25 Nisan , 2024, 01:55:28

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

ŞERİFENİN OĞLU ZEKİ MERT İÇİN DUA EDİYORUZ

Başlatan Sır_Çiçegi, 29 Şubat , 2012, 17:10:58

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: aydinays - 25 Mayıs , 2012, 17:04:58
Kızlar ben şimdi girebildim sayfaya maşallah rabbim dualarımızı geri çevirmedi. İnşallah en kısa sürede şerife zekş merte kavuşur.
:amin: :amin: :amin:

mutluluk

Alıntı yapılan: burcum - 25 Mayıs , 2012, 13:52:13
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH a şükürler olsun hamd olsun rabbim :amin:
tülay ağzın bal yesin :amin:
şimdi bu mesajı yazarken şerife aradı nasıl mutlu oldum dedi ALLAH razı olsun hepinizden dedi ağlamaya başladı sevinemiyorum bile dedi hevesim gursağımda kalıcak diye dedi :y25:

ALLAH KORUSUN. :honk: İNŞ SONU MUTLULUKLA BİTER. :amin: :amin: :amin:

burcum

KIZLAR ŞERİFEYLE KONUŞTUM YARIN RÖNTGEN VE KAN TAHLİLLERİNİ TEKRAR YAPACAKLARMIŞ ONA GÖRE YOĞUN BAKIMDAN ÇIKIP ÇIKMAYACAĞINA KARAR VERİCEKLERMİŞ :nazar:
OKSİJENİ KESMİŞLER :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ŞERİFE SABAH YANINA GİRMİŞ NASIL AĞLIYORDU KUZUM AYAKLARINI KÜVEZE DAYAMIŞ DAYANAMADIM İÇİM PARÇALANDI ÇIKTIM DEDİ :y25:
DR LA TARTIŞTIĞI İÇİN NE GÜZEL BİLGİ VERİYORLARMIŞ NE İÇERİYE ALIYORLARMIŞ :cildir:
BÜTÜN GÜN HASTANE DE BEKLİYORUM DEDİ :y25: BUNA ŞÜKÜR DEDİM DAHA İYİ ÖYLE DİYO ENAZINDAN AĞLIYOR DİYO :y25:
ALLAHIN İZNİYLE BUGÜNLERİ ATLATICAKLAR AMA ŞERİFENİN SAÇLAR BEYAZLAYACAK

Balböceği

töbe töbe bunlar nasıl insan ya  :cildir:

Bilgi nasıl vermezler  :dontknow:  inşallah tamamen atlatir yavrum  :amin:

Rabbime emanet olsun  :y25:  

nazo-58

ayy ben okurken dayanamıyorum,annesi nasıl dayansın o kuzucuga :y25: :y25: :y25: ..RABBİM bu mübarek aylar yüzü hürmetine inş tez vakitte şifa verir paşamıza...

HASRET!M S@N@

ne cektiler ya hem yavrucak hem serife ve kocası
allahım cektikleri gibi bebeklerinide bagıslarda hepsini unuturlar
ama iyi olacak yavrucak ben inanıyorum güzel haberlerini de alacagız  :amin: :amin:

melek100lü

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 28 Mayıs , 2012, 15:01:05

töbe töbe bunlar nasıl insan ya  :cildir:

Bilgi nasıl vermezler  :dontknow:  inşallah tamamen atlatir yavrum  :amin:

Rabbime emanet olsun  :y25: 

BAZEN OKADAR ÇOK KIZIYORUMKİ
ALLAH EKSİKDE ETMESİN MUHTAÇTA  :amin: :amin: SANKİ KEYFİNDEN KAVGA ETTİ :caca: :caca: :caca: KADINCAĞIZ  :y25:
NE OLCAK İNSAN GİBİ ANLATSALAR
:violent1: :violent1: :violent1: :violent1: :violent1:
İYİ OLMASINA SEVİNDİM MİNİK PAŞANIN BUNADA ŞÜKÜR  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
ALLAH GÖRÜNMEZ KAZALARDAN BELALARDAN KORUSUN YAVRULARIMIZI :amin: :amin:

burcum

CAN TANEM

Çok zor bi durum Allah Şerifeninde bebeğininde yardımcısı olsun... Benim kızkardeşimde prematüre servisinde çalışıyor önceki gece bi bebeği kaybetmişler  çok üzülmüş onu anlatıyordu o kadar kötü oldum ki farkında değilim ağlamışım  :y25: o anlatırken daha fazla anlatma dedim zor gerçekten Annelere Allah sabır versin... :amin:

burcu MELEK

KIZLAR KUSURA BAMAYIN AMA ANLAYAMADIM BEBİŞİN NESİ VAR

xxcansuxx

yarın inş. güzel haberlerini alırız rabbim yardımcıları olsun hast.köşelerinde sağlıkla bir çıksalar rabbim bir daha düşürmesin diye dua edeceğim  :amin: :amin:

burcum

aminnnnnnnnnn :amin:
melekcim erken doğdu bebek o günden beri hastanede :y25:

SABIRTAŞI

CANIM YAVRUM YAA İNŞALLAH RABBİM BU GÜNLERİ ATLATIRLAR SAĞ SALİM DE BİRDAHADA GÖRMESİN LER BÖYLE KÖTÜ GÜNLER AKLIMDAN HİÇ ÇIKMIYORLAR RABBİM SABIR VERSİN ARKADAŞIMA VE EŞİNE İNŞALLAH PAŞAMIZADA TEZ ZAMANDA ŞİFA VERSİN TÜM MİNNACIK MASUM BEBEKLERİN HÜRMETİNE......

aydinays

Kızlar zeki mertten haberi olan var mI? Tahlil sonuçları nasıl çıktı?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

burcum

ŞERİFEYLE GÖRÜŞTÜM ŞİMDİ YOĞUN BAKIMDAYKMIŞ HALA PAŞAMIZ :sad1: OKSİJENİ TEKRAR VERMEYE BAŞLAMIŞLAR TAHLİL SONUÇLARI İYİ ÇIKMIŞ :nazar: :nazar: KANDAKİ ENFEKSİYON BAYA AZILMIŞ :nazar: :nazar: :muzz: :hello2: AMA ANTİBİYOTİK TEDAVİSİNE DEVAM EDİLİCEKMİŞ RÖNTGEN SONUÇLARIDA İYİ GELMİŞ :nazar: :nazar: :muzz: :muzz: :muzz: ŞİMDİLİK BU KADAR