unutamadığınız, içinizi acıtan laflar

Başlatan muhribe, 08 Mart , 2012, 14:52:19

« önceki - sonraki »

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 09 Mart , 2012, 17:56:37
bosverin takmayin kizlarr bende cook icimi acitan seyler yasadim iki dusukle
hatta ben esimin bile patavatsiz konusmalarina sahit oldum icim aciyarak aslinda o o anlamda demedi bide turkcede tam olmayinca ama olsun dedi yinede
simdi hepsini unuttum bittiiiiiiiiiiiii gecdiii hersey unutuluyoo

inşallah RABBİM bizede unutturacak güzellikler yaşatır canımmm  :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kelebegimm

insallah kizlarr rabbim unuttursun sizede nasip etsin en kisa zamanda

]

_inci_tanem_

Alıntı yapılan: kelebegimm - 09 Mart , 2012, 18:04:58
insallah kizlarr rabbim unuttursun sizede nasip etsin en kisa zamanda

aminnnnn inşallah canım :amin: :amin: :amin: ALLAH razı olsun...

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

^Sükeyna^

İki şeyi unutma ! ALLAHI VE ÖLÜMÜ..!, İki şeyi de unut ! Sana yapılan kötülüğü ve Senin yaptığın iyiliği..!
{Lokman Hekim}
Unutmamız gerek istemediklerimizi yada unutmaya calışmalıyız aksi takdirde hep üzülen biz oluruz
MutLuLuk ; Elimizde Olmayanı Elde Etmekle Değil , Elimizde Olanı Anlayıp Kanâat Etmekle Olur . . .

hümeyra_t_e

Alıntı yapılan: tweety0555 - 09 Mart , 2012, 08:51:12
esımın sen anamısın deyısı :caca: :caca: gercı cevabını coook guzel aldı ya neyse orasını hıc acmım aldıgı cevap onu mezara bıle goturur :ehi: :ehi: :ehi:

ne cvb verdim okadar merak ettim ki :ehi:

Lă_Tăhzen!

Kayınpederle tartısmıstık git bi psikloga görun demişti bana hıc unutmam

Demiştim benim ihtiyacım yok siz gıtmelısınız karılı kocalı dıye  :cildir:

tweety0555

Alıntı yapılan: hümeyra_t_e - 09 Mart , 2012, 19:40:20
Alıntı yapılan: tweety0555 - 09 Mart , 2012, 08:51:12
esımın sen anamısın deyısı :caca: :caca: gercı cevabını coook guzel aldı ya neyse orasını hıc acmım aldıgı cevap onu mezara bıle goturur :ehi: :ehi: :ehi:

ne cvb verdim okadar merak ettim ki :ehi:

vallahı soylemım bayaga agır bır laf :suclu: baska erkege soylense bosar karısını ama benımkı sagolsun kaldırdı ama bırdahada oyle dıyemedı :love9: :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

İÇİMİ ACITAN UNUTAMADIGIM O KADAR LAF VARKİ
HANGİ BİRİNİ SAYAYIM HANGİ BİRİNİ COK FAZLA COKKK

mavişim80

DELİP GECEN SEYLER COK O DELİKTEN BAKIYORUM SADECE ONLARA.DAHADA ÖTESİ YOK.ALLAH BİLİYORYA SAYGIM VAR SADECE.....EN COK ÜZÜLDÜĞÜM..SUANDA HAMİLEYİM RABBİME HAMDOLSUN.EŞİİN TEYZESİ DOĞURMUSTU BEN GELİN OLMADAN ..GELİN OLDUM GELDİM PROBLEMLERİMİZ OLDU.BİRGUN BEBEĞİ SEVERKEN ""YARADANLARI GÜZEL YAVRUM BEN SENDEN BASKA Bİ COCUGU NASIL SEVERİM.NASIL KOKLARIM DEMİŞTİ""ALLAH NASİP EDERSE COCUGUM DOĞSUN BU LAFI YEDİRİCEM KENDİSİNE..           

SABIRTAŞI

BEN ÖYLE AĞIR SÖZLER DUYDUM ÖYLE ÇOK İFTİRALARA UĞRADIMKİ...KAYINBABAM VE KAYNANAMDAN SÖYLENMEZ VE ASLADA İÇİMDEN ÇIKMIYOR ÇIKMAZDA....AMA ALLAH RIZASI İÇİN EŞİMİN HATRI İÇİN ŞİMDİ YİNE BAKIYORUM YÜZLERİNE AMA ÇOK ZORLUKLARLA....BAZEN İYİ DAVRANMAYIM YAPTIKLARININ ACISINI ÇIKARAYIM DİYORUM AMA ALLAHIMA SIĞINIP BOŞVERİYORUM.....EDENLER BULSUN BAŞKA ŞEY DEMİYORUM...

Nezo

Kaynanamın '' Bide Davul Zurna Çıkarma Başıma'' Demesi... Ki Evlenirken Ellerini Ceplerine Atmadıkları Halde. Allah Razı Olsun Eşim Ağzına Bi Tıktı Lafı Bidaha da Konuşamadı..

Kız Kardeşimin '' Nişanlım Senin Yüzünden Karnı Doyasıya Oturmuyor Sofrada'' Demesi Ki Lafının Cevabını Hayat Ona Verdi Benim Bişi Dememe Gerek Kalmadı.  :icon_thumright:

mutluluk

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 10 Mart , 2012, 08:38:16
İÇİMİ ACITAN UNUTAMADIGIM O KADAR LAF VARKİ
HANGİ BİRİNİ SAYAYIM HANGİ BİRİNİ COK FAZLA COKKK

AYNENNNN :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:

aydinays

Kocamın sana hakkımı helal etmiyorum demesi. Ölünceye kadar içimden çıkmayacak. Ama hatanı anlayacaksın inşallah.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.