Bebeğiniz Nasıl Uyuyor?

Başlatan °•.ℓανιηуα.•°, 15 Mart , 2012, 10:28:26

« önceki - sonraki »

Bebeğinizin Uyku Şekli Nasıl?

yüzüstü uyuyor
sırtüstü uyuyor
yan yatıyor
bacaklarını karnına çekmiş vaziyette uyuyor
ortaya karışık :)

°•.ℓανιηуα.•°

bebeklerinizin uyuma şekilleri nasıl kızlar... ?

muhribe

çoğunlukla sırt üstü, ama bikaç gündür yana dönüp uyumayı öğrendi canını yediğim  :opucuk:

Aytii

uyuyormu diye sorsaydın keşke önce  :ehi: :ehi:

uyuduğu zaman sol tarafına dönüyor büyük adam gibi uyuyor pislik  :laughing7:

<<AyBüKe>>

Valla benim kızım acayip deli yatıyor belli bi yatış pozisyonu yok  :ehi:

Hele ki uyandığında o kadar farklı bi yerde görüyorum ki kuzumu hemen mıncırıyorum her yerini  :love9:

Kafasını koyduğu yerde ayakları oluyo nasıl beceriyo yaramaz kuzum bilmiyorum  :k06:  :k06:  :k06:

¨‘°ºO§§ ( Pisicikk ) §§Oº°‘¨

ben nasıl yatırırsam yatırayım yüzüstü dönüp kafası yanda uyuyor .kollarda iki yanda serbest .yan yatırmıştım az önce baktım yine dönmüş yüzüstü :-\
Uîzükümâ bikelimâtillâhittâmmeti min külli şeytânin ve hâmmetin ve min külli aynin lâmmetin.

zeynep0655

valla benimkide çok deli yatıyor. bu ara çok soğuk diye yatağıma aldım ortamızda yatıyor. kafası benim üstümde ayakları babasının yüzünde oluyo genelde :aferin:

<<AyBüKe>>

Bende arada yanıma yatırıyorum Asya'da aynen öyle  :k06:

Nedense tekmelenen ben oluyorum, ayakları hep benim tarafımda oluyo  :k06:

aydinays

benimki daha küçük genelde sırt üstü uyuyor. ama uykuya dalmadan önce sağına doğru yarı dönük vaziyette oluyor  :k06: :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

nehirmiray

kızlar bebişinizi yanınızda yatırıyormusunuz...benim kuzumun burnu tıkandı,nefes almada zorlanıyordu kusmada var o yüzdrn yanımızda yatırdık,rahat etti..dün aşı oldu,yine yatırdık ..yanımızda olunca sabaha kadar deliksiz uyuyor..

nehirmiray

benim bebiş şimdi sırtüstüne alışdı öle uyuyor..2 aylık oldu..ilk başlarda hep yan yatırdım..şimdi yan yatırsakda sırtüstü yatıyor..

aydinays

canım ben bebeğimi yanıma yattırmıyorum. Uyku hali ezeriz mezeriz diye. Biraz daha büyüsün kendi başına dönmeye başlasın yatağımızda uyuturum ama şimdi kesinlikle beşiğinde. Zaten beşiğinin parmak arasından bizi görüyor. O zaman daha huzurlu uyuyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

hümeyra_t_e

benimki ortaya karışık :) yan yatırıyorum yüzüstü dönüyo hemen gece farklı farklı yatış şekli deniyo

xxcansuxx

sırtüstü uyuyor aslında ben nasıl yatırırsam öyle kalıyor yavrucak tek yüzüstü yatmaayı sevmiyoruz

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

benim oğlanın bi amuda kalkmadığı kalıyo ortaya karışıkk
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