ŞERİFENİN OĞLU ZEKİ MERT İÇİN DUA EDİYORUZ

Başlatan Sır_Çiçegi, 29 Şubat , 2012, 17:10:58

« önceki - sonraki »

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

tülaycım nüket foruma girince bilgi verir sana umarım faydan olur ya çok sıkıntı çektiler yazık

tulayysl

aslında hep aklımdayd şerife ama ben tasındım bi süre net kapalıydı falan derken süreçten haberim yoktu. yeni gordum ben de

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

burcum

sağol canım ilgilendiğin için şerifeyle konuştuktan sonra bize de bilgi var olur mu :icon_thumright:

fıstık

tulayysl

kızlar şerifeyi aradım. zeki mertin durumu anlattıgına gore suan iyiye gidiyor. masallah. oksijeni az miktarda veriyorlarmıs ve az az beslemey baslamıslar. hastaneyi sorun yasadıkları için şuan aramamı istemedi. ama cok mutlu oldu ilgimizden dolayı. ilk actıgında sesi kötüydü ama konustukça sesi de düzeldi.
walla ben cok mutlu oldum guzel haberler alınca. kısa zamnda Allahtan aksi bi durum gelişmezse serife bebeğine kvusur.   

zeynep0655

Allahım şükürler olsun sana.. çok ama çok mutlu oldum durumu iyiye gidiyo demek.

burcum

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
ALLAH a şükürler olsun hamd olsun rabbim :amin:
tülay ağzın bal yesin :amin:
şimdi bu mesajı yazarken şerife aradı nasıl mutlu oldum dedi ALLAH razı olsun hepinizden dedi ağlamaya başladı sevinemiyorum bile dedi hevesim gursağımda kalıcak diye dedi :y25:

fıstık

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

inşallah sağlığına kavuşur bebeğimiz

rabbim dualarımızı çevirmedi çok şükür  :amin:

melek100lü

ÇOK SEVİNDİM ÇOK ŞÜKÜR RABBİME YER GÖK DUAYLA DEMİŞLER VALLA DOĞRU  :nazar: :amin:
RABBİM EVLATLARIMIZIN ACILARINI GÖSTERMESİN İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

nazo-58

RABBİM tez vakitte minik paşamızı ailesine kavustursun inş... :amin:

CAN TANEM

Şükürler olsun Rabbim dualarımızı geri çevirmedi  :amin: :amin: :amin: inşallah en kısa zamanda minik mucizemiz iyileşir ve Annesinin kokusuyla uyur  :amin: :nazar: :amin: :nazar: :amin: :nazar: :nazar:

SABIRTAŞI

ÇOK SEVİNDİM RABBİM İNŞALLAH DEVAMINI DA GETİRİİR DE SAĞ SALİM ANNESİNE KAVUŞUR ZEKİ MERTİMİZ VE İNŞALLAH BUGÜNDEN SONRA ÇOK GÜZEL GÜNLER GÖRÜRLER İKİSİDE RABBİM YAR VE YARDIMCILARI OLSUN HAKLARINDA HAYIRLI OLANI VERSİN......

aydinays

Kızlar ben şimdi girebildim sayfaya maşallah rabbim dualarımızı geri çevirmedi. İnşallah en kısa sürede şerife zekş merte kavuşur.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.