Minik Pasamm... Canparcamm :-)

Başlatan kelebegimm, 20 Şubat , 2012, 12:55:42

« önceki - sonraki »

nazo-58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Mart , 2012, 14:40:52
slmm canparcamm :love9: :love9: :love9:
bugun nasilsinnnn anne cok yorgunn uykusuzz hersey onu bekliyo yapmasi icin ama gozum almiyo melegimm
sen gelene kadar dinleneyim soyleee nasil olsa sen yorarsin beni booll boooll
kuzum artik karnim baya belli olmaya basladi gorenler aaa cikmis karnin diyoo :) :) :) cook sasilcak bi durum demii :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:
ama en guzeliiiiiiiii BABANN her isden gelmesinde her gece yatarken soyle arkadan sarilip sicacik elleriyle seni sarip beni öpüyoyaaa doyamiyorum o halimizee :love9: :love9: :love9: :love9:
coookk seviyoruz demi bitanem babamizi rabbim onu basimizdan eksik etmesin bu aralar beni korkutan rahatsizligi var ama bakalim hayirlisi bi termin alipda gitse dokdora icim rahatlicak yoksa bu korkular beni mahvetcekkkk
rabbimmmmm sen melegimi ve askimi basimdan eksik etmee hep dualarim buu ben ne para ne pul istiyorum sadece esim ve bebegimi istiyorum :amin: :amin: :amin: :amin:
bu arada sana mujdem var kuzumm ananeyi aradimm :love7: :love7:
10 gune kadar geliriz baban yarin birgun pasaportlarimizi alcak dedi coookk sevindim askimmm
bir hafta bende bir hafta teysende kalcaklar ama olsunnn
dogumuma yine gelcek ya o zaman bir ay kalcak ins...4simdi gelsin kendi gozuyle buralari ve evimizi ve mutlulugumuzu gorsun ici rahat etsin artikk anne yuregiiii isde hic rahat edemiyorrr simdi daha iyi anliyorum kuzumm :y25: :y25: :y25:
cok duygusal oldum bakalimm ne olcak bizim bu halimizz
seni seviyorumm sevgilimm :love9: :love9: :love9: :love9:
rabbime emanet ol canparcam :amin: :amin: :amin:

ayy ne güzel ya..RABBİM hayırlısıyla yaramazlıklarınıda yazmayı nasip etsin  inş...RABBİM kocanada acil şifalar versin..kormka inş önemli bişeyi yoktur..benim kocişte gece yatarken göbişime sarılıp beni öpüyor,o an hiç bişeye değişilmez demiiRABBİM onları basımızdan eksik etmesin..yavrularımızla birlikte mutlu huzurlu bir hayat nasip etsin inş...
annenlerin gelmesine cok sevindim..gelirken zaman geçmiyor ama geldikten sonra zaman su gibi akıp gidiyor ve onlar gidince herşey bomboş kalıyor...bende cok özledim annemleri 25 nisan gelsede gitsem annemlerin yanına..RABBİM yokluklarını göstermesin inş.. :amin: :amin: :amin:

ayy ne ka cok sey yazdım yaa... :k06: :k06: :k06: :k06:

kelebegimm

aminn canim cumlemiz ins....
o an gercekdende mukemmel bi an
hele isden gelince oo gobusun bugun dahada buyumus demesi yokmuu :love9: :love9: :love9:
niyeyse onun gelce zaman karnimda kocaman oluyo :k06: :k06: :k06:
ahh gelsinlerde canim ya napalim sayili gun bitiyo elbet ama ne yapalim
ins. sende gider gorursun annengili

]

nazo-58

Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Mart , 2012, 14:52:30
hele isden gelince oo gobusun bugun dahada buyumus demesi yokmuu :love9: :love9: :love9:

evet cok güzel bi duygu ya..benim kocişte dokunuyor bak bugun dahada cıkmıs diyor :k06: ..halbukı o şişkinlik yani. :k06: .geceleri dahada cıkıyor nedense sanki patlıcakmıs gibi hissediyorum kendimi geliyor öpüyor..RABBİM hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip etsin inş.. :amin:
annengilde hayırlısıyla saglıcakla kazasız belasız gelsinler inş...inş zaman cabucak geçerde bende kavusurum annemgile.. :amin: :amin: :amin: :amin:

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 12 Mart , 2012, 14:58:00
Alıntı yapılan: kelebegimm - 12 Mart , 2012, 14:52:30

evet cok güzel bi duygu ya..benim kocişte dokunuyor bak bugun dahada cıkmıs diyor :k06: ..halbukı o şişkinlik yani. :k06: .geceleri dahada cıkıyor nedense sanki patlıcakmıs gibi hissediyorum kendimi geliyor öpüyor..RABBİM hayırlısıyla kucagımıza almayı nasip etsin inş.. :amin:
annengilde hayırlısıyla saglıcakla kazasız belasız gelsinler inş...inş zaman cabucak geçerde bende kavusurum annemgile.. :amin: :amin: :amin: :amin:
evet aynen canim geceleri benimde oylee patlicam saniyorum acayip geriliyo heryerimm
aminnn :amin: :amin: ins. canim :opucuk: :opucuk:

