bebeğinin cinsiyetini kesin öğrenemeyen varmııı

Başlatan >>nazlım<<, 28 Şubat , 2014, 21:29:46

« önceki - sonraki »

>>nazlım<<

selam arkadaşlar ben çok uzun süredir girmiyodum siteye baya eski üyeyim bu kadar uzun süreden sonra herkese merhabalar :flowers:ben tekrar 3. bebeğime 18 haftalık hamileyim 2 kızım var doktor bugün göstermiyo kız olabilir dedi aranızda göstermeyipte ilrleyen haftalarda oğlu olacağını öğrenenler varmıı lütfen yazın
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

olvido

Alıntı yapılan: >>nazlım<< - 28 Şubat , 2014, 21:29:46
selam arkadaşlar ben çok uzun süredir girmiyodum siteye baya eski üyeyim bu kadar uzun süreden sonra herkese merhabalar :flowers:ben tekrar 3. bebeğime 18 haftalık hamileyim 2 kızım var doktor bugün göstermiyo kız olabilir dedi aranızda göstermeyipte ilrleyen haftalarda oğlu olacağını öğrenenler varmıı lütfen yazın
hayırlı evlat olsun canım çin takvimine inanırmısın?
birde göstermiyorsa nerden anladı ki kız olduğunu?
kuzenimin kızı da göstermemişti baya geç öğrendiler ?

makaron

Canım hayırlı olsun ama bu vakite kadar ogrenmen gerekirdi ikili test yapılmadı mı dopler le bakıldığında gosyermesine gerek yok kan akışından belli oluyo

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: makaron - 28 Şubat , 2014, 22:19:48
Canım hayırlı olsun ama bu vakite kadar ogrenmen gerekirdi ikili test yapılmadı mı dopler le bakıldığında gosyermesine gerek yok kan akışından belli oluyo
hayır canım yaa 2li değilde 3lü test yaptırdım 2lide belli oluyomuymuş yeni duydum gerçekten
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

>>nazlım<<

Alıntı yapılan: olvido - 28 Şubat , 2014, 22:00:40
Alıntı yapılan: >>nazlım<< - 28 Şubat , 2014, 21:29:46
hayırlı evlat olsun canım çin takvimine inanırmısın?
birde göstermiyorsa nerden anladı ki kız olduğunu?
kuzenimin kızı da göstermemişti baya geç öğrendiler ?
saol canım çin takvimine inanmam bi ihtimil kız olabilir dedi kesi değilde
ALLAHIM KOLAYLAŞTIR
ZORLAŞTIRMA YA RABBİM
HAYIRLA SONUÇLANDIR

birbuçukyıl

Benim oğlum uzun süre göstermedi. Hep yüzüstü yatıyordu veya bacağını çapraz şekilde karnına çekmiş oluyordu.
14.hafta bir doktor %80 kız dedi.  15.hafta başka bir doktor %80 erkek dedi. Ancak 18. hafta öğrendik kesin erkek olduğunu. Ben meraktan çatlıyordum artık.Detaylı ultrasonda kesin öğrenirsiniz. Giderken çikolata yersin bebek yerinde duramaz bi görüntü yakalarsınız mutlaka. :icon_thumright:

GELSQMİNQ

BENİM YENGEMDE 3 KIZDAN SONRA 4. YE HAMİLE KALDI BEBEK CİNSİYETİNİ HEP SAKLADI 28 . HAFTADA ÖĞRENDİ KIZI OLACAĞINI