ŞERİFENİN OĞLU ZEKİ MERT İÇİN DUA EDİYORUZ

Başlatan Sır_Çiçegi, 29 Şubat , 2012, 17:10:58

« önceki - sonraki »

Lă_Tăhzen!

aydinays

burcu aslınd abugün bitirebilsek bu listeyi. En azından bu gece duasını yapardık. Bu gece edilen duaları mevlam geri çevirmezmiş.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

Lă_Tăhzen!

Aynen bugun muhakkah herkes okur yasın yaparız duasını insallah

burcum

bitirelim bugün yarın da yeni duasına başlarız ALLAH ın izniyle :amin:

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: burcum - 24 Mayıs , 2012, 12:06:34
öğlen olmasını bekliyorum canım sabahtan aradım mı dr ları bekliyoruz diyo
ben de sürekli onları düşünüyorum temizlik yaparken otururken kalkarken yemek yaparken yatarken merdiven çıkarken yasin okurken zeki mertin yanında olduğumu bile hayal ettim
ALLAHIM tez zamanda şifa versin :amin:
AMİNNN İNŞALLAH MİNİK KUZUM SAĞLIĞINA KAVUŞURDA ANNESİNİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRÜR İNŞALLAH BU MÜBAREK GÜN YÜZÜ SUYU HÜRMETİNE....  1 TANE YASİN DE BEN OKUDUM CANIM ALLAH KABUL ETSİN.....

burcum

burcum

6 kişi daha okudum haberini vermemiş
3 tane de eksiğimiz var

aydinays

Kızlar bir tane arkadaşımın eşi okudu.
Kızlar iki tanede arkadaşım akrabası şimdi okuyor.
6 kişiden de haber gelirse bugün  duasını yaparız.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

suzannn

kızlar benim lekelenme devam ediyordu akşam yıkanıp okuyacağım hem kandil dua ederim

burcum

24 Mayıs , 2012, 14:30:42 #519 Son düzenlenme: 24 Mayıs , 2012, 15:21:02 burcum
SUZAN
MOONLİGHT
KEVSER
AYBÜKE
NAZAN

KIZLAR OKUYAMAYACAKSANIZ SÖYLEYİN BAŞKALARI OKUSUN BUGÜN DUASI YAPILACAK
YENİ DUASINA OKURSUNUZ :icon_thumright:

ALLAH kabul etsin ayşecim :amin:

fıstık

nüküm unutmuşum haber vermeyi okudum canım

Balböceği

burcum

tamam nagişim ALLAH kabul etsin :amin: :opucuk:
edacım aradım açmadı geri de dönmedi daha :sad1: 2 saat sonra falan tekrar ararım aramazsa :icon_thumright: HAYIRLI HABERLERİNİ ALIRIZ İNŞALLAH :amin:

burcum

ŞERİFE ARADI DURUMU AYNIYMIŞ KARNI ŞİŞMİŞ HALA :sad1: KAN ALMIŞLAR KAN DA ENFEKSİYON GERİLİYORMU DİYE BAKIYORLARMIŞ SONUÇLARI BEKLİYORUM DEDİ AMELİYATI SORDUM ŞİMDİLİK AMELİYAT YOKMUŞ İNŞALLAH GEREK DE KALMAZ DEDİ SORUNUN NEDEN NERDEN KAYNAKLANDIĞINI BULAMAMIŞLAR :cildir: :sad1: HEPİNİZİ SÖYLEDİM HERKES MERAK EDİYOR HERKES DUA EDİYOR DEDİM ALLAH RAZI OLSUN SİZLERDEN DEDİ BİZE TEŞEKKÜRÜ PAŞANLA SAĞ SALİM EVİNE DÖNEREK VERİCEKSİN HE BİRDE RESMİNİ KOYUCAKSIN ÖYLE DEDİM AĞLAMAYA BAŞLADI :y25: BEN SENİ ARAYACAKTIM PAZARTESİ GÜNÜ BİZ CUMA GÜNÜ TABURCU OLDUK EVDEYİZ DİYE DEDİ HASTANELERE GELDİK DEDİ DOYAMADIM 2 GÜN EVDE KALDIK DEDİ :y25:
ALLAHIN İZNİYLE DÖNÜCEKLER EVLERİNE SAĞ SALİM :amin: BEN İNANIYORUM ZEKİ MERT ÇOK GÜÇLÜ BİR BEBEK :nazar: :nazar: :nazar: