2012 Aralık- 2013 Ocak - Şubat Annelerinin Buluştuğu Nokta

Başlatan HASRET!M S@N@, 06 Mart , 2012, 11:55:53

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

ZéynéP.SimAy

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Mayıs , 2012, 12:17:25
bugün belimede adet sancısı gibi agrı giriyor aklım cıkıyor cnm yaaa sancım var nedense inş normaldir kanama yok kahve lekede yok
sürekli lavaboya gidip kontrol ediyorum

canıncım gecen günlerde bende yaşadım kasık ve bel ağrısını  :y25: :y25:  bende çok korktum ama kahve leke falan gelmedi şükür iyiyim :occasion14: :occasion14:  şimdi vücudumuz değişiyo ya belki ondandır bi gün daha sürseydi gidecektim ama geçince gitmedim İnşşallah bi sorun yokturrr  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar:

elfo

cananım biliyosun ben serophene kullandım ama çatlatma iğnesi kullanmadım. geçen cuma ya da cumartesi yumurtlama günlerim bitmiş olması gerekiyordu akıntım yoğun şekilde düne kadar devam etti. dün ve bugün azaldı ama devam ediyor. bi de kasıklarım ağrıyor ara sıra. bu yaşadıklarım kullandığım ilaçtan mı olur?
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

cnm ilaç doğal dengeni bozdugu için değişik etkileri olabiliyor ben kullandıgımda bir hafta karın agrısı cekerdim ondan sonra bir haftada adet sancısı
ama gebelik belirtileride olabilir sıkıntıların kacıncı günündesin

HASRET!M S@N@

zeynepcim suanda adet sancısı gibi girmiyor sükür kasıklarım sızlıyor sadece dediğin gibi büyüyorlar demekki

elfo

2 gündür hafif kasık ağrım var arasıra. akıntı zaten bitmesi gerekirken cumartesi günü, o günden beri hafiften devam. öncesi gibi değilim artık adet belirtisidir muhtemelen
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

inş değildir cnm ben hep adet sancısı cektim siz biliyorsunuz tatlım inş bebektendir

gül-i rana

bende bu listeye yetiştim çok şükür. :nazar: tahmini doğum tarihi 5 ocak gibi görünüyo.inşallah sonuna kadar bu listede kalırım bu sefer :amin:

HASRET!M S@N@

HASRET!M S@N@

[
NAZAR DUASI
وَالِدَيْهِبِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ وَوَصَّيْنَا الْإِنسَ حُسْناانَ بِ""
وَوَصَّيْنَا الْإِنسَانَ بِوَالِدَيْهِ حُسْناً وَإِن جَاهَدَاكَ لِتُشْرِكَ بِي مَا لَيْسَ لَكَ بِهِ عِلْمٌ فَلَا تُطِعْهُمَا إِلَيَّ مَرْجِعُكُمْ فَأُنَبِّئُكُم بِمَا كُنتُمْ تَعْمَلُونَ

MELEKLER HEP SİZİNLE OLSUN... ALLAH 'A EMANET OLUN

cute552..................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:                    :love9: :love9: :binkybaby:
serserim.......................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9: :nazar:  1Aralık 2012  :binkybaby:
melek100lü.........................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: 4 Aralık 2012 :love9: :love9:  :binkybaby:
Hasretimsanal..................Bebislerimizi bekliyoruz insallah  :love9: :nazar: 24 Aralık 2012  :binkybaby:
zynpesra....................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9: :nazar:  24 Aralık 2012  :love9: & :love9: :binkybaby:
gül-i rana...................Bebişimizi bekliyoruz inşallah     :love9:  :nazar: 05 Ocak 2012  :love9:
Dilkan........................Bebisimizi bekliyoruz insallah   :love9:  :nazar: :binkybaby:
Toluarzu.........................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: :love9: :love9: :binkybaby:
Bedriyegülşen..................Bebisimizi bekliyoruz insallah    :love9:  :nazar: :love9:   :love9: :binkybaby:
redice ....................Bebişimizi bekliyoruz inşallah  :love9:  :nazar: :binkybaby:

aysel

Kizlar slm benim bi kizim var 4 yasinda bugunde evde test yaptim pozitif cikti dr gittim 3 haftalik gebelik dedi kese gorunmedi deger 519 carsamba gel yinekana bakicaz dedi 1000 olmasi lazimmis dr biraz sagliksiz duruyo dedi kese gorunmedi degerde dusuk ya cok korkuyorumsimdi insallah bebegime bise olmaz bana tutunur dua edin bAna lutfen
Gördüğüm en güzel rüya senin olduğun,
Duyduğum en derin sevgi senin eserin,
Gördüğüm en güzel dünya senin gözlerin,
Ve kurduğum en güzel hayal sensin

xxcansuxx

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Mart , 2012, 14:05:06
insallah canim  :amin: Bende Aralik Annisiyim  :love9:

edam bu iletini okudum hamilesin sandım  :ehi: :ehi: 1 haftadır nete doğru dzgün giremedim nasıl ya falan oldum sonra hakan aklıma geldi  :suclu: :suclu:

xxcansuxx

Balböceği

ilahi Canan ya  :k06:

Eğer bir daha doğurursam yaza dogru olsun

Kistan çokç çektim :(   

aleyna635

ya beni de aranıza alın. 5 aralık gibi doğum tarihi.şimdilik 11 haftalık.rabbim herkesin kucağına almayı nasib etsin...