Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

canım gözün aydın olsun şimdiden annenler gelcekmiş...
gurbetlik çok zor seni anlıyorum birde hamilelikte duygusallıkta oluyor birde bulantılar berbat  :sad1: :sad1: insan bir destek istiyor yanında da olmayınca olmuyr kimse annen gibi bakamaz şurda birkaç hafta sonra geçer inş. bulntılarında  :opucuk: A.E.OL YAVRUNLA  :opucuk: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 18 Mart , 2012, 17:00:42
canım gözün aydın olsun şimdiden annenler gelcekmiş...
gurbetlik çok zor seni anlıyorum birde hamilelikte duygusallıkta oluyor birde bulantılar berbat  :sad1: :sad1: insan bir destek istiyor yanında da olmayınca olmuyr kimse annen gibi bakamaz şurda birkaç hafta sonra geçer inş. bulntılarında  :opucuk: A.E.OL YAVRUNLA  :opucuk: :amin:

saol canim ins. gelcekler bakalimm
ins. canim ya geciyo artik yavas yavas ama cok zorlandim yanimda kimsenin olmamasi herseyin bana bakmasi bi allahin kuluda arayip sormadi yemegin varmi evinin isini yapabildinmi diyee gercekden gurbetlik cok zormus bazen insanin canina tak ediyo ama napalim :cussing: :cussing:
kuzum gelinc :cussing: senlenir ins. evimm :love9: :love9: :love9:

]

kelebegimm

17 hafta yaşındayım; anneciğim kendini görebildiği ayna denen bir şeye bakıyor, karnının büyüdüğünü söylüyor, kasıkları ağrıyormuş ve çok terliyormuş. Tabi ben önceki yaşlarıma göre daha hızlı kilo aldığımdan anneciğimde kilo alıyor. Cildimin altında yağ depoluyorum artık, kalbimle günde 30 litre kan pompalıyorum, ben de çok yoruluyorum, bazen de korkuyorum, geçen gün birisi ince uzun bir boruyla suyumdan çaldı, sonradan öğrendim ki, doktor benim suyumu test edecek, benim sağlıklı olup olmadığıma bakacakmış.

evet annecim artik terliyorum hic terlemeyen ben sasiriyorum bazen kendime hatta biraz once sadece evi sildim supurdum hemen kollarimin alti terlemis normalde hic terlemezdimm
olsun kuzum sen saglikli oldaaa benim icin sorun deilll :love9: :love9:
annecimm ananenler pasaporta basvurmus bir haftaya cikarmis nisanin 4 5 gibi gelmeyi dusunuyolar o gunde senin terminin bakalim neler olcak ne kadar buyudun coookk merak ediyorum kuzumm :love9: :love9:
annenin karninida artik belli oluyo goreenn aaa cikmaya baslamis karnin diyo :k06: :k06: :k06:
her sabah ve aksam kalbini dinliyorum kiymetlim gum gum atinca o kadar seviniyorumki benim kalbimde hizlaniyor sayende yasama sebebimmm :love9: :love9:
gecen gece baban karnima elini koyupp siz benim herseyimsiniz sizi cok seviyorum dedi yaa dunyalar bizim olduu oda bizim herseyimiz demii :love9: :love9: :love9: :love9: cooookkkkk seviyorum seni ve babani kuzumm :love7: :love7: :love7: :love7:
rabbime emanet olun :amin: :amin:
allahim sizi hep korusun :amin: :amin: :amin:
bugun 16+0 sin melegimm :love9: :love9: :love9:

]

aydinays

bulantıların azaldı mı canım???

Annenler geldi mi?
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

kelebegimm

bu arada ananen sana hastane cikisi iki battaniye felan alcakmis alma annem cok erken dedim ama sen sus bakimmm bosmu geleyimm ufak tefek biseler alcam dedi
ama ben onun ufak tefegini biliyorum ins. dukkani alip gelmezz :k06: :k06: :k06:
cunku ablamin ve abimin cocuklarina yaptigini gordugum icin korkuyorum acikcasi
dayinin ogluna gecen sene toplamda 50 ye yakin zibin alömislardi tabi bunlar sadece zibin dierlerini hic yazmayimm
saglikla gelinnn annecim babacimm özlemle bekleniyorsunuzzz :love9: :love9: :love9: :opucuk: :opucuk:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: aydinays - 21 Mart , 2012, 14:08:45
bulantıların azaldı mı canım???

