KAFAYI YİYECEĞİİİİİİİMMMM :(

Başlatan Pınar86, 22 Mart , 2012, 20:57:30

« önceki - sonraki »

Pınar86

KIZLAR YA OĞLUM NERDEYSE 1 AYDIR BENİ ÖLDERCEK SİNİRDEN :( OF DELİRMEK ÜZEREYİM HİÇ BİŞEY YEMİYOR BİR ARA NE GÜZEL NE VERSEM YİYORDU ŞU ARALAR BİR LOKMA VERİYORUM SAATLERCE YANAĞINDA TUTUYOR ONU  YEMİYOR BEKLİYOR ÖLÜCEM YA OTURUP AĞLAYASIM GELİYOR İYİCE GÜÇTEN DÜŞTÜ GELİŞİMİ İÇİN KORKUYORUM EN  SON SIKILIP AĞZINDAN GÖRMEDİĞİM BİR YERDE ÇIKARIYOR BİR KAÇ KERE KORKUTUP ELİNE YANAĞINA VURDUM BELKİ KORKARDA YER DİYE YOK AĞLAYA AĞLAYA HİÇ YEMEDİ OYUNLAR OYNADIM BÜTÜN OYUNCAKLARI ÖNÜNE DİZDİM TEK TEK BİR ONLARA BİR KENDİNE VERDİM YİNE OLMADI TV KARŞISINDA VERDİM YİNE OLMADI :(HİÇ ABARTISIZ SAATLERCE AĞZINDA TUTUYOR LOKMAYI NE KAHVALTI NE BİŞEY BÜTÜN GÜN BÖYLEYİZ ZAYIFLADI ACABA DEDİM BOĞAZINDAMI SORUN VAR DİYE BUGÜN YAKIN HASTANEYE GÖTÜRDÜM DOKTOR YOKMUŞ BAŞKA YERE GÖTÜRMEYİ DÜŞÜNÜYORUM BÖYLE SORUN YAŞAYAN VARMI NELER YAPTINIZ BEN NELER YAPIM NOLUR AKIL VERİN ÇOK KÖTÜYÜM :(( :cussing: :cussing: :cussing: :cussing: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
:love9:''AŞK'' :love9:
Adın ile upuzun yıllar hep senin olsun,
Ömür'üm göz nurum mutluluk seni bulsun,
Yaradan yüce Rabbim daima seninle olsun...

muhribe

Demet_dk

YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM Bİ ARA HASTALANMIŞTI BELKİ ONDAN DÜZENİ BOZULMUŞTUR

İŞTAH AÇICI BİŞEYLER DENESEN

AZI DİŞLERİ ÇIKMADIYSA ONLARINDA ETKİSİ OLABİLİR ÇİĞNEYEMİYODUR BELKİ

burcum

canım büyük ihtimalle diştendir çorba muhallebi tarzı sevdiği şeyleri yap :icon_thumright: multitabs vitamin şurubunu(balık yağı portakallı) tavsiye ederim :icon_thumright:

KONYALI

cnm doktor iştah açıcı surup vermedımı?

Dilara Ebrar

bence azcık inata benziyor bu olay.çocukların iştahsızlığı oluyor işte.iştah acıcı şurup falan iste doktordan.havalar düzeldi parkta bahcede daha güzel yerler bide öle dene bakalım
Allahım! Bana değiştiremeyeceğim şeyleri kabul etme gücü, değiştirebileceğim şeyleri değiştirme cesareti ve bu ikisi arasındaki farkı anlayabilme sağduyusu ver...

Pınar86

kızlar oğlum 20 aylık inatta sanmıyorum ama bilmiyorum tabi ölücem ya birazdan kahvaltı yapcaz bakalım neler yapıcak yine :( bu arada 4 tanede azı dişledi çıktı çiğnemekten olduğunu düşünmüyorum çünkü daha önce hiç dişi yokken bile en azından direk yutuyordu şimdi yanağında tutuyor :(

bide doktorumuz bu iştah acıcı şuruplar diye bişey yok dedi onlar sadece vücudu için gerekli vitaminler dedi bize MARNYS  diye bir şurup verdi arı sütü içeren gıda takviyesi ama içeriğinde iştah acıcı olduğunu da yazıyor inşalah diyorum geçiş dönemidir ve atlatırız bu kötü dönemi :( çok üzücü bir durummuş yemediği zamanlar gözüme uyku girmiyor :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

duygusu

kızıma balık yagı verıyorum faydasını da gordum kızımda hıc bır sey yemıyordu sımdı ıstahı az da olsa acıldı :nazar:

Pınar86

teşekkür ederim arkadaşım ama bizim doktor onları iştah acıcı olarak görmüyor onlar sadece vücut için gerekli vitaminler diyor   :(
dün akşam baya bir site dolaştım hep araştırdım çoğu kişi bu sıkıntıyı yaşıyormuş uzman tv yi izledim kesinlikle zorlamayın diyor bu şekilde bağırarak kızarak yedirirseniz çocuk bu yemek olayını çok kafaya takar işkence haline dönüşürmüş korkarmış her yemek olayında aynı şey yaşanırmış sürekli dışarıya hareket etmesi için çıkarın yorulsunlar diyor sürekli yumuşak ses tonuyla konuşarak yedirin istemedikleri zaman tabağı hemen önünden alın diyor  :sad1: ama kilo kaybediyor anlamadım gitti ben  :crybaby2:
acıktığı zaman zaten kendisi isteyecektir diyor bizimki pek istemez öyle :(

Allah'ım sen yardım et sabır ver bana :amin:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

pınarcım Allahım yardıöcın olsun
zaman zaman dişten iştahsız oluyor oğlum yediklerini çıkarıyor çok zoruma gidiyor
anne olunca seni çok iyi anlıyorum
ah bi çözüm olsada söylesem işine yarasa ancak dua ederim canım umarım yoluna girer

Pınar86

Çok teşekkür ederim canım :opucuk: uzman tvyi izlediğimden beri daha yumuşak olmaya başladım kendi haline bıraktım onun sevdiği şeyleri hazırlıyorum içine vitamın alacak şeyleri bol katıyorum gecen pazar günü evde ona köfte yaptım, ev yapımı tarhana,ve nuhun gemisi diye renkli sebzeli makarnalar var ondan yaptım örtüyü serdim yere tepsiyi koydum eline çatal verdim köfteyi ve makarnayı kendisi yesin diye çorbayada ekmek kattım ben yediririm diye çok hoşuna gitti maşallah :) ama işte bir kaç yemeden sonra hemen sıkıldı bende zorlamadan tamam oğlum dedim hemen aldım tepsiyi önünden oda mutlu oldu öyle diğer türlü hep ağlaya ağlaya oda sıkıntıya giriyordu korkuyodu yemek görünce artık böyle böyle oyunlarla sık sık az az veriyorum :) yarın doktor kontrolumuz var bakalım son durumumuz nedir ::)  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: