldi bana...Birde 1 yazanından mı alsam  ??? Yoksa bu olur mu ???

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Edacim gorursun zaten 1 numara olanalri, bende iki saat baktim alana kadar anam bir suru cesit var aklim karisti  :ehi: 2-5 kg'ligi aldim, actim ki minnacik baktikca gulesi geliyor insanin  :ehi:
kimbilir o bile poposuna buyuk gelcek pasamin  :toothy10: :toothy10:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 06 Ekim , 2010, 23:40:13
tecrube sahıbı olarak onuda ben yanıtlıyım  :k06: ben pampersin 3-6 kg olanını almıstım kızım 3 kılo 200 gr dogdu yanı 2 numaralı olanını alın 1 numara genelde premature dogan bebkler için kullanılıyor ben hastaneye goturmustum ama hastanede onlar vermıstı saolsunlar

aldik bakalim simdilik 1 numarasini cabuk biter nede olsa  :k06: kucuk gelirse bitakine 2 numarasini aliriz  :D

Balböceği

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 06 Ekim , 2010, 23:40:13
Bencede banada 1 numara bayagi bi kucuk geldi 2 numara iyi

3-6 liksa cok iyi

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 06 Ekim , 2010, 23:41:48
Edacim gorursun zaten 1 numara olanalri, bende iki saat baktim alana kadar anam bir suru cesit var aklim karisti  :ehi: 2-5 kg'ligi aldim, actim ki minnacik baktikca gulesi geliyor insanin  :ehi:
kimbilir o bile poposuna buyuk gelcek pasamin  :toothy10: :toothy10:

Ben almiycam gorumceme aldircam numarasini soyliycem

gorumcem daha iyi biliyor paketmi alsam kolimi diye dusunuyorum  :-\

Lă_Tăhzen!

bi arakadas bana dogum yaptıgımda hedıye bez almıstı :D 1 numara almıs ıyı oldu ama bıraz dar oldu hep iz yaptı lastılleri bezin hediyeside cok guzel oluyor valla kıyafetten ıyı  :k06: