Kasıklarda agrı ve mide bulantısı, lütfen bakar mısınız??

Başlatan makaron, 04 Mart , 2014, 09:04:14

« önceki - sonraki »

makaron

Kızlar biliyorum artık forumda hiç bir konu cevaplanmıyor ama sıkıntıdayım yazıcam. Hafta sonundan beri kasıklarımda hafif agrı vardı adet olacakmış gibi dün gece cok arttı. Birde bir iki gundur sabah bulantılarım arttı. Kesilmişti tamamen oysa ki. Dr um kongreye gitmiş ulaşamadım. Fikri olan var mı?

birbuçukyıl

Bunların aynısını ben de yaşıyorum. Doktora tarif edince rahim genişlerken bu tip ağrılar normal dedi.
Dün çok bulantım oldu.Doktor kan ve idrar tahlili istedi.Bakalım belki enfeksiyon falan vardır. :dontknow:

makaron

ben de az once görüşebildim doktorla aynen idrar tahlili ve kültürü istedi. enfeksiyon falan yoktur umarım.

ponçik

Bu haftalarda kasıklarda ağrı oluyor , benim de olmuştu ama tabi başta düşük riski yaşadığım için tedirgin olmuştum  ::) sonuçtabir problem yaşamadm ama yine de doktorların çoğu bu durumlara normal dediği için bizde inanıp oluruna bırakmak durumunda kalıyoruz  :dontknow: ama tabi enfeksiyon varsa bulantıyı yapan muhtemelen odur , inşallah öenmli bir şey yoktur canım  :opucuk:

KasrıCinan

benim kasıklarımda ağrı genelde enfeksiyondan oluyordu.birde rahim genişlediği için oluyor canım...benim 2 aydır asırı derece kasık ağrım var bıçak saplanıyor resmen.hatta doğum yapıyorum sandı doktor hastanede yatmıstım...enfeksiyonda çıkmıstı..korkma kasık ağrılarından artık normal..bi sorun varsa fazlası zaten belli eder gidersin doktora yine .ileriki zamanlrda daha çok karsılacaksın bi ihtimal..

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

makaron