25 Nisan , 2024, 10:30:20

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ŞERİFENİN OĞLU ZEKİ MERT İÇİN DUA EDİYORUZ

Başlatan Sır_Çiçegi, 29 Şubat , 2012, 17:10:58

« önceki - sonraki »

HASRET!M S@N@

ยรlคภ๓คz göภlüm

ben de çok sevindim... İnşallah bundan sonra hep mutlu olurlar...oğluşuna da maşallah :icon_flower:
:wav: :wav: :wav:

mutluluk

ALLAHIMA YÜZLERCE ŞÜKÜRLER OLSUN ÇOK ŞÜKÜR.RABBİM ARTIK YAŞATMASIN İNŞ.HEP MUTLU OLSUNLAR :flowers:

suzannn

çok sevindim allah bi daha hastane kapılarına düşürmesin bebeğimiz sağlıkla mutlulukla annesi babasıyla büyüsün inşallah

burcum

ayşenurum ALLAH dualarıyla zeki merti yalnız bırakmayan herkesden razı olsun :amin:
bana da bu güzel haberi paylaşmak düştü :muzz: :hello2: :occasion5: :nazar: :nazar: :nazar:

SABIRTAŞI

FORUMU İLK AÇIŞTA HEMEN BURAYA BAKARDIM HERGÜN NE HABER VAR ZEKİ MERT PAŞADAN DİYE....ÇOK ŞÜKÜR RABBİME ÇOKKKKKKKKK SEVİNDİM ÇOK MUTLU OLDUM CANLARIM BENİM ALLAHIM BİRDAHA DERT KEDER ACI VERMESİN İNŞALLAH BUNDAN SONRA HEP GÜZEL SAĞLIKLI GÜNLER GÖRÜRSÜNÜZ.....ŞERİFECİĞİMİN SABRININDA MÜKAFATINI İNŞALLAH EN GÜZEL ŞEKİLDE VERİR RABBİM VERDİDE OĞLUŞU SAĞ SALİM KURTULDU YA ONUN İÇİN EN GÜZEL HEDİYEDİR ŞU ANDA İYİ BİLİRİM.....RABBİM BÜYÜKTÜR HİÇBİRZAMAN YARI YOLDA BIRAKMAZ SABREDENLERİN HER ZAMAN YAQRDIMCISI OLUR......HAMDÜ SENA LAR OLSUN ÇOK ŞÜKÜR......MAAŞALLAH ZEKİ PAŞAMIZA TEBAREKALLAH.... :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

zeynep0655

ayy çok sevindim :muzz: :muzz: paşamız iyileşmiş sonunda Rabbim dualarımızı kabul etti şükürler olsun.  :nazar: :nazar:

burcum

KIZLAR DÜN ŞERİFEYİ ARADIM PAŞAMIZ GAYET İYİ :nazar: :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: EVDELER ŞERİFENİN SESİNİ DUYMANIZ LAZIM NASIL MUTLU ALLAH BOZMASIN NASIL GÜLÜYOR 2.5-3 AYDIR İLK KEZ SESİNİ ÖYLE DUYDUM :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: SİZE DE HABER VEREYİM DEDİM

suzannn

ÇOK ŞÜKÜR ALLAH MUTLULUKLARINI DAİM ETSİN PAŞAMIZA SAĞLIK VERSİN ALLAHIM ANNESİNE BABASINA ACISINI GÖSTERMESİN

HASRET!M S@N@

burcum

şerifeyi aradım bugün paşamız gayet iyiymiş gaz ı çok varmış morarıyormuş şerifenin de aklı çıkıyormuş :sad1: birşey olacak diye :y25: ALLAH korusun bak dedim artık evinizdesiniz 1.5 ay önce hayaldi bunlar, bunlarda geçicek ALLAH ın izniyle dedim :amin: paşamız 3.300 olmuş acıkınca deli gibi ağlıyormuş :k06: :k06: maşallahhhhhhh paşaya sizlere de haber vereyim dedim :icon_thumright: nasıl mutlu şerifenin sesi bir duysanız :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH bir daha yaşatmasın :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

nazo-58

RABBİM korusun cümlemizin bebişlerini :amin: ..RABBİM kimseye yasatmasın böyle şeyleri inş.. :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: burcum - 18 Haziran , 2012, 22:08:33
şerifeyi aradım bugün paşamız gayet iyiymiş gaz ı çok varmış morarıyormuş şerifenin de aklı çıkıyormuş :sad1: birşey olacak diye :y25: ALLAH korusun bak dedim artık evinizdesiniz 1.5 ay önce hayaldi bunlar, bunlarda geçicek ALLAH ın izniyle dedim :amin: paşamız 3.300 olmuş acıkınca deli gibi ağlıyormuş :k06: :k06: maşallahhhhhhh paşaya sizlere de haber vereyim dedim :icon_thumright: nasıl mutlu şerifenin sesi bir duysanız :nazar: :nazar: :nazar: ALLAH bir daha yaşatmasın :amin:

canım çok sevindim. O morarmayı benim oğlumdada oluyordu. İlk dört ayına kadar. Bebekler ilk doğduklarında kalbi delik doğarlar birde kansızlık nedeniyle morarma olabiliyor. Zamanla geçicek bir daha aradığında bilgilendirebilirsin cnm.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.