ŞERİFENİN OĞLU ZEKİ MERT İÇİN DUA EDİYORUZ

Başlatan Sır_Çiçegi, 29 Şubat , 2012, 17:10:58

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

çok şükür Allah dahada iyi etsin inşAllah Zeki Mert paşamızı  :amin: :nazar: :nazar:

Balböceği

iyi olduklarina cok ama cok sevindim  :hello2: :hello2:

insallah tamamen iyilesir  :amin:

burcum

KIZLARRRRRRRRRRRRR ŞERİFEYİ ARADIM PAŞAMIZI CUMARTESİ GÜNÜ TABURCU ETMİŞLER :muzz: :hello2: :hieyt: :occasion5: :occasion14: :nazar: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :occasion16: :wav: :icon_flower: :occasion16: :wav: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
BUNDAN SONRA MUTLULUK YAKALRINI HİÇ BIRAKMASIN :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Balböceği

_inci_tanem_

:nazar: aminnnnn inşallah paşacık sağlıklı sıhhatli bir şekilde büyür inşallah :amin: :amin: :amin:

Ateşin yakmadığı İBRAHİM'i Kuyunun boğmadığı YUSUF'u
Bıçağın kesmediği İSMAİL'i
Kruyn RABBİM
GÜL MUHAMMET aşkına
BENİM MELEĞİM VE TÜM MELEKLERİ KORU :amin:

melek100lü

aaaayyy çok sevindim yaaa  :y25: :y25:

şükür olsun  :amin:maaşallah çok güçlü bir bebekmiş  :nazar: :nazar:

rabbim hiç ayırmasın anasından babasından inşallah  :amin: :amin: :amin:

tweety0555

ALLAHIMA BINLERCE SUKUR DUALARIMIZ KABUL OLDU :amin:
NIKET CIM SENDE BIZE HABER VERDIN  TESEKKUR EDIYORUZ  :love9: :flowers: :opucuk:

aydinays

Çok şükür rabbime. O kadar çok sevindim ki. Rabbim bir daha dert sıkıntı göstermesin. Bir daha anne ile oğulu ayırmasın inşallah. Maşallah Zeki Mert bebeği. İsmi gibi Zeki, akıllı mert bir delikanlı olsun inşallah. :amin: :amin: :amin:
Nükhet sendende allah razı olsun. Bize bu güzel haberi verdin.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

burcum

Ne demek kizlar ALLAH hepimizden razi olsun
Boyle guzel bir haberi verdim ne mutlu bana hamd olsun rabbime

Bluegirl

Güzel haberi görünce derin bı oohh çektim  :amin:
İnanilmaz sevindim  :hieyt:  :muzz:
Çok şükür Rabbime dualarımız kabul oldu
Bundan sonra hiç ayrılmasınlar inşallah  :amin:

medine

ayyy cok sevindim bu habere rabbime sukurler olsun bidaha yasatmasin insallaaahhh ohh rahatladim valaaa :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:
sen benim herseyimsinn:)

nazo-58

:occasion16:AMİn canım..göz yaşları hep mutluluktan aksın inş... :amin: :amin: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

kelebegimm

Ayyy sonunda su güzel haberinde aldık ya şükürler olsun
Nuketim saol canım basından bizi herseyden haberdarettin Allah razı olsun
Serifeyede Rabbim bida böyle dert vermesin paşamız sağlıklı sıhhatli büyüsün ins.  :amin: :amin:

]

°•.ℓανιηуα.•°

çok sevindim gerçekten  :amin: :amin: :amin:

Rabbim bu mucize bebeği annesine babasına bağışlasın, annesine babasına bir daha zeki mertin acısını göstermesin inşallah  :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9: