28 Mart , 2024, 18:30:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hastane Çantaları Hazır mı?

Başlatan ღ°cerenay.♥., 30 Ocak , 2007, 01:44:25

« önceki - sonraki »

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

Alıntı yapılan: Demet_dk - 05 Eylül , 2010, 00:30:24
Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 04 Eylül , 2010, 23:30:22
ben 35e girdim ama hala hazır deil çantam:((
pijama bulamıyorumm.. yaz bitti yazlık ürünler yok warda dandikleri kalmış... kış gelmedi yeni ürün gelmemiş hibiyere offffffffffff......iki mewsimin ortasına geldi...

BÜŞRACIM SEN NERDE OTURUYOSUN Kİ BULAMADIN

sivastayım aramadıgım yer kalmadı..olmasına war..war ama istedigim gibi yok bayramdan sonra yeni sezon ürünlere bakcam..yaz oldugundan kısa kollular war oda şimdi kaynatamın yanında duramam ööle bişiy demezde ben rahat edemem...uzun kollularda nenemkarı işi..bayramdan sonra çok güzel modeller geliyo katalogdan begendim bikaç tane.. dogurmazsam ozamana artık:)

Balböceği

iyi bende 35 girince hazirlayim bari  :k06: :k06:
Bugun ruyamda gecelik aliyordum  yaaa  :ehi: :ehi: dogum icin aliyormusum

ESİNCİK

son ana bırakmak istemiyorum, erken falan doğar allah korusun. Bi de benim sezeryan 2 gün kalıcam ondan geniş bir çanta hazırlığım olacak ;)

sugarwoman

bir tek kendi çantam kaldı hazırlancak bu hafta kısmetse hazırlayacağım artk.ne olur ne olmaz....

● GϋŁ ßαКιşŁιм ●

Bebegimin hastane cantasida hazir Sayilir, kendiminkine baslicam kismetse  :amin:
brda 5 gn kaliyorsun hastanede, bir sürü seyler istiyorlar...
Herseyi tamam bi Bez kaldi, Kremler islak medil vs.....
Erkenden yapiyorum dursun zarari yok, hepsini birden yetistiremem diye dusunuyorum....  ::)

yildiz168

bende dün aldım pijama takımlarını biri uzun kollu azcık kalın içi pamuklu , acba terletirmi diye pişman oldum sonradan :( bir taneside üçlü takım , sabahlıklı ama o kısa kolllu , çok terliyormuş insan o yüzden onu ince aldm. geceliğe gerek varmı acaba ya  ???  gecelikle ben rahat edemem karnım ağrır diye almadım alsamıydım acaba  :dontknow: daha bavuluda hazırlamadım 35. haftama girdim , bu hafta hazırlarım heralde. kızlar bide bişi soracağım , göğğüs kalkanı diye bişi var chico da. göğsün yara olunca pedler yapışıp iyice acıtıyormuş , bu kalkan hem sütün akmasını hemde göğsün sütyenle fln temasını önlüyormuş. Alan yada daha önce kullanan varmı , ona göre alıcam çünkü

Balböceği

Alıntı yapılan: °• αуşєηυя •° - 26 Eylül , 2010, 10:23:42
Bebegimin hastane cantasida hazir Sayilir, kendiminkine baslicam kismetse  :amin:
brda 5 gn kaliyorsun hastanede, bir sürü seyler istiyorlar...
Herseyi tamam bi Bez kaldi, Kremler islak medil vs.....
Erkenden yapiyorum dursun zarari yok, hepsini birden yetistiremem diye dusunuyorum....  ::)

Masallah cnm bende yavas yavas hazirliyorum ne olur ne olmaz
allah korusun erken dogum falan  :-ooo burdada 3 gun yatiyorsun hastanede herhangi bir sorun cikmasin diye  ::)

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben valız hazırlamaya basladım :k06: :k06: :k06: 3er takım bebeklere 3 takım kendıme anca valız alır heralde ::) ::) ::) ::) ::)
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Alıntı yapılan: ★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★ - 26 Eylül , 2010, 18:12:08
ben valız hazırlamaya basladım :k06: :k06: :k06: 3er takım bebeklere 3 takım kendıme anca valız alır heralde ::) ::) ::) ::) ::)
Bende valiz hazirliyorum kucuk valizim var onu kendime hazirliycam cocugada bebek cantasi yapiyim diye dusunuyorum  :-\

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

ben orta boy valız kendı asyelarım tamam bebeklerınkıde az kaldı 3 ertane hastane cıkısı aldım bolca zıbınlık al dedıler göbek kanı falan bulasıyomus cok  zaten valızde doldu usdune oturup kapatacam :k06: :k06: :k06: :k06:
                                »-(¯`v´¯)-»вєηιм кєη∂ι мιηιк уσℓυ υzυη мιѕαƒιяℓєяιм...уαşαмαк ιçιη єη gєçєяℓι ѕєвєρℓєяιм ∂ιℓєяιм яαввιм єη ğüzєℓ уαzıℓαяı уαzмıѕ σℓѕυη ѕιzє..»-(¯`v´¯)-»

Balböceği

Ne guzel  :k06: :k06: iyi etmissin banada 3 er tane koy falan diyorlar ayarliyorum bende  ;D

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: // BaLböceği // - 26 Eylül , 2010, 18:23:11
Ne guzel  :k06: :k06: iyi etmissin banada 3 er tane koy falan diyorlar ayarliyorum bende  ;D
evet yanımızda bulunsun dıye yuk degıl araba tasıyacak sonucda :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

мiŁenα.

Okudukça heveslendim bende istiyorum acep yinemi hamile kalsam :k06:

off O zamanlarıda özledim :love7:

:love9: :love7: :love9:

❤ÜmmÜ♥EyMeN❤

benim doguma 16 gün kaldı herşeyim tamam ama farklı farklı yerlerde..çantaya girmeyi bekliyolar..heralde dogum sancısı geldiginde hem sancılanıp hem onları bir araya getircem:)

★ღ♥ღครк๓єlєợเღ♥ღ★

Alıntı yapılan: B.ü.Ş.r.A - 28 Eylül , 2010, 14:11:39
benim doguma 16 gün kaldı herşeyim tamam ama farklı farklı yerlerde..çantaya girmeyi bekliyolar..heralde dogum sancısı geldiginde hem sancılanıp hem onları bir araya getircem:)
:k06: :k06: :k06: :k06: