20 Nisan , 2024, 02:32:17

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hayatımıza hoşgeldin minik kuzum

Başlatan nazo-58, 10 Mart , 2012, 20:17:39

« önceki - sonraki »

nazo-58

:love9: :love9: Minik kuzum: :love9:  :love9:
Sen benim;
Bugünüme şükür;
yarınıma dua edişim,
Azla yetinişim,
çoğa göz dikmeyişimsin,
Ve kapanmayan avuç içimsin...
ANNEN...
:love9: :love9: SENİ COK SEVİYORUZ :love9: :love9:
RABBİMe emanetsin minik kuzum.
:nazar: :nazar: :nazar:

nazo-58

:love9: Merhaba minik kuzum :love9:
İş güç derken sana yazmayı birazcık ihmal ettim annem...
Affet anneciğini olur mu bitanem... :opucuk:
Çok şükür 13+5 olduk :nazar: ve bulantılarımız iyice azaldı :muzz: Artık bel ve kasık agrılarımızda cok olmuyor :muzz: ..arada yoklayıp gidiyorlar..bunada şükür kuzum...Çarşamba günü doktor teyzeyle randevumuz var..inş iyisimdir kuzum :amin:
Seni cok özledim,seni görmek için cok heyecanlanıyorum :love9: Anneyi üzme göster kendini olur mu ,belki anneye bi hediyede verir cinsiyetini gösterirsin bize olmaz mı annem... :love9:
Bu hamişlik beni biraz alıngan yaptı galiba,baban biraz yüksek sesle konussa benim çeşmelerden hemen sular akmaya baslıyor :y25:
Tabi babişko dayanamıyor ama biz trip atıyoruz :k06: ..Ohh olsun ona :ehi: ..Bi yerim agrısa hemen hamilelikten diyor,uyuz oluyorum ozaman :violent1: ...Babişkonda aşkım şuram agrıyor deyince bende hemen hamişliktendir diyorum ve öcümü alıyorum ohh olsun dimi kuzum... :k06: :ehi:
Su sıralar cok acıkıyoruz annem,agzımız hiç boş durmuyor,babaişko sen gene ne yiyorsun diyo gülüyo bize :hungry: ..ama olsun biz karnımızı doyuralımda o gülsün demi bitanem :k06: ..gece hem wc hemde aclıktan cok uyanır olduk bu sıralar...bu işin sonu pek iyi gözükmüyor minik annen gitgite kilo alıyor böyle devam ederse babişko bizi begenmez antalyada bir sürü cıbır kız var onlara bakar sonra :caca: ..biraz dikkat edelim  olur mu kuzum.. :ehi: :ehi: :ehi:
İnş yediklerim sanada yarıyordur kuzum :amin: ,çünki annen yeni yeni yemeye baslıyor ilk zamanlar hiçbişey yiyemedik çünki :igrenc: ...yediklerim sana et döt olsun bana kilo yapmasın olur mu kuzum :k06: ..ben yer yemez sen hemencecik kap onları ,büyü tamam mı annem... :aferin:
Babişko bazen sana dert yanıyor annişko seni bahane edip bana yanaşmıyor diyor...Ohh olsun,işte yoruluyoruz bide babişkoyla ugraşamayız demi kuzum..yok öyle eskisi gibi her istediğinde öptürmek, :laughing7: :laughing7: :laughing7: artık benim istediğim zamanlarda öpcek baba dimi kuzum... :k06: :k06: :k06:
Her gece göbişimi yani sana sarılıp uyuyorseni öpüyor ve sana sarılarak uyuyor kuzum..bu bizim cok hosumuza gidiyor demi :love9: ..Sabahlarıda öpüyor seni..günaydın bebegim diyor...Babanda seni şimdiden özlemeye başlamış öyle söylüyor.. :love9:
bugünlük bu kadar annem..RABBİMe emanet ediyorum seni kuzum..
Annede babada seni kocaman seviyorlar...
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

Mavikelebek

:love9: :love9: :love9:

MAŞALLAH BEBİŞİNE İNŞALLAH GÜZEL HABERLERLE GELİRSİN DOKTORDAN BÜYÜMÜŞTÜR ANNESİ O   :nazar:

DEMEK BU HAFTALARDA MIDE BULANTILARI AZALIYORR BUNU DUYDUGUM İYİ OLDU  :hello2: ÇABUCAK HAFTA ATLAMAK ISTIYORUM BENDE  :k06:

Aytii

nazo-58

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 22 Mart , 2012, 15:32:21
günlüğünüz hayırlı olsun  :flowers:
tşk ederim canım :flowers: ..RABBİM razı olsun... :amin:
Alıntı yapılan: Mavikelebek - 22 Mart , 2012, 15:31:21
:love9: :love9: :love9:

MAŞALLAH BEBİŞİNE İNŞALLAH GÜZEL HABERLERLE GELİRSİN DOKTORDAN BÜYÜMÜŞTÜR ANNESİ O   :nazar:

DEMEK BU HAFTALARDA MIDE BULANTILARI AZALIYORR BUNU DUYDUGUM İYİ OLDU  :hello2: ÇABUCAK HAFTA ATLAMAK ISTIYORUM BENDE  :k06:

AMİN inş canım..senin kontrolunde iyi geçer hayırlı haberlerle gelirsin inş.. :amin:
evet bu haftalarda azalıyor tam olarak geçmiyor ama ilk zamanlardaki gibi değil...Hayırlısıyla seninde bulantıların geçer inş.. :amin:
RABBİM saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsinde bulantılara dayanırız artıkın... :amin:

Sır_Çiçegi

maşallah  :nazar: kuzuya yaramazlık yapma teyzem annesi üzme tamam mı  :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

güzel haberle gelırsın inşallah  :amin: :amin:

nazo-58

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 23 Mart , 2012, 10:40:23

güzel haberle gelırsın inşallah  :amin: :amin:

AMİN inş canım... :amin: RABBİM sanada önce hayırlı bir evlat ve sonra minik minik yavrular versin inş..Sende yazarsın böylede bizde okuruz en kısa zamanda.. :amin:
Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 22 Mart , 2012, 18:19:49
maşallah  :nazar:  kuzuya yaramazlık yapma teyzem annesi üzme tamam mı  :love9:

MAŞALLAH şimdilik akıllı teyzesi..büyüdükçe yaramaz olmaz inş :k06: ..Göbişin içinde anneyi yormaz inş.. :k06: İnş senin minikte akıllı olurda seni üzmez... :k06:
RABBİM saglıcakla kucagımıza almayı nasip etsin inş,yaramazlıklarına alısırız artıkın :k06:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

Merhaba bitanem :opucuk: :love9:
Nasılsın annem :love9:
İnş iyisindir kuzum... :amin:
Şu sıralar karnımızın altında agrılar oluyor korkuyoruz,inş önemli bişi değildir.. :y25:
büyüdüğün için oluyordur inş kuzum :amin:
Yarın doktor teyzeyle randevumuz var..inş güzel cıkar sonuclar annem.. :amin:
Dua ediyoruz her gece tüm teyzoşlar ve kendimiz için dimi kuzum... :amin:
Şu sıralar ock yoruluyoruz..Otel kapandı gece geç gidiyoruz odamıza hemen yatmak istiyoruz ama babişko izin vermiyor demi kuzum :laughing7: :laughing7: :laughing7:
bizde onun gönlünü edip rahatca sarılıp uyuyoruz :k06: ..Baban sana sarılıp uyuyor her gece miniğim :love3: Çok merak ediyoruz seni..Yarın gince takrar görürüz inş o minicik ellerini,ayaklarını kuzum :binkybaby:
..Sende anneye babaya bi süpriz yapar ve gösterirsin inş cinsiyetini... :aferin:
Kızda olsan erkekte olsan sen hayatımızın anlamızın yavrum..Saglıklı sıhhatli alırız inş seni kucagımıza... :amin:
Ara sıra yine mide bulantılarımız oluyor kuzum :igrenc:
geceleri odaya cıkınca hep cıkarıyoruz yediklerimizi :sad1: Babanda üzülüyor bu halimize :sad1:
Diyor hamilelik güzel ama bu bulantılar keşke olmasaydı diyor..biz banyodan cıkana kadar yanımda durup sıkıca elimi tutuyor :love9:
Babişkon bizi cok seviyor kuzum,bizde onu cok seviyoruz dimi.. :love9:
Pazartesi günü inş Sivasa annanelerin,babanelerin yanına gitcez kuzum :amin:
Annane sana cok güzel cicişler yapmış,çok şanslısın kuzum teyzoşta hem kuzenine hemde sana örüyormuş :opucuk:
bizde gidince güzel bir model bulup örmeye baslıcaz dimi.. :occasion5:
tabi sen göbişin içinde annene bakarsın artık :k06:
Seni o cicişlerin içinde hayal ediyorum bitanem. :k06:
.RABBİM bu duyguyu tüm isteyenlere nasip etsin annem... :amin:
Annaneyi,dedeyi,dayıyı,teyzeyi,kuzenini çok özledim bebeğim :y25:
5 ay oldu ama bana daha uzun zamanmıs gibi geliyor :y25:
kız olursan eger seni gurbet ellere gelin etmicem kuzum :k06: :k06:
yada damadı iç güvey alırız dimi kuzum :k06: :k06: :k06:
Annem,canım,seni düşününce aklımdan o kadar cok sey geçiyor ki onları buraya yazmak imkansız kuzum :love9:
İyiki varsın annem,seninle herşey dahada güzel oldu...Hayat anlam kazandı annem. :love9:
RABBİM tüm isteyenlere nasip etsin inş... :amin:
Bitanem yarın inş görcem sen :amin: i..inş güzel haberlerle cıkcaz o odadan :amin: ..belkide cinsiyetini bile öğrencez inş.. :amin:
Bugünlük bu kadar yazıyorum kuzum...En kısa sürede tekrar yazıcam annemm.. :opucuk:
RABBİMe emanet ediyorum annem.. :amin:
:love9: SENİ COK AMA COK SEVİYORUZ... :love9:

Sır_Çiçegi

inş. görürsünüz cinsiyetini cnm  :amin:

şimdiden hazırlıklar başladı minik kuzuya maşallah  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 27 Mart , 2012, 19:52:27
inş. görürsünüz cinsiyetini cnm  :amin:

şimdiden hazırlıklar başladı minik kuzuya maşallah  :nazar:
inş gösterir miniğim :amin: ..evet başladı annane ve teyzoşu..babanne yaşlı bişi yapamıyor :occasion14: ...Hayırlısıyla saglıklı olsunda yavrum,kız erkek fark etmez.. :amin:

Sır_Çiçegi

zaten ne warsa anneannelerde war  :k06:

amin cnm inş. saglıklı olur bebeğin :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 27 Mart , 2012, 20:33:04
zaten ne warsa anneannelerde war  :k06:

amin cnm inş. saglıklı olur bebeğin :amin:

aynen gerçi bizim babanemizde cok iyi ama yaşlı..belki oda örüyordur haberim yok :dontknow: ..örmesede canı sagolsun... :icon_thumright:
AMİN inş cümlemizin bebişleri saglıklı olur canım.. :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...