Hastane Çantaları Hazır mı?

Başlatan ღ°cerenay.♥., 30 Ocak , 2007, 01:44:25

« önceki - sonraki »

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Kücük bir Canta Yaptim iste busracim, bebek için, kendime de ayri yaptim,
patlicak canta..  :k06: malum 5 gun kalicaz hastanede .. cok olsunda degisiklik az olmasin ..

Balböceği

Ben kendime kucuk valiz yaptim

bebek cantasinada oglusumkini koyuyum diyorum olur dimi kizlar oyle daha canta veya valizim yok

♥ღвüşяαღ♥

bebişe çanta aldım Allahın izniyle eşyalarıda tamam sadece yıkanıp ütülencekler..
malesef daha kendimi düşünemedim...çorap bile almadım kendime yanii:)
bu aralar bakarım artık

♥ღвüşяαღ♥

bide kuzular için hangi şampuanları tercih ettiniz

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 06 Ekim , 2010, 22:23:51
Ben kendime kucuk valiz yaptim

bebek cantasinada oglusumkini koyuyum diyorum olur dimi kizlar oyle daha canta veya valizim yok

Tabiki olur Eda, bende oyle yaptim, kendime kucuk bir canta, bebise'de bebek cantasina degilde kucuk bir cantaya koydum, ikiside Kucuk cantalarin ...

Alıntı yapılan: ♥♥ вüşяα♥♥ - 06 Ekim , 2010, 22:27:34

Ben NIVEA BABY aldim herseyini Canim

Lă_Tăhzen!

BEN ILK JOHSBABY KULLANDIM DAHA SONRA BUBCHEN ONU BEGENMEDIMM BITSIN TEKRAR JONHS BABY ALCAM TAVSIYE EDERİM  :icon_thumright:

♥ღвüşяαღ♥

hadi ya bnde sadece bitkisel diye Bübchen aldım sütünü filanda aldımm

Balböceği

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 06 Ekim , 2010, 22:30:50

BEN ILK JOHSBABY KULLANDIM DAHA SONRA BUBCHEN ONU BEGENMEDIMM BITSIN TEKRAR JONHS BABY ALCAM TAVSIYE EDERİM  :icon_thumright:
Bende sampuanini vucut yagini JOHSBABY aldim

cok huzeller ya kizlar pisik kremimi aliyim pudra mi diye epey bi dusundum chicconun pudrasini aldim ben  :suclu:

Lă_Tăhzen!

CANIM KOKUSU FALAN GUZELDE FAZLA KÖPURMUYOR BEBEK YAGLARININDA BILMEM NEYI PETROLMUS EMMIYORMU VUCUT YANI SAGLIKLI DEGILMIŞ EDACIM PİŞİK KREMI AL BENCE PUDRADA PEK SAGLIKLI DEGILMIŞ BENIMKI DURUYO OYLE HİÇ KULLANMADIM

Balböceği

yagi arastirdim doktorlar oneriyormus gelisim acisindan

bi yerdede okum erken ergenlige neden oluyormus diye ama kanitlanmamis dogruluk payi yokmus

Ama bu sampuani eltilerimde kullanir cok ovuyorlar ne biliyim anam  :ehi: :ehi: :ehi:

Pınar86

Niveanın atta çantasını aldım cok memnunum dışarı falan çıkarkende çantası cok işime yarıyor herşeyini koyuyorum bebişimin :)
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 06 Ekim , 2010, 22:38:28

bi yerdede okum erken ergenlige neden oluyormus diye ama kanitlanmamis dogruluk payi yokmus

Ama bu sampuani eltilerimde kullanir cok ovuyorlar ne biliyim anam  :ehi: :ehi: :ehi:

KARIISKLIK OLDU BEN BUBCHENDEN İÇİN DEDIM KOPURMUYOR DIYE :D JOHNS BABY GUZEL HEM KOKUSU HEM KOPRURYO BENDE YAGI SABAH IKBALIN PROGRAMINDA BI DOKTOR SOYLEDI ONDAN DUYDUM SAGLIKLI OLMADIGINI BEBEK YAGLARI DEGILDE ZEYTINYAGI ILE  MASAJ YAPMAK COOCUGA DAHA SAGLIKLI BENCE HEM DOGAL  :icon_thumright:

Balböceği

Alıntı yapılan: <==NUR==> - 06 Ekim , 2010, 23:16:35
Alıntı yapılan: ...BaLböceği✿ - 06 Ekim , 2010, 22:38:28

KARIISKLIK OLDU BEN BUBCHENDEN İÇİN DEDIM KOPURMUYOR DIYE :D JOHNS BABY GUZEL HEM KOKUSU HEM KOPRURYO BENDE YAGI SABAH IKBALIN PROGRAMINDA BI DOKTOR SOYLEDI ONDAN DUYDUM SAGLIKLI OLMADIGINI BEBEK YAGLARI DEGILDE ZEYTINYAGI ILE  MASAJ YAPMAK COOCUGA DAHA SAGLIKLI BENCE HEM DOGAL  :icon_thumright:
hmmm oyle de bende diyorum nasil kopurmuyormus diye  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi: evt bende bi kac yerde okudum zeytin yagi ile yagliyorlarmis ay bi hos oldum  :k06:

Mine'l Aşk

Ben kişisel bakım ürünlerinin (şampuan,sabun,pişik kremi,pudrası,yağı,tırnak makası,derecesi) hepsini Chiccodan aldım...Şampuanı falan çok güzel kokuyor...

Bir şey soracağım siz bunlarıda koydunuz mu hastane çantanıza  ??? Gerek var mı  ??? Bilemedim de :dontknow:

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

Balböceği

Alıntı yapılan: **Mavera** - 06 Ekim , 2010, 23:22:45

Ben kişisel bakım ürünlerinin (şampuan,sabun,pişik kremi,pudrası,yağı,tırnak makası,derecesi) hepsini Chiccodan aldım...Şampuanı falan çok güzel kokuyor...

Bir şey soracağım siz bunlarıda koydunuz mu hastane çantanıza  ??? Gerek var mı  ??? Bilemedim de :dontknow:
Bende soracaktim onu sampuan falan gidiyormu hastaneye  :-\