28 Mart , 2024, 22:06:26

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hastane Çantaları Hazır mı?

Başlatan ღ°cerenay.♥., 30 Ocak , 2007, 01:44:25

« önceki - sonraki »

Mine'l Aşk

Bizde hazırlıyoruz artık yavaştan yavaştan çantamızı...Oğlumun çantası hemen hemen hazır sayılır...Kendimede küçük bir valiz hazırlayacağım...Arabaya koyacağım...Bizim nerde ne zaman yakalanacağımız belli olmaz... :)

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 28 Eylül , 2010, 14:11:39
benim doguma 16 gün kaldı herşeyim tamam ama farklı farklı yerlerde..çantaya girmeyi bekliyolar..heralde dogum sancısı geldiginde hem sancılanıp hem onları bir araya getircem:)

Biz biraz erken başlamışız o zaman...Acele mi ettik ne  ???

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

YOK CANIM SEN ACELE ETMİYOSUN..
BEN BİRAZ İHMALİM YAA YUMURTA DAYANMADAN YAPMIYORUM İŞİMİ:)

Mine'l Aşk

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 28 Eylül , 2010, 14:24:51
YOK CANIM SEN ACELE ETMİYOSUN..
BEN BİRAZ İHMALİM YAA YUMURTA DAYANMADAN YAPMIYORUM İŞİMİ:)

hımm... :)

Canım Oğlum Rabbim Yüzünden Gülücükleri, Kalbinden Sevgi ve Merhameti, Bedeninden Sağlık Sıhhati Eksik Etmesin İnşAllah

н∂vv∂ ツ

bende bugun bavulu çıkardım
yerleştirmeye başlayacam
kızımın herşeyini yıkayıp ütüledim
az kaldı yaaa   :sunny: :sunny:

Uploaded with ImageShack.us

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

BENDE YIKADIM ÜTÜLEDİM HERŞEYİNİ..
HERŞEYİ HAZIR OGLUMUNDA BENİMDE..
AMA İŞTE ÇANTAYA GİRMEYİ BEKLİYOLAR..

sugarwoman

vallahi ben aylar önceden yıkadım,ütüledim.oğlumun çantası haftalar önce kendiminkinide dün hazırladım.çok kıyafete gerek yok.zaten bizim burda 1 gece kalınıyormuş hastanede.........

elif35

ben götürdüğüm şeyin çoğunu kullanmadan geri getirdim 1 gün kaldım zaten hastanede ben çok fazla eşya götürmeyin derim ben şahsen

ESİNCİK

bnm sezeryan olacak (tabi bi aksilik çıkmazsa) ve sezeryanda pijama giyemiosun diolar doğru mu? Sonda ve karnındaki kesiklrden dolayı :dontknow:
bnm bi tek gecelik kaldı işte alınacak. Herşeyim valizde hazır. Ben çok götüreyim de kullanmazsam da getiririm bişy olmaz. Bebişin herşeyini granül sabunla yıkayıp ütüleyip koyduk, ay çok zevkli :D

Balböceği

Bende valizimi hazirladim 1 poset inceli kalinli uzunlu kisali orkit doldurdum

hasta bezim kaldi  :k06: :k06: :k06: Bir gecelik daha almayi dusunuyorum  :k06:

sugarwoman

hasta bezini hastanede veriyorlar canım almana gerek yokk...

__nil__

ayy çok güzel heyecanlar inş bizede nasip olur böyle güzel anları yaşamak :amin: :amin:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

inş cnım.. içini ferah tut.. melegin içinde bi yerlerde sana gelecegi günü bekliyor..

βαlκιz

Alıntı yapılan: ESİNCİK - 28 Eylül , 2010, 23:45:27
bnm sezeryan olacak (tabi bi aksilik çıkmazsa) ve sezeryanda pijama giyemiosun diolar doğru mu? Sonda ve karnındaki kesiklrden dolayı :dontknow:
bnm bi tek gecelik kaldı işte alınacak. Herşeyim valizde hazır. Ben çok götüreyim de kullanmazsam da getiririm bişy olmaz. Bebişin herşeyini granül sabunla yıkayıp ütüleyip koyduk, ay çok zevkli :D
ben pijama giymiştim gecelik giymedim sonda çıkana kadar altıma bişey giymedim üstüme pike örttüm sonda çıkınca giydim pijamamı beli sıkmasın yeter
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Burda 5 gun kaliyorsun hastanede  ::) yat yat bitmez vallahhh
heralde bu gidisle oglumla birlikte buyuk bir valizimiz olucakkk  :laughing7:

βαlκιz

5 günmü çok ya
ben 1 gün zor durdum  :cildir:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: