29 Mart , 2024, 09:06:33

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

sizin bebişinizde böle mi kızlar

Başlatan nehirmiray, 14 Mart , 2012, 17:23:07

« önceki - sonraki »

nehirmiray

merhaba kızlar
benim kızım 2 aylık..çok fazla gaz sorunumuz yok ama uyurken kendini çok fazla topluyor sıkıyor bütün bebekler bölemi acaba..bugün gaz ilacı da verdim..pırtlamalar oldu biraz ama...yine değişmedi kuzum rahat uyuyamıyor böle yapmaktan..ne yapmalıyım..

seda87

Alıntı yapılan: nehirmiray - 14 Mart , 2012, 17:23:07
merhaba kızlar
benim kızım 2 aylık..çok fazla gaz sorunumuz yok ama uyurken kendini çok fazla topluyor sıkıyor bütün bebekler bölemi acaba..bugün gaz ilacı da verdim..pırtlamalar oldu biraz ama...yine değişmedi kuzum rahat uyuyamıyor böle yapmaktan..ne yapmalıyım..
canm aynen benimkide öyle bizimkide 45günlük srekli kendini sıkıyor top gibi kıvrılıyor yavrum bende gaz ilacı veriyorum sadece bir kaç saat öyle sonra tekrar aynı  :dontknow: :dontknow:2.soruna gelince canm genelde benimki kaka yapacağı zman çok ıkınıyor uykusundan öyle uyanıyor yani bence normal ama seninkini tam bilemiyecem
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

simurg01985

Kızlar bebeğinizin ıkınması uyurken sesler çıkarması normal bebek kendi kendine gazını atana jkadar bunlar oluyor 3 aydan sonra  böyle sesler olmuyor o yüzden sorun yapmayın
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

minis33

benim kızımda 34 günlük aynı şeyler bizdede oluyor kendi kendime pimpiriklenip idrar yolu enfeksiyonumu diye dr bile gittm tahlilleri yapıldı herşey normal.

gazı cıkarırıken kakasını yaparken top gibi oluyor bizimkide gecede çok ses cıkarıyor aslan gibi kükrüyor resmen :)

nehirmiray

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

benimkide suan ikiniyo sesler cikariyo  :laughing7: bencede normal
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

asya81

can ım o sorunu ben 2ay yaşadım sonra geçti şükür az sabır

nehirmiray

doktorumuz gaz ilacı verdi..artık onu kullanıyoruz..ve daha rahat uyuyoruz...