]

kelebegimm

canimin iciiii parcamm herseyimmm  :love9: :love9: :love9:
ins. iyisindir anne bugun cok kotuydu yeni yeni duzeldi bi corba icdi sen beslenebil diyeee
annecim senin icin korkuyorum yoksa ben herseye raziyim cok sorunlu geciyor hamileligim  :y25: :y25: :y25:
bi allahin kuluda arayip sormuyoo nasilsin yiyebiliyonmu yemek yapabiliyonmu diyeee  :violent1: :violent1: :violent1:
ama allah buyuk sana bisey olmasin ben herseye raziyimmm simdi evlencek olsamm yine babani secerdim ama aslaaaaaaaaaaaaaa almanya aslaa anneme uzak bi yeri secmesdimmm
benden tavsiyee evleneceklere ananizin dibinden ayrilmayin  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

kalbin gumbur gumbur atiyor cok sukurki kuzum allahdanki su kalbini dinleyebiliyorum yoksa hastaneden eve gelmezdik biz
ananenler gelcek sabirsizlikla bekliyoruz demi kuzum bakar bize azcik  ins....
annecim artik buyuyosun karnim baya belli olmaya basladi seni cok seviyorum minik askimm
bu aradaa bu gece seni ruyamda gordummm
serife teysenin oglu icin dua edip yatmisdik  :amin: :amin: :amin:
bende seni ruyamda erken dogurmusdum sarisin masmavi gozluydun ne tatliydin kucucukdun kimseye vermiyodum oyle bi seviyodumki kiymetlimmmm hep gel ruyalarima hayirlarlaaa  :amin: :amin:
seni cooooooookkk seviyoruz kuzum  :love9: :love9:
rabbme emanetsin herzamann seni korusun bana ne olursa olsun  :amin: :amin: :amin:
bugun 15+2 gunluksun buyuyorsunn  :love9: :love9: :binkybaby: :binkybaby:

]

nazo-58

RABBİM korusun sizi canım..inş hayırlısıyla saglıcakla alırsın bebişini kucagına...Annecinde hayırlısıyla gelirde sana bi güzel bakar inş.. :amin: :amin: :amin: :amin:

aydinays

Canım benim allah yar ve yardımcın olsun. Gurbetlik çok zor. Hiç bilmediğin bir yerde yaşamak çok zor. Bende senin yaşadığın şeyleri yaşadım. Meleğin sağlıklı olsun cnm herşey düzeliyor geçiyor. Kavuşunca meleğine çok şükür diyeceksin.
Allah sana güçkuvvet versin inşallah en kısa zamanda kusmaların biter.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

kelebegimm

Alıntı yapılan: nazo-58 - 16 Mart , 2012, 20:41:03
RABBİM korusun sizi canım..inş hayırlısıyla saglıcakla alırsın bebişini kucagına...Annecinde hayırlısıyla gelirde sana bi güzel bakar inş.. :amin: :amin: :amin: :amin:

amin cumlemiz ins. canim saoll  :amin: :amin: :amin:
ah bi gelsee bekliyorum oyleee

]

kelebegimm

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Mart , 2012, 15:56:57
Canım benim allah yar ve yardımcın olsun. Gurbetlik çok zor. Hiç bilmediğin bir yerde yaşamak çok zor. Bende senin yaşadığın şeyleri yaşadım. Meleğin sağlıklı olsun cnm herşey düzeliyor geçiyor. Kavuşunca meleğine çok şükür diyeceksin.
Allah sana güçkuvvet versin inşallah en kısa zamanda kusmaların biter.  :amin: :amin: :amin:

amin canim cumlemizin yardimcisi olsun  :amin: :amin:
evet cok zor ve hamilelikde daha duygusal oldum dahada zorlaniyorum bi alsam kucagima
zamanim hep onunla dolcak ins.. :amin: :amin: :amin:
saol amin canim inss  :amin: :amin: :amin: :amin:

]

Balböceği

Canim anliyorum seni  :'(

bosver arayip sormasinlar, sen onlara degil onlar sana muhtac olsun

4 ayi bitirdimmi insallah hicbirseyin kalmaz bir kac haftaya kadar duzelirsin insallah.  :amin:

sen kendini yorma.. Allah buyuk  :amin: bu arada annen mi geliyor senmi gidiyon anlamadim  :k06:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Mart , 2012, 14:41:36
Canim anliyorum seni  :'(

bosver arayip sormasinlar, sen onlara degil onlar sana muhtac olsun

4 ayi bitirdimmi insallah hicbirseyin kalmaz bir kac haftaya kadar duzelirsin insallah.  :amin:

sen kendini yorma.. Allah buyuk  :amin: bu arada annen mi geliyor senmi gidiyon anlamadim  :k06:

oyle yapiyorum canim valla tirnagin varsa basini kasican diolarya aynen oyleee herkes kendi halindeee
annen ve babam gelcek 15 gunlugune nisanin basinda allah izin verirse inss :amin: :amin: :amin: :amin: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

]

Balböceği

Canim ya cok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

insallah dogumdada yaninda olurlar...  :amin:

hadi gozun aydin olsun  :love9: :love9: :opucuk:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Mart , 2012, 14:48:03
Canim ya cok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

insallah dogumdada yaninda olurlar...  :amin:

hadi gozun aydin olsun  :love9: :love9: :opucuk:

evet canim onada gelcek allah nasip ederse artik yesil pasaportlularrrrr :occasion5: :occasion5: :occasion5: :occasion5:

]

Balböceği

emii e bu daha guzel  :laughing7: :laughing7:

gelsinler gelsinler  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hem seni gorecekler hemde kaldigim yasadigin ortami en azindan icleri rahat edecek.  :icon_thumright:

kelebegimm

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 18 Mart , 2012, 14:52:34
emii e bu daha guzel  :laughing7: :laughing7:

gelsinler gelsinler  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

hem seni gorecekler hemde kaldigim yasadigin ortami en azindan icleri rahat edecek.  :icon_thumright:

evet yaa en cokda ona seviniyorum ya kendi evime gelcekler bide cok sukur kaynanamla oturmuyorum ya artikk
bebisden once onlarin odasini dusunuyoruz ayarliyoruz sole yapalim bole apalim die :k06: :k06:

]