25 Nisan , 2024, 06:53:27

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Şafak Kaç ?

Başlatan helen20, 13 Haziran , 2008, 10:26:22

« önceki - sonraki »

Z. Katip

stres sarmaya başladı valla beni  :y25:

duygucuk

al benden de o kadar doğum yaklaştıkça heycan korku başladı... evladıma iyi bir anne olabilecekmiyim soruları dolanıp duruyor kafamda hergün dua ediyorum sağlıkla kucağımda olsun yawrum bende ona iyi bir anne olayım o bana hayırlı bir evlat olsunnnn
seni çok seviyorum miss kokulu kuzumm

makaron

Kızlar listede doguranlar arttı, hacerden sonra sıra bende ama kuzular hep erken erken geliyor. Hazırlıgımı yapıyorum ben yıne de...

şerife Berat

bizim son 100 gün kaldı inş.diğer iki doğumum da gününde 11-15 gün erken olmuştu buda öyle olursa eğer tam 3 ayım var hayırlısıyla.

duygucuk

vay be bir zamanlar bende listede gün sayıyordum... valla çok duygulandım kızlar.. daha düne akadar karnımdaydı şaka gibi... ama özleyecem hamileliği... nasıl geçti anlamadım... bazen düşündükçe özlüyorum hamişliği..

makaron

Evet duygucum günler çok çabuk geçiyor bu listede bana aıra gelirmi derken en ustteyim. Günümü bekliyorum. İnşsllah bana da sağlıkla kucağıma slmak nasip olur. Allahım kuzularımızı esirgesin bekleyen gerkese bu duyguyu yaşatsın

ponçik

NAZAR DUASI

وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِgي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا
كُنتُمْ تَعْمَلُونَ   

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN
DOĞUM YAPANLAR HABER VERSİN LUTFEN

HACERESMA.....................................9

makaron...........................................22

meliss ............................................................... 50

hatice tanrıvar................................................... 88 (kız)  ??? bebeğimiz doğdu mu  :love9:

şerife Berat ........................................................85 (kız)

♣ ђคtเςє ♣ ............................................................ 86 (erkek) Alp Arslan

Z. Katip..............................................................100

GELSQMİNQ .........................................................110

gulsahcr............................................................ 

mandalinaportakal.........................................................128

bulut37...........................................................

41 KERE MASALLAH        HAYIRLI ŞAFAKLAR

Yeni hamiş arkadaşlar kalp atışlarınızı duyar duymaz sizleri de listeye ekleyeceğiz  :icon_thumright:
[/b]
[/quote]

hamiş_mltm

90 günüm kaldı inşallah   :nazar:

duygucuk

Alıntı yapılan: makaron - 14 Haziran , 2014, 19:04:56
Evet duygucum günler çok çabuk geçiyor bu listede bana aıra gelirmi derken en ustteyim. Günümü bekliyorum. İnşsllah bana da sağlıkla kucağıma slmak nasip olur. Allahım kuzularımızı esirgesin bekleyen gerkese bu duyguyu yaşatsın

canım şu saatten sonra her an bekle... allahın izniyle kucağına alacaksın sende paşanı... özelden mesaj atmıştım doğum konusuna dair okudun mu

Z. Katip

Şaka gibi yaa 2 haneli rakamlara düşmüşüm. 94 günüm kalmış haberim yok  :dontknow:

ยรlคภ๓คz göภlüm

herkese hayirli safaklar

mandalinaportakal

son 126 günümüz  :amin: :nazar:

şerife Berat

benim de 76 günüm kaldı  :nazar:

Z. Katip

38 günüm kalmış benim inanamıyorum yaa :dontknow:

şerife Berat