Hastane Çantaları Hazır mı?

Başlatan ღ°cerenay.♥., 30 Ocak , 2007, 01:44:25

« önceki - sonraki »

βαlκιz

Alıntı yapılan: ezoo - 12 Kasım , 2009, 05:01:10
hmm sağol canım ayy ben kendimi korumak için aldım onlarda yatağını korumak için alsınlar tedbirlerini  :k06: :k06:
zaten iki tane yetiyo yatak için sanırsam yani bana ilk koyduklarını almışlardı sonra bitane daha koymuşlardı o hiç kirlenmemişti ben hemen kendime takmıştım hasta bezi ilkinde altı açık bırakıyolar yatıyosun devamlı ondan arada gelip bakıyolar  :igrenc:
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: вαℓкız - 12 Kasım , 2009, 05:05:12
çanta konusunda ben abartmıştımm valiz hazırlamıştımm  :k06: ikizler diyee  ama yinede abartmışımm  ablam kontrol etmiştii 1 ay hastanede kalıcan galiba bunlar ne demişti  :ehi: :ehi:  en sonunda ufak çanta yaptık dogar dogmaz giyiceklerini ayrı poşete koymuştum bi paket bez götürmüştüm  :k06: :k06: kendim için kırmızı saten pijama takımı ayriyeten siyah eşortman takımı  uzun hırka  patik terlik saç fırçası  makyaj malzemesi makyaj yapmadan olmazz  :k06: :k06:  kameraa evet bende götürmüştümm iyi olurr  ;D 

:ehi: :ehi: :ehi:

мiŁenα.

bende o hasta bezıznden alrım...bezlenırız olmazsa oglumla beraber :ehi: :ehi: :ehi:

anammm kızar yakın olanlar ıns hayırlı dogumlar nasıp eder allah sıze :amin:

dun komsumdaydım..konustukl...2 cocuguda normal dogum ddedı kı; sadece ıkınmak zor yoksa dogumdan korkma dedı..ıkınmak yetmıyor bazedn dedı o zorluyor senı dedı...bırde ılkınde esı cabuk cıkmıs ıkıncı bebegınde zor cıkmıs sonradan..onun ıcın ıkınmak agır gelmıs ::)

:love9: :love7: :love9:

DER!N

Hasta bezi ve yatak koruyucu aldım evde de lazım olacak zaten.

Ama hastabezini nasıl kullanıcam hiç fikrim yok benim bünyem allerjik ped bile mahvediyor beni; ama mecburen işte koyucaz bir de o hasta bezleri haşır huşur ses çıkartıyor mu ağ kısmı çok geniş ben o kadar geniş değilim nasıl olacak o  :honk:

Bebeğe bez 5-6 tane koydum bir paket mi koymak lazım  :icon_scratch:

< ESLAL >

yok gülfercim o kadar çocuk bezi yeterli olur normal doğumda 1 gün kalınıyo zaten sezeryan olurda hastanede çok kalmak zorunda kalırsan daha fazlası gerekebilir ama bende 5-6 tane koydum

DER!N

evet tatlım ben de öyle düşünüyorum zaten evim hastaneye oldukça yakın lazım olursa gelir alırlar

ozlem-baran

neler öğrendim neler insanın sorması lazımmış iyiki siteye üye olmuşum çok şey öğrendim tşk ederim arkadaşlar  
sağolsun yengemlerde bişey demiyor ki  :BangHead:  :cussing:  :caca:

demek hasta bezi almamız lazım ama ben hep ped aldım  gideyim hasta bezi ile yatak koruyucu alayım  

kızlar bu hasta bezii cırt cırt ses çıkartıyormu  

< ESLAL >

:dontknow: bilmiyorum ki tatlım daha önce hiç kullanmadım ama sanmıyorum öyle ses çıkarıcanı zaten 1-2 gün yoğun kanama geçene kadar kullanılır onada katlanıcaz artık
annem sonrası için pamuk hazırlamış gazlı beze sarmış ped şeklinde,pedler acıtıyormuş dikişleri :honk:

ozlem-baran

Alıntı yapılan: ezoo - 12 Kasım , 2009, 16:05:34
:dontknow: bilmiyorum ki tatlım daha önce hiç kullanmadım ama sanmıyorum öyle ses çıkarıcanı zaten 1-2 gün yoğun kanama geçene kadar kullanılır onada katlanıcaz artık
annem sonrası için pamuk hazırlamış gazlı beze sarmış ped şeklinde,pedler acıtıyormuş dikişleri :honk:

aa öyle bişeyde mi var   :honk:

< ESLAL >

canım doğumdan sonra kanama az azda olsa 40 gün sürüyormuş dikişler geçtikten sonra ped kullanılır zaten ama ilk günler için yumuşak olsun die öyle yapmış annem

AککORTįє

ozlem-baran

Alıntı yapılan: ezoo - 12 Kasım , 2009, 16:14:54
canım doğumdan sonra kanama az azda olsa 40 gün sürüyormuş dikişler geçtikten sonra ped kullanılır zaten ama ilk günler için yumuşak olsun die öyle yapmış annem

oyyyyy oyyyy

< ESLAL >

AککORTįє

ya sorma benim hormonlar tavan yapmış durumda hakikaten okadar gerginim okadar sinirliyim ki anlatamam. sabrısızklıkla akşamı bekliyorum eşim gelsede sakinleşsem. çok sık oluyor artık bu. dünde baya gergindim bebeğim içerde artık normalimi o bilmiyorum çok tuhaf dönüyo  karnımın içi acıyo resmen . sabahta yataktan kalkarken kasıklarımda kasılma hissettim sağ a sola dönerken. korkuyorum bu gerginlikten birşey olacak diye

βαlκιz

hasta bezi ses çıkarmıyo hiç ama çok kaşıntı yapıyo ve terletiyoo  :'(
:love3: güηвє güη вüуü∂üηüz ιçιм∂є,güηвє güη вüуüуσяѕυηυz şιм∂ι gözüмüη öηüη∂є  :love3: