16 Nisan , 2024, 23:41:25

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

vucütta kabartı

Başlatan zeynep0655, 20 Mart , 2012, 15:32:33

« önceki - sonraki »

zeynep0655

slm kızlar. sabah oğlumun vücudunda (kolunda ve bacağında) kabartılar vardı. sağlık ocağına bi götüreyim dedim. kahvaltımızı yaptık biraz oyalandık. üzerini değiştirip çıkacaktım. soydum çocuğu kabartı falan kalmamış kaybolmuş hepsi. neydi bu acaba böyle bişey yaşayan varmı ??? ???

°•.ℓανιηуα.•°

acaba yediği bişi dokundu da sonra geri mi geçti.

bilmiyorum ki  :dontknow:

zeynep0655

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 20 Mart , 2012, 15:33:16
acaba yediği bişi dokundu da sonra geri mi geçti.

bilmiyorum ki  :dontknow:

evet canım annemde böyle dedi ama bilmiyorum neyin nesiydi ??? bidaha görürsem kaybolsa bile gitmeyi düşünüyorum. önemsiz derim önemli bişey olur Allah korusun :amin:

Lă_Tăhzen!

Benım kızımda olur o kabartılar sonra gecer ama ne yıyorda oluyor hala kesfedemedım :D

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

arkadaşım benım kızımdada oldu akşam sadece elınde vardı sabah göğsünde,sırtında vücudunun her yerınde vardı neredeyse doktora götürdük alerji şurubu verdi değişik bişeyde yemedi yavrum neyse aün akşam surubu verecektık bir baktık kaybolmuş buseferde :dontknow:
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

zeynep0655

teşekkürler arkadaşlar cvplarınız için :opucuk:. bende düşündüm acaba alerjimi oldu diye ama hiç farklı bişeyde yememişti dün. ???

Balböceği

gecmis olsun canim, alerjik durum olabilir zaten insanin aklina hemen bu geliyor..  :-\ ::)

insallah bir daha olmaz.  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

canım benım oglumda oldu daha 25 gunlukken cılt doktoruna goturdum hassas bır cıldı oldugunu soyledı sampuanı degıstırdım kıyafetlerını deterjanını degıstırdım bır muddet deterjansız yıkandı şimdı ara sıra oluyor azcık kremınden suruyorum kayboluyor ınsallah alerjı degıldır dr omur boyu kaıcı olabılır demıstı  :'( gecmıs olsun canım 

aydinays

Canım benim oğlumda da alerji var. Cildi çok hassasmış. ara ara sivilce gibi oluyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

<<AyBüKe>>

Şimdiki bebekler ne kadar hassas yaa, herşeyden çabucak etkileniyorlar  :sad1:
  Aynı şeyi bende yaşadım kızımda.
  Geçmiş olsun canım.

izemsevi

geçmiş olsun canım benim kızımdada buna benzer olmuştu dr çok hassas bir cilt yapısı var dedi

yine çıktı o kabartılar,ortada alerjiye yol açabilecek hiçbişey bırakmadım yıyeceklerıde tek tek çıkardım ama bırdenbıre kabartı ve kızarıklık eşliğinde vücudunun her yerınde yer yer belırıyor sonra gecıyor özellıkle akşam saatlerınde daha çok  ve belirgin bir şekılde nüksediyor ne yapacagım bılemıyorum doktor alerjı dedi eee niye tamamn geçmiyor peki :'(
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

zeynep0655

Alıntı yapılan: ¨'°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°'¨ - 22 Mart , 2012, 12:56:02
yine çıktı o kabartılar,ortada alerjiye yol açabilecek hiçbişey bırakmadım yıyeceklerıde tek tek çıkardım ama bırdenbıre kabartı ve kızarıklık eşliğinde vücudunun her yerınde yer yer belırıyor sonra gecıyor özellıkle akşam saatlerınde daha çok  ve belirgin bir şekılde nüksediyor ne yapacagım bılemıyorum doktor alerjı dedi eee niye tamamn geçmiyor peki :'(
canım seninki giydiklerinden falan mı oluyo acaba deterjanını falan değiştirmeyi dene bide. geçmiş olsun sizede

zeynep0655

bizim bidaha çıkmadı çok şükür

sağol canım geçti çok şükür bidahada çıkmadı sanırım protein fazlalığından oluyor yumurtayı hergun vermeyı kestım