Annenler geldi mi?
bulantilarim gecdi canim cok sukur sabahlari kursa giderken oluyo bazen o kadar annemlerde nisan 4 5  gibi gelcekler pasaportlar bir hafta surermis sonrada hemen bileti alip gelceklerr :hello2: :hello2: :hello2:

]

aydinays

ÇOK ŞÜKÜR CNM. bUNDAN SONRA SEN GÖR BAK NASIL TOPARLANACAKSINIZ. GÜNDEN GÜNE ENERJİK OLACAKSIN. sON ANLAR BİRAZ GEZMEK ZOR OLUYOR AMA OLSUN. HAMİLELİKTE ÇOK BÜYÜK ZEVK
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

muhribe

ben hamileliğimi özledim ya..

en çok da oğlumun tekmelerini  :suclu:

kelebegimm

Alıntı yapılan: aydinays - 21 Mart , 2012, 14:14:51
ÇOK ŞÜKÜR CNM. bUNDAN SONRA SEN GÖR BAK NASIL TOPARLANACAKSINIZ. GÜNDEN GÜNE ENERJİK OLACAKSIN. sON ANLAR BİRAZ GEZMEK ZOR OLUYOR AMA OLSUN. HAMİLELİKTE ÇOK BÜYÜK ZEVK
cok sukur canim yaaa cok saol ilgilendigin icin :opucuk: :opucuk:
artik daha daha iyiyim zaten sukurler olsunnn
valla son aylarim bide tam agustosa gelioki bakalim napicas yazarken aklima geldi simdi bole ufacik bisede terliyosam o zaman ne yapcam acabaa :sunny: :sunny: :sunny: :sunny:

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Mart , 2012, 14:16:19
ben hamileliğimi özledim ya..

en çok da oğlumun tekmelerini  :suclu:
hemen bi tane daha yap canimmm :laughing7: :laughing7:
ikisi bi arada buyusunn :love9: :love9: :love9:
bende sanki hissediyorum hafif hafifff

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: muhribe - 21 Mart , 2012, 14:19:08
eşime kalsa yapacak da  :k06:

yiğit 3 yaşına falan girsin bakalım ondan sonra inş.

ben de ağuıstosta doğum yaptım canım, sıcak oluyor ama Allah sabrını da veriyor

saka yapiyorum canim yaa azcik yigite bol bol sevginizi verin  :love9: :love9: :love9: :love9:
valla rabbim yardim eder o yeterki saglikla dogsundaaa geri hic onemli deill :amin: :amin: :amin:

]

aydinays

kelebegimm

]

kelebegimm

meraba annecimmmmmm :love9: :love9:
nasilsinnnn iyi gibisin artik masallah hissediyorum baya hareketlerini cok sukur kuzum bu gunlerede geldik ya hic tahmin bile edemiyodum sende birakip gidersin diye bekliyodum hep :y25: :y25: ama sukurler olsun rabbime  :amin: :amin:
melegim cumartesi gunu alisverise gittik babanla bana hamile kiyafetleri almaya amannn ne zormusss hamile kiyafeti koca sehirde bi tek H&M de buldum bi tane pantolon istedigim gibi baskada hic bulamadim dier dukkanlardan ustume biseyler aldim ikide ayakkabi ohhh aksama kadar ayaklarimin alti sisene kadar gezdik babanlaa :-ooo :-ooo beni sasirtti hic sesini cikarmadan gordugu her dukkana girdi istedigini al dedi nerden estiyse bu kadar anlayiss :suclu: :suclu: :suclu: sasirsim bayaa :D :D
melegimmmm,, kiymetlimmmm :love9: :love9: seni gormeme 10 gun kaldi ve onceki gece ananenlerin biletinide aldik onlarin almanyaya gelmesinede 10 gun kaldi guzel yawrum anne cok sevincli gece uykulardan uyaniyo hayeller kuruyoo :love7: :love7: :love7:
babaya surekli soru soruyo almancalari yok soyle olurmu boyle olurmu ucakda die cunku hosteslerin alman olmalarindan korkuyorum ama hayirlisi bakalim ananen herseyi halleder hükümet gibi kadin masallahhh :D :D :D :D
cok özledimm zaman nasil gececek bilmiyorum cunku once teyzene inecekler 10 gun orda kalcaklar sonra bize gelecekler saglikla hayirlisiyla gelsinlerde varsin biz safak sayalimm ;) ;) ;)
canparcam simdilik bu kadar yeterr seni coooookkk seviyoruz  :love9: :love9: :love9:
her daim rabbime emanet ol saglikla buyu :amin: :amin: :amin:
bugun taaammmm 16+5 sin GÜLYÜZLÜMMM :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

Sır_Çiçegi

kavuşursun inş. ailene cnm  :amin:

maşallah bebeğin kocaman olmuş  :nazar:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...