açtığım konulaR?

Başlatan lagrima, 20 Şubat , 2012, 18:28:15

« önceki - sonraki »

lagrima

açtığım konuları görme imkanım yok mu? illa birisi yazdıgında mı göreeğim? kendim göremem mi?

lagrima

forum sahipleri forumu terk mi etmişler neden cevap yokkkk :) yoksa sizdemi bilmiyorsunuz

Aytii

şöyle anlatayım

sağ üst tarafta Merhaba Lagrima yazıyor ya

hemen onun altında yeni yazılan iletiler diye bir yazı var

oraya tıklayınca hem yeni açılmış konuları görüyosun hemde senin cevapladığın konuları görüyosun  :)

Lă_Tăhzen!

Profilinden  iletileri gösterden ya da sayfanın sağ üst köşesinde iletilerime yazılan yeni cavaplar yazılı yerden girebilirsin  ;)

suzannn

yada şöyle yapabilirsin profilden iletilerime gir ordanda yazdığın mesajlar açtığın konular hepsi görünüyor

lagrima

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 22 Şubat , 2012, 10:51:34
yada şöyle yapabilirsin profilden iletilerime gir ordanda yazdığın mesajlar açtığın konular hepsi görünüyor
hıh burası olabilir. ama sadece kendi açtıgım konuları görme şansım yok sanırım?
bişey daha sorayım. mesela birinin konusuna yazdım her yazıldıgında bende görüyorum ama görmek istemiyorum nasıl o konudan aboneliğimi kaldırırım?
[/b]

suzannn

Alıntı yapılan: lagrima - 22 Şubat , 2012, 17:42:17
hıh burası olabilir. ama sadece kendi açtıgım konuları görme şansım yok sanırım?
bişey daha sorayım. mesela birinin konusuna yazdım her yazıldıgında bende görüyorum ama görmek istemiyorum nasıl o konudan aboneliğimi kaldırırım?
[/b]
O KONUDA YAZDIĞIN MESAJI SİLERSEN ANCA ÖYLE BİR DAHA GÖRMEZSİN

lagrima

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 22 Şubat , 2012, 17:44:42
Alıntı yapılan: lagrima - 22 Şubat , 2012, 17:42:17
[/b]
O KONUDA YAZDIĞIN MESAJI SİLERSEN ANCA ÖYLE BİR DAHA GÖRMEZSİN
anladım.sağol