masal'ım geliyorrrr :)

Başlatan Belgink., 08 Kasım , 2012, 00:15:11

« önceki - sonraki »

Belgink.

:love9: :love9: :love9: :love9: allahımmm nasıl bir mutluluk nasıl bır heycandır bu.nasıl bi korkudur kendin için değil ona  bişey olucak die endişe edersin .nasıl tarif edilmez bir duygudur allhımm.sana binler yüzbinlerce kez şükürler olsunn bu duyguyu bana yasattığın içinnn.dilerimm rabbım tüm anne olmak isteyenn herkezınn göbüşünü en yakın zamanda doldurur.rabbım herkeze yaşatsınn.inş banada kızımn yuzunu görmeyı nasip eder.10 kasımmda yanı 2 gun sona kızıma kavuusuyorum rabbım izin edersee.korkuyorumm ama kendim için değil kızım için ya bişi olursa die.aallhım bu yolda olanları benıde yavrularına hayırlısıyla kavusmayı nasip etsinnn..çok şükür allahımmm çok şükürrr su gibi akıp gecti zamn son 2 gunn hayırlısıyla tamamlamaızı nasip ett .burada ki anne olmak isteyen arkadaslarımda aklımda ve dualarımdasınızzz.ne olur sizdee dualarınızı bizden esirgemeyınnn  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

burcum

neden erken alıyorlar canım :icon_scratch:sezeryyansa bile 38+ lara veriyorlar tarihi :dontknow:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

Belgink.

Alıntı yapılan: ♥~ NÜRREM ~♥ - 08 Kasım , 2012, 00:17:25
neden erken alıyorlar canım :icon_scratch:sezeryyansa bile 38+ lara veriyorlar tarihi :dontknow:
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:
.drmm çatı muayenesınden sonra sezeryan tarıhı bugune verdii tam 38 haftada oluyor dedi cnm...ben almassam o erken gelıcekk bebeği riske atmak istemıyorumm dedii.rahım filmi çekerkende sen normal doğum yapamasıın çatılar cok dar demiştiiii

melek100lü

:nazar: :amin: hayırlısı ile sağsalim gelsin inşallah minik kızın  :amin: :amin: :amin:

Rabbim bi avazda kurtarsın inşallah hepimizide  :amin: :amin: :amin: :amin:

masal12

canım arkadaşımmmm hayatının en güzel Masal'ını yaşıcaksın dualarım seninle... Sağ salim bebeğine kavuşup o mis kokusunu çekiceksin allah sana bağışlasın meleğini kolay doğum nasip etsin ...

huzur

Allahım inş sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin:

Belgink.

Alıntı yapılan: melek100lü - 08 Kasım , 2012, 10:11:20
:nazar: :amin: hayırlısı ile sağsalim gelsin inşallah minik kızın  :amin: :amin: :amin:

Rabbim bi avazda kurtarsın inşallah hepimizide  :amin: :amin: :amin: :amin:
aminn cnmm hepimize inşşş

Belgink.

Alıntı yapılan: masal12 - 08 Kasım , 2012, 15:10:06
canım arkadaşımmmm hayatının en güzel Masal'ını yaşıcaksın dualarım seninle... Sağ salim bebeğine kavuşup o mis kokusunu çekiceksin allah sana bağışlasın meleğini kolay doğum nasip etsin ...
cnm benm cok saolll ..rabbım sanada yasatsınn inşş canı yurekten  diliiyorumm :amin: :amin: :amin:

Belgink.

Alıntı yapılan: sgb - 08 Kasım , 2012, 15:19:57
Allahım inş sağlıkla bebeğini kucağına almayı nasip etsin inşallah  :amin:
amın cok saol tşk ederimmm :amin:

serserim

Allahım sağsalim kızına kavuşmayı nasip etsin inşallah tüm isteyenlere tattırsın bu duyguyu  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nazlıyarim

:nazar: rabbim sizi korusun, :y25: hayırlısıyla kollarına almanı nasip eylesin.
BENİM HALA UMUDUM VAR...

_inci_tanem_

RABBİM korusun sizi canım  :amin:

sağ slaim hayırlsııyla kavuşun inşallah  :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Belgink.

cok tşk ederim hepinizeee allah razıolsunn :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hayirli dogumlar cnm güzel hhaberlerini bekliyoruz  :amin: :opucuk: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: