Hayatımıza hoşgeldin minik kuzum

Başlatan nazo-58, 10 Mart , 2012, 20:17:39

« önceki - sonraki »

nazo-58

Bitanem,yavrum,minik kuzum..Nasıl başlıcam nerden başlıcam hiç bilmiyorum..o kadar heyecanlı ve mutluyum ki duygularımı tarif etmeye hiç bir kelime yetmez inan ki...Aslında bi süprizz olarak geldin hayatımıza..Çünki ben hiç tahmin etmiyordum hamiş oldugumu..çünki daha önce doktora gittiğimizda doktor kist var demişti,ilaç vermişti...ilaçlarımı düzenli içiyordum ama cok stres yapıyordum anne olamıcam diye geceleri sürekli ağlıyordum..baban kızıyordu üzme kendini daha yeni evliyiz olcak inş diye..ama elimde değildi üzülüyordum..Neyse adetim geçmişti ama sürekli bel ve kasık agrısı cekiyordum ha geli ha gelcek diye sürekli tuvalete gidiyordum..artık baban bile dalga geçmeye baslamıstı het tuvaletten geldiğimde oldun mu oldunmu diye...onun içine dogmuş hamileymişim öyle diyordu hep...ama ben kist büyüdü diyordum hep...bu arada bulantı bas dönmesi basladı..yemek kokularından hatta babanın kokusundan bile tiksiniyordum :laughing7: ama aramızda söyleyemiyordum..söylesem küserdi.. :k06: Neyse babanın zoryla doktora gittik ve söyledik şikayetlerimizi..doktor teyze yatırdı masaya baktı göbişimize..7 dedi ama ben sonrasını duymadım..içimde kist 7 cm olmuş diye geçirdim ve inan cok üzüldüm..doktor tekrar dedi 7 hafta 3 günlük..kalkabilirsin..ama ben soklardayım..masadan nasıl kalktım,odadan nasıl cıktımidoktor ne dedi hiç hatırlamıyorum..babişko dısarda bekliyordu aslında sölemicektim ama yüzümde öyle bi sırıtma oluşmişki abişko hemen anladı..hamilesin demi dedi ..evet dedim bi öptüm o kadar kalabalıgın içinde..napıyon kız dedi..tabi benim aklım basımda yok..O günden sonra hayat yeniden başladı..HOŞGELDİN melegim..hayatımıza hoşgeldin..seni öğrendiğimizden beri herşey bambaşka oldu sanki..şimdi 12 haftalıksın..cok şükür RABBİMe..ikimizde iyiyiz..ilk başlarda beni cok yoruyordun bulantılar bas dönmesi ve agrılar..ama çok şükür hepsi azaldı ara ara ziyaret edip gidiyorlar...Çarşamba günü kontrolümüz var..cok özledim seni kusum  zaman geçmek bilmiyor..babişkon hergece sana sarılıp yatıyor..gündüzleri seni öperek uyanıyor...ikimzde seni cok seviyoruz..RABBİMin izniyle saglıcakla alırız kucagımıza seni inş yavrum..Senle beraber her gece dua ediyoruz önce teyzosuna oda hamile 7 aylık ve burdaki hamiş teyzelere yavrularını saglıcakla kucaklarına alsınlar diye...Sonrada burdaki tüm hamiş kalmak isteyen teyzoşlara dua ediyoruz bolca...RABBİM kabul eder inş...bebişler coğalır.. :amin: :amin: Kuzum,yavrum RABBİMe emanet ediyorum aşkım...çok uzun yazdık teyzoşlar sıkılmasınlar..fırsat buldukca yazıcam aşkım...SENİ cok seviyoruz... :love9: ALLAH a emanet ol yarum.. :amin: :amin: :amin: :amin:

Sır_Çiçegi

günlüğün hayırlı olsun cnm güzel paylaşımlarını okuruz inş.  :love9: :love9:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

hüzünden_gelme

ne güzel duygular bunlar böle rabbım isteyen herkese yasatsın  :love9: sende çok güzel anlatmıssın rabbım tamamını erdırsın inşallah canım sağ sağlım alırsın bebegını kucagına  :opucuk:

kelebegimm

günlügünüz hayirli olsun canim rabbim kucagina almayida nasip etsin ins.. :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :love9: :love9:

]

Balböceği

sayfanız hayırlı olsun canım..  :love9:  

ღ♥ Nilda♥ღ

güzel şeyler yazmak nasıp olsun inş. :amin:
.   

nazo-58

Alıntı yapılan: Sır_Çiçegi - 10 Mart , 2012, 21:13:20
günlüğün hayırlı olsun cnm güzel paylaşımlarını okuruz inş.  :love9: :love9:

tşk canım inş..RABBİMin izniyle bizde en kısa sürede senin hamiş günlüğünü okuruz inş..RABBİM bu güzel duyguyu tüm isteyenlere en kısa sürede yaşatsın inş.. :amin: :flowers:
Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 10 Mart , 2012, 21:15:47
ne güzel duygular bunlar böle rabbım isteyen herkese yasatsın  :love9:  sende çok güzel anlatmıssın rabbım tamamını erdırsın inşallah canım sağ sağlım alırsın bebegını kucagına  :opucuk:
Amin inş canım..RABBİM sanada en kısa sürede helal süt emmiş hayırlı bir eş nasip etsin inş.. :amin: :flowers:
Alıntı yapılan: kelebegimm - 10 Mart , 2012, 21:17:27
günlügünüz hayirli olsun canim rabbim kucagina almayida nasip etsin ins.. :amin: :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar: :love9: :love9:

tşkler..AMİN İNŞ canım. :flowers: .RABBİM sanada hayırlısıyla bebişini saglıcakla kucagına almayı nasip etsin.. :amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 11 Mart , 2012, 00:57:53

sayfanız hayırlı olsun canım..  :love9:   
tşk canım :flowers:
Alıntı yapılan: ღ♥ Nilda♥ღ - 11 Mart , 2012, 01:00:01
güzel şeyler yazmak nasıp olsun inş. :amin:
AMİN inş canım... :flowers: :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

@@@gözde@@@

sayfanız hayırlı olsun Alah hep güzel şeyler yazmayı nasip etsin  :amin: :love9:

melek100lü

günlüğün hayırlı olsun canım inşallah sağlıklı bir bebeğim doğdu diyede haberini alırız  :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

nazo-58

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 11 Mart , 2012, 17:16:37
sayfanız hayırlı olsun Alah hep güzel şeyler yazmayı nasip etsin  :amin: :love9:
tşk ALLAH razı olsun canım.. :flowers: :opucuk: AMİN inş...RABBİM hayırlısıyla tüm hamişlere saglıcakla bebişlerini kucaklarına almayı nasip etsin.. :amin: :amin:
Alıntı yapılan: melek100lü - 11 Mart , 2012, 19:48:09
günlüğün hayırlı olsun canım inşallah sağlıklı bir bebeğim doğdu diyede haberini alırız  :amin:
tşk ALLAH razı olsun canım.. :flowers: :opucuk: AMİN RABBİM hayırlısıyla o günleri görmeyi nasip edr inş.. :amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 12 Mart , 2012, 08:50:50
CANIM GUNLUGUNUZ HAYIRLI OLSUN  :hello2: :hello2:
tşk ALLAH razı olsun canım... :flowers: :opucuk:

HASRET!M S@N@

okurken gözlerim doldu hayırlı olsun günlüğünüz
inş benim gibi hasret cekenlerede bu satırları yazmak nasip olur

muhribe

canım bebeğini sağlıkla al kucağına inş. maşallah ikinize de  :nazar:

nazo-58

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Mart , 2012, 11:05:11
okurken gözlerim doldu hayırlı olsun günlüğünüz
inş benim gibi hasret cekenlerede bu satırları yazmak nasip olur

tşk canım..RABBİM razı olsun :flowers: ..inş en kısa sürede bizde senin hamiş günlüğünü okuruz..dualarımdasınız hepiniz..RABBİM tüm isteyenlere bu mutlulugu yasatsın inş.. :amin: :amin: :amin: :amin:
Alıntı yapılan: muhribe - 12 Mart , 2012, 11:10:25
canım bebeğini sağlıkla al kucağına inş. maşallah ikinize de  :nazar:

AMİN inş canım..RABBİM razı olsun.. :amin: :amin: :amin: :flowers: :flowers: :flowers: RABBİM sizlerinde yavrularına saglık sıhhat hayırlı ömürler versin .. :amin: :amin: :amin: