Kızıma

Başlatan (A)yşe (D)eniz (A)da, 29 Şubat , 2012, 20:20:52

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Ne kadar uzaktı bana anne olma duygusu, hep erteleme niyetindeydim, planlarım arasında en son sıraya koymuştum seni... önce babanla kurduğumuz dünyaya adapte olmaya çalışacak, tamamen hayatımı düzene koyduğum ve kendimi hazır hissettiğim anda gelmeni bekleyecektim...
     Bilemedim kızım senin için yaptığım bütün planlardan vazgeçebileceğimi, senin varlığını hissettiğim anda hayatımın nasıl bir anlam kazanacağını, annemin "Anne olunca beni anlarsın" cümlesine 28 yıl sonra nasıl bir anlam yükleyeceğimi hiç düşünemedim...
     Aylarca yolunu gözledim sonra... gelmediğin her ay hayal kırıklığı yaşadım, ama hep bekledim biliyordum geleceğini... Veee hayatımın en anlamlı, en şaşkın, en mutlu günü 6 Ekim 2011, varlığını öğrendiğim gün değişti hayatım. Sen küçücük bir kan pıhtısı bir anda gelip hayatımın merkezi oluvermiştin :love7: :love7: seninle hergün bende büyüdüm, bildiğim bütün herşeyi unutup bildiğim en büyük gerçek sen oldun, hergüne seninle uyanıp hergünü seninle bitiriyorum güzel kızım... Benim hayattaki en büyük mucizem hayatıma hoşgeldin... şimdi sana kavuşacağım günü sabırsızlıkla bekliyorum... Çabuk gel kızım, sağlıkla gel inşallah

tweety0555

HAYIRLI OLSUN GUZEL PAYLASIMLARLA DOLSUN GUNLUGUNUZ :flowers:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: tweety0555 - 29 Şubat , 2012, 20:47:29
HAYIRLI OLSUN GUZEL PAYLASIMLARLA DOLSUN GUNLUGUNUZ :flowers:

Çok teşekkür ederim canım :flowers: :flowers:

Sır_Çiçegi

hayırlı olsun günlüğün cnm  :flowers:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Balböceği

Hayirli olsun sayfaniz  :flowers:

(A)yşe (D)eniz (A)da

:flowers: :flowers: :flowers: çok teşekkür ederim öpüldünüz :opucuk: :opucuk: :opucuk:

burcum

mucizeni öğrendiğinde sevincini paylaşanlardan biriyim ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım :amin:

KONYALI

günlüğünüz hayırlı olsun

Aytii

hayırlı olsun günlüğünüz  :flowers:

benimde farklı planlarım vardı ama oğlum gelmek istedi ve iyiki geldi  :love9:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: burcum - 01 Mart , 2012, 00:19:43
mucizeni öğrendiğinde sevincini paylaşanlardan biriyim ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin canım :amin:

evet canım daha dün gibi hatırlıyorum... allah herkesin yavrularını onlara bağışlasın inşallah :amin:

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 01 Mart , 2012, 08:19:04
hayırlı olsun günlüğünüz  :flowers:

benimde farklı planlarım vardı ama oğlum gelmek istedi ve iyiki geldi  :love9:

çok sağol canım. kesinlikle şimdi ben nasıl bu kadar geç kalmışım diyorum, bu duygunun nasıl birşey olduğunu bilseydim erteleyebilirmiydim acaba

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: KONYALI - 01 Mart , 2012, 01:04:35
günlüğünüz hayırlı olsun

çok teşekkür ederim

HASRET!M S@N@

CANIM GÜNLÜĞÜN HAYIRLI OLSUN

aydinays

günlüğünüz hayırlı olsun. Güzel şeyler paylaşın kızınızla.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

(A)yşe (D)eniz (A)da

Alıntı yapılan: aydinays - 01 Mart , 2012, 09:55:00
günlüğünüz hayırlı olsun. Güzel şeyler paylaşın kızınızla.

teşekkür ederim canım... maşallah oğluşuna çok tatlı :